Cześć Uncle

Pisze do ciebie bo mam nadzieje ze mi pomożesz,wiec na przerwach
mijałem dziewczynę,widziałem ze ona na mnie się patrzy non stop, więc
postanowiłem ją poznać, poznałem ją ale nadszedł koniec roku a ja z szkoły wychodziłem,
wiec postanowiłem dalej kontynuować naszą przyjaźń przez sms.
mój problem jest taki ze jak do niej pisze czekam na odp 10 lub 20 min
gdy się jej pytam gdzie jest dostaje odp w stylu (ciekawość to pierwszy stopień do piekła)
problem najważniejszy.

MAM WRAŻENIE ZE mi odpisuje na sms bo jej kultura tego wymaga
podam przykład gdyby jej choć trochę zalerzalo na mnie to by do mnie chociaz raz pierwsza napisala np.patryku co robisz. tak to ja zawsze pisze pierwszy
wiec postanowilem zobaczyc czy jak ja do niej nie napisze to czy ona do mnie napisze zrobiłem tak i żadnego sms od niej nie dostałem a juz 2 dni czekam

Co robić
pozdro
Alek


Pierwsza sprawa mniej ważna

Co to za pomysł kontynuować znajomość przez SMS? Po cholera Ci pisanie SMSów z kobietą? Zakończ to i spotkajcie się jak normalni ludzie. Umów się z nią w jakieś niezobowiązujące miejsce, gdzie swobodnie sobie pogadacie a nie SMS. Spotkanie w cztery oczy i poznanie jej, to powinien być twój cel, a nie pisanie SMS.

Tutaj masz poradę jak to zrobić:
Pierwsza randka

Druga sprawa dużo ważniejsza:

ooooo ktoś tutaj jest needy i to bardzo.

Stary popełniasz pierwszy i podstawowy błąd, który regularnie popełniany jest pierwszym i prawdopodobnie ostatnim gwoździem do trumny zwanej “atrakcyjność”.

Jesteś needy, czyli potrzebującym. Może Cię źle oceniam, ale mimo wszytko napiszę, jak szczerze uważam, bo sam kiedyś też taki byłem i maiłem dokładnie takie same “zmartwienia (LOL) i problemy. Też podobnie, jak i Ty zastanowiłem się, czemu nie odpisuje mi natychmiast na SMSm albo czemu nie odpuszcza sygnał. Martwiłem się tym i denerwowałem.

Tak byłem potrzebującym.
_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć kobietę i nie popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
Na szczęście w końcu z tego wyrosłem i tobie radzę to samo. Nigdy nie zachowuj się w taki sposób, nigdy nie staraj się kontrolować kobiety i cały czas ją sprawdzać. To w dalszej relacji prowadzi doz zazdrości co może dla niektórych kobiet jest słodkie, ale świadczy przeważnie tylko o braku poczucia właśnie wartości i pewności siebie.

I właśnie w tym jest problem. Prawdopodobnie mimo wszystko nie masz za dobrego zdania o sobie i każdą sytuację z jej strony oceniasz jako coś negatywnego i coś, co w jakiś negatywny sposób wpłynie na Ciebie.

Piszesz:
” problem najwaleczniejszym WRAŻENIE ZE mi odpisuje na sms bo jej kultura tego wymaga”

Rzeczywiście to jest tylko Twoje wrażenie, bo gdyby nie chciała, to by do Ciebie nie pisała.

Na razie jesteś na ekspresowej drodze, żeby zabić swoją atrakcyjność jako mężczyzny w tej relacji i sprawić, że ona rzeczywiście przestanie się odzywać na Twoje wiadomości. Jeśli dalej będziesz taki needy, to kwestią czasu jest, aż ona Cię oleje i dostaniesz w końcu potwierdzenie swoich obaw i ona przestanie do Ciebie pisać.

Czas przełamać się i spotkać oko w oko. Pogadajcie jak normalni ludzie. Zobacz czy ona jest fajna czy tylko Ci się podoba. Żadnych esemesowych pogadanek codziennie, bo od razu wpadasz w schemat kolesia, który o nią bardzo zabiega albo jeszcze gorzej kolegi.

Koniecznie przeczytaj moje dwa raporty, które Ci dodatkowo rozjaśnią temat. Zwróć szczególną uwagę na rozdział o byciu needy.

http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/8bledow.pdf

http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/7cech.pdf


Pozdro i powodzenia
Uncle Uwo