kolory
Oto kilka szybkich rad na temat tego, jak dobrać kolory ubrań, żeby wyglądać stylowo i atrakcyjnie dla kobiet. Pamiętaj, że kobiety bardzo dbają o swój wygląd i również pod względem ubrań i stylu oceniają atrakcyjność mężczyzny.

Kolory do karnacji

Ogólnie można przyjąć taką zasadę. Im ciemniejszą masz karnację tym kolory, które nosisz powinny być mocniejsze i bardziej “wyróżniające” (oczywiście bez przesady)

Osoby z jasną skórą dobrze wyglądają w kolorach bardziej spokojnych, stonowanych i pastelowych np: jasny różowy, jasno niebieski, kremowy, beżowy, brązowy

Dobrze jest też pamiętać o drobnych szczegółach, które kobiety an pewno zauważą. Jeśli masz niebieskie oczy, to niebieski kolor ubrania bardziej je podkreśli i zapulsujesz tym sobie.

Ile kolorów na sobie?

Raczej nie powinieneś mieszać więcej niż trzech kolorów jednocześnie, czyli koszulka nie powinna być czerwona, spodnie niebieskie, buty białe a marynarka zielona, bo będziesz wyglądał jak klaun.
_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć kobietę nie będąc ani wysokim ani przystojnym i nie popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
Jaki kolor spodni?

Jeśli chodzi o kolor spodni, to tutaj nie ma wyjątków i absolutnie NIGDY nie możesz założyć innych kolorów niż niebieski, czarny, brązowy, biały i szary. Jeśli przyjdzie Ci do głowy, żeby założyć zielone, to połóż się i poczekaj, aż Ci przejdzie.

Aha jeszcze bardzo ważna rada. Generalną zasadą w modzie i stylu jest zasada.
Im niżej tym ciemniej.

A to znaczy, że jeśli założysz szary garnitur i kremowe spodnie, to będziesz wyglądać ŹLE! Zawsze staraj się dobierać ubrania tak aby jaśniejsze było u góry a ciemniejsze niżej.

Pogrubiające i odchudzające kolory

Kolejną zasadą jest to, ze im mniej chcesz wyróżni ć daną część ciała, czyli powiedzmy, ze masz za duży brzuch, tym ciemniejsze kolory powinieneś nosić. Po prostu jasne kolory bardziej wyróżniają i przyciągają wzrok do danej części ciała.

Jeśli chcesz ukryć „brzucha”, to możesz założyć na siebie coś ciemniejszego. Tylko nie przeginaj z tym, że cały ubierzesz się na czarno albo granatowo. Nie oto tutaj chodzi.