Wyobraź sobie, że jesteś atrakcyjnym facetem. Kobiety oglądają się za Tobą, zgadują na przystanku. W pracy szefowa traktuje Cię z pobłażaniem, a stojąc w kolejce, kobiety uśmiechają się do Ciebie. Nie przeszkadza Ci to i cieszysz się tym, że jesteś atrakcyjny.

I wtedy zjawia się ona. Jest całkiem ładna z wyglądu i “charakteru” spotykacie się raz, drugi nawet ją lubisz. Dobrze się bawicie razem i nagle ona po dwóch tygodniach od momentu poznania mówi…

„Heniek bardzo zależy mi na Tobie, bądźmy razem. Zostań moim facetem. Zrobię, co zechcesz, bo Cię kocham”

Co Ty byś zrobił w takiej sytuacji? Pewnie zastanawiasz się, co ja bym zrobił?

Odpowiedz, może Cię zaszokować, ale jestem pewien, że wyciągniesz niej bardzo dobre wnioski, które pozwolą Ci być jeszcze lepszym w relacjach z kobietami.

Przyznasz, że sytuacja jest trochę dziwna. Spotykacie się parę tygodni z dziewczyną, a ona wyjeżdża Ci z miłością i byciem razem. Jak można zakochać się w dwa tygodnie? Widać, że dziewczyna jest niedojrzała emocjonalnie. Widać, że dziewczyna jest “potrzebująca/needy”.

Przyznasz chyba, że takie coś nie ma szans i lepiej by było z się zmywać, bo może z tego być coś niedobrego. Dziewczyna już się za bardzo zaangażowała i trzeba uciekać.

Trzeba spadać

STOP

Odwróćmy teraz sytuację. Pomyśl sobie, że ja, to kobieta, a ta dziewczyna to facet. Rozumiesz? Wyobraź sobie, tę samą sytuację z tym, że w odwróconych rolach i masz prawdopodobnie największy błąd, jaki popełniają mężczyźni z kobietami.

Chyba już łapiesz, o co chodzi?

Wielu facetów potrafi poznać dziewczynę, spotykać się z nią kilka tygodni i od razu wyjeżdżają do niej z “miłością” i “zależy mi na Tobie”, “bądźmy razem”, kiedy ona jeszcze nawet nie wie, gdzie facet mieszka.

Postaw się w sytuacji osoby, która nie jest zakochana i dopiero Cię poznaje, a słyszy “kocham Cię” po dwóch tygodniach. Postaw się w takiej sytuacji? Prawda, że to problem i raczej nie masz ochoty tego kontynuować (no chyba że w życiu nie byłeś z nikim i czujesz się samotny)

No właśnie, a mimo wszystko wielu facetów tak robi. Nigdy nawet nie myśląc, jak druga strona może to odebrać. Mężczyzna podkochuje się w jakiejś dziewczynie, która oczywiście jest „wyjątkowa” i „inna niż wszystkie” (chociaż jej nie zna), uda mu się umówić na randkę, spotykają się kilka razy i on już nie może wytrzymać. Po prostu musi wyznać jej miłość i spieprzyć cały proces uwodzenia.

NIE NIE NIE
_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jakie jeszcze błędy dyskwalifikują mężczyznę w oczach kobiety i nie popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
Nie tak działa umysł kobiety. Ona potrzebuje czasu. Musisz jej dać czas, aby poznała Cię i przekonała się, jak bardzo jesteś fajny. Na początku procesu zdobywania tej jedynej, nigdy nie rób żadnych ckliwych wyznań. Nigdy nie mów “bardzo zależy mi na Tobie”, dopóki nie czujesz, że między Wami coś naprawdę iskrzy, bo inaczej ją przestraszysz.

Daj jej czas, nie spiesz się. Nikt Cię nie goni i dupy Ci nie rozerwie, jeśli wstrzymasz się z wyznaniami, żeby jej nie przestraszyć. Jeśli zaczniesz wyznania i okazywanie jak bardzo Ci zależy za wcześnie, to ona się przestraszy, bo sama tego do Ciebie, jeszcze nie czuje. Ona potrzebuje czasu.

Tak więc NIGDY przenigdy nie zaczynaj od “bardzo mi na tobie zależy”. Masz ją zdobyć, a nie przekonywać czy prosić. Wstrzymaj się z wszelkim wyznawaniem uczuć. Daj jej czas, rozkochaj w sobie i dopiero wtedy zrób ten krok. Jak to mówią marketingowcy, zbuduj wartość i dopiero potem, poproś o kupno.

Najpierw pokaż jak bardzo jesteś fajny:-)Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności