swinka
Po prostu przeczytaj ten wpis, to naprawdę ważne .

Jakiś czas temu dałem prezent bardzo ważnej kobiecie w swoim życiu. Chodzi o moją mamę. Pomyślałem, że skoro ma urodziny, to dam jej jakiś lepszy prezent. Wykosztowałem się parę setek i zaniosłem prezent z życzeniami.

Nie będę podawał dokładniej wartości prezentu, ale mogę śmiało powiedzieć, że było to trochę – chciałem jej sprawić przyjemność. Oczywiście mama bardzo się ucieszyła. Nawet nie otwierając prezentu byłą cała w skowronkach itd.

Nawet nie spojrzała, jak drogi na złotówki (według mnie) jest ten prezent. To się nie liczyło. Cena i złotówki się nie liczyły. Liczyło się to, że o niej pamiętam. To wszytko. Sama pamięć, a nie co to było.


Może myślisz sobie teraz
:

Może i dla Twojej mamy nie liczy się, to za ile kupiłeś prezent, ale dla typowej “baby” to się liczy, i to bardzo.

A ja Ci mówię, że:

NIE NIE NIE NIE NIE

Owszem są na świecie dziewczyny, które lecą na kasę i u których można kupić sobie względy. ALE ogromna większość dziewczyn zupełnie nie zwraca na to uwagi i mówię tutaj o pięknych, inteligentnych kobietach, a nie jakiś praszczurach. Owszem wiele pięknych kobiet zadaje się tylko z takimi facetami, którzy mają kasę, ale zauważ, że dzieje się to tylko dlatego, że tacy faceci mają przy nich odwagę i czują się pewni siebie, a reszta się ich boi.

Jeśli znajdą takiego faceta, który jest atrakcyjny i który jest dobry w relacjach z kobietami, wie co im się podoba i potrafi je zainteresować sobą, to wtedy znikają finansowe wymagania.

Skąd się bierze ten cały tok myślenia: „Jeśli chcesz mieć piękną dziewczynę musisz być bogaty”

Tak programuje nas społeczeństwo. Spójrz na reklamy i filmy. Zawsze w towarzystwie bogatego faceta albo luksusowych rzeczy, pojawia się piękna kobieta. Piękno kojarzone jest z luksusem i pieniędzmi. Bogaty facet ma piękną, jak laurka żonę. W ekskluzywnym samochodzie siedzi piękna kobieta. Drogą biżuterię nosi piękna kobieta. Drogie perfumy reklamuje piękna kobieta.

Społeczeństwo programuje nas i wkłada nam błędny schemat do głowy, że piękna kobieta jest czymś luksusowym i nie osiągalnym dla większości śmiertelników, zwykłych facetów, którzy nie są bogaci. Jest to nie prawda.

I tyle. Co tu więcej pisać. Prawda jest taka, że jeżeli kobieta trafi na właściwego faceta, jeśli Ty będziesz interesujący, zabawny, to zapomni o kasie, samochodzie itp. Nie będzie jej potrzeba tego do szczęścia, a co bardzo ważne i wielu facetów nie przyjmuje do wiadomości, to, fakt, że dla niej o Twojej atrakcyjności nie będzie stanowił stan konta albo nowe BMW, ale Ty sam.

A przecież oto chodzi.

Chciałbym jeszcze nadmienić kilka słów na temat tego, jak kobiety postrzegają bogatych mężczyzn. Owszem prawdą jest, że niektóre kobiety patrzą na rzeczy materialne, zwracają uwagę np. na samochód. Jednak nie robią tego w taki sposób jak myśli większość mężczyzn.

Mężczyźni myślą, że kobieta leci na kasę, jeśli jej facet ma BMW. Może i czasami tak jest, ale bardziej chodzi o to, co kojarzy się kobiecie z posiadaniem pieniędzy.

Jeśli facet potrafi się orientować i potrafi zarobić kasę, jeśli jakoś rozwija swoją karierę zawodową, a nie jest tylko niebieskim ptakiem (nic nie robi), to od razu dowodzi kobiecie, że koleś ma poukładane w głowie i ma szereg cech charakteru, które są atrakcyjne dla kobiety.

Chodzi mi tutaj o takie cechy jak: inteligencja, zaradność, spryt, pewność siebie, możliwość zapewnienia poczucia bezpieczeństwa (bardzo ważne dla kobiety) wytrwałość i twardość, bo czasami, żeby np. rozwinąć swoją firmę trzeba być twardym. Te wszystkie cechy są atrakcyjne dla kobiety, i to właśnie dlatego bogaty facet jest atrakcyjniejszy od biednego, co nie oznacza, że zawsze będzie lepszy od Ciebie. Bogactwo to tylko pewien rezultat cech charakteru.
_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć kobietę nie mając ani pieniędzy ani też wpływów i popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
Podam Ci jeszcze jeden przykład:

Mam koleżankę. Fajna, zabawna, ładna buźka i reszta też (chociaż dla mnie trochę za niska:). Jakiś czas temu starał się o nią facet. Miał BMW, kasę, zabierał ją w różne miejsca, stawiał rożne rzeczy i ogólnie próbował „imponować”. Jaki był z tego rezultat? Nijaki, nic nie wyszło, bo po prostu on jej nie interesował jako mężczyzna.

Teraz ona jest z chłopakiem, który nie ma BMW, nie jest przystojny (nawet ja to widzę) i pracuje jako zwykły mechanik. Zwykły normalny facet jak Ty czy ja. Pozornie niczym się nie wyróżnia, ale jednak ją potrafił zdobyć, a tamten z “super” furą NIE! Po raz kolejny obyło się bez pieniędzy, prezentów, kwiatów i BMW.

Ten zwykły facet potrafił ją zdobyć, mimo że ona miała tabuny (serio dosłownie dziesiątki) adoratorów ciągle ją podrywających. On po prostu miał w sobie to coś.

To, co chcę Ci przekazać w tym tekście, to cały tok myślenia, że o Twojej atrakcyjności jako mężczyzny nie świadczy ilość zer na koncie. To może być tylko dodatek. Ważniejsze jest to jaki Ty jesteś w środku, jakim jesteś mężczyzną. To jest najważniejsze.

Podsumowując:

> Kobiety nie są takie, jakby chciało wielu mężczyzn. Nie wiele jest kobiet, które możesz sobie kupić i których uwagę i zainteresowanie można przeliczyć na dolary albo euro. Taka jest prawda.

> Nigdy nie staraj się kupić zainteresowania kobiety czy to przez drogie prezenty, czy to przez zabieranie jej w drogie miejsca.

> Nie dawaj drogich prezentów kobiecie, aby zdobyć sobie jej “uwagę” i zainteresowanie. Nigdy nie kupisz pieniędzmi prawdziwego zainteresowania kobiety.

> Dawaj kobiecie drobne i niespodziewane (ważne, żeby to były niespodzianki) upominki, to da jej świadomość, że o niej myślisz, a kobieta to uwielbia. Dobrym pomysłem jest danie kwiatka (ale dopiero jak się już trochę zżyjecie ze sobą, nie na samym początku).

> Dobrym pomysłem jest też np. napisanie listu czy narysowanie czegoś samemu. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale uwierz mi to działa 1000 razy lepiej niż droga restauracja.

Od dziś nie masz już usprawiedliwienia.
„Nie mogę zdobyć wymarzonej dziewczyny, bo nie mam kasy”.

Liczysz się Ty!!! A nie Władysław Jagiełło na banknocie w kieszeni.

pozdro
Uncle Uwo

P.S. To miał być mały wpis, a wyszła spora kobyła. Jednak temat jest tak ważny, że może i dobrze że tak wyszło.