pierwsza randka
Jeśli szukasz pomysłów na pierwszą randkę, to zajrzyj też tutaj:
Pierwsza randka co zrobić, aby była niezapomniana

PYTANIE:


“Cześć Uncle

Mam takie pytanie w kwestii zachowania się na randce. Nie mam problemów z zagadaniem do dziewczyny która mi się podoba, ale nie wiem jak się zachować, żeby nie popełnić błędu na pierwszej randce. Co robić? Gdzie iść? Kto ma płacić?

Czy zawsze ja powinienem płacić, czy ona też czasami? Gdzie ją wziąć, żeby było fajnie? Moze masz jakieś pomysły, żeby pierwsza randka się udała?
Dzięki za odpowiedź
Paweł”


ODPOWIEDŹ:

Zacznę od płacenia.

Jest typowy dylemat dzisiejszego faceta
“Płacić czy nie płacić”

Z płaceniem za coś wiąże się kilka “problemów i zobowiązań”, które z tym idą:

1. Płacenie za kobietę na pierwszych spotkaniach automatycznie ustawia Cie w roli osoby, która chce ją zdobyć i stara się o jej względy (co nie zawsze jest dobrym pomysłem).

2. Wydajesz pieniądze, a niekoniecznie dalej się z nią spotkasz. (slaby zwrot z inwestycji;)

3. Jeśli trafisz na niewłaściwy typ kobiety (łasej na kasę) będzie chciała, żebyś więcej wygadał na nią i zacznie się wymiana. Kup mi to, zabierz mnie tam a dostaniesz ode mnie…

4. Sytuacje i miejsca, w których Ty musisz płacić (i to sporo) najczęściej nie są miejscami, gdzie możesz dobrze poznać dziewczynę. W restauracji przeważnie panuje “sztywny” klimat, a idąc do kina, raczej nie pogadasz z dziewczyną. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć wymarzoną dziewczynę.

Proponuję zacząć od zmiany toku myślenia o płaceniu
. Wielu facetów w jakiś dziwny sposób czuje się zobligowanych do kupowania prezentów kobiecie i dawania jej czegoś. Niezależnie czy są to kwiaty prezenty, czy zabieranie w drogie miejsca. Wielu mężczyzn zachowuje się, jakby chcieli kupić sobie uwagę kobiety albo wymienić prezenty na jej “przychylność”. Wielu facetów też nie stara się nawet albo nie wierzy, że są na tyle interesujący, że potrafią zabawić dziewczynę dłużej niż 15 minut.

Jeśli Ty też masz takie podejście, to od razu odradzam Ci kupowanie kobiecie czegokolwiek. Powinieneś najpierw sobie uświadomić, że kobietę nigdy nie przekonasz prezentami itp. żeby Cię lubiła i żebyś był dla niej atrakcyjny.

O wiele bardziej atrakcyjne będzie dla niej, jeśli będziesz interesującym facetem, który wie co działa na kobiety i będziesz potrafił to wykorzystać.
_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć co robić podczas randki (co mówić, gdzie iść) , aby dziewczyna się Tobą zainteresowała to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
Po za tym jeśli proponujesz kobiecie wyjście do kina, to od razu dajesz jej jasny komunikat: “podobasz mi się, chce Cię poznać”, bo jak powszechnie wiadomo kino, to miejsce gdzie zabiera się dziewczyny, które chce się lepiej poznać.

Od razu stawiasz się w pozycji gościa, który “stara” się o dziewczynę, a ona może decydować czy Cię chce, czy nie.

Nie o to w tym wszystkim chodzi.

Zamiast zapraszać dziewczynę do kina, gdzie nie tylko jej dobrze nie poznasz, ale również będziesz musiał wydać dodatkową kasę, zrób tak:

Dzwoniąc do niej albo rozmawiając, powiedz:
“Spotkajmy się na kawę/herbatę w jakimś uczęszczanym miejscu, tak żebym w razie sytuacji, kiedy okażesz się jakimś psycholem, miał gdzie uciec i czuł się bezpiecznie. Nigdy nie wiadomo, kim jest obca osoba”.

Nie tylko ja tym rozśmieszysz
, ale od razu stawiasz ją w pozycji, w której to ona musisz udowadniać, że jest normalna itp. Kwalifikujesz ją i dodatkowo przejmujesz “dowodzenie” i inicjatywę nad waszą relacją. Kobiety uwielbiają, kiedy facet prowadzi.

Spotkajcie się na godzinkę czy dwie w jakiejś kawiarni, pogadajcie i zobacz czy ona Ci pasuje i czy spełnia Twoje wymagania. Nie bądź kolejnym typem, który akceptuje wszystkie ładne dziewczyny bez względu na charakter. Miej swoje standardy i trzymaj się ich.

Jeśli dziewczyna jest w porządku i fajnie się Wam spędza czas, to możesz ją zabrać na przykład na frytki albo coś równie małego i niedrogiego i niezobowiązującego. Ewentualnie, jeśli jesteście koło jakiegoś centrum handlowego, możecie pochodzić trochę po nim i ponabijać się z różnych rzeczy.

Możecie nawet iść do meblowego, bo “musisz poszukać sobie nowego krzesła”. Najważniejsze jest, żebyś Ty po prowadził dalszą część “spotkania” i był liderem, który ją “prowadzi” przez randkę. Możecie iść do księgarni, bo szukasz jakichś książek. najważniejsze, żebyś zrobił z tego zabawne zdarzenie.

Koszt całego przedsięwzięcia wynosi góra 10 zł.

A pomyśl o ile zabawniejsze dla Ciebie i dla niej będzie takie spotkanie niż sztywna pizzeria czy kino, w którym przed dwie godziny nie zmienicie słowa.

Właściwie to możesz zrobić całą masę różnych innych rzeczy, które nie będą Cię kosztowały więcej niż 10 złotych, a będą dla niej niezapomnianym przeżyciem. Kluczem do tego jest jednak zrobienie z wszystkiego ekscytującej przygody i bycie zabawnym. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć wymarzoną dziewczynę.

Wtedy kobieta będzie miała wiele radości z tego, a Ty automatycznie staniesz się dla niej atrakcyjny równie mocno, co ładna dziewczyna jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pierwszej randki, to przeczytaj ten artykuł:

Pierwsza randka co zrobić, aby była niezapomniana

P.S. Nie mówię, że kupowanie prezentów jest złe i nie powinieneś wydawać pieniędzy na kobietę. Owszem powinieneś. Nie możesz być skąpcem i czasami będziesz mógł zapłacić za kobietę. Jednak nigdy nie rób tego dlatego, że chcesz jej się przypodobać albo być bardzo miłym i uczynnym.