Czy zdarzyło Ci się, że dziewczyna, którą byłeś zainteresowany nie zwracała na Ciebie uwagi? A może zdarzyło Ci się, że dziewczyna, którą chciałeś zdobyć znudziła się Tobą albo chciała być tylko Twoją koleżanką, a nie kimś więcej?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co zrobić, aby zabezpieczyć się przed możliwością odrzucenia przez dziewczynę? Albo co zrobić, aby dziewczyna już od pierwszego spotkania poczuła do Ciebie chemię?

Jeśli tak to mam dla Ciebie… złą wiadomość.

Nie będę Cię oszukiwał. Nie da się całkowicie wyeliminować możliwości odrzucenia ze strony dziewczyny. Zawsze znajdzie się sytuacja, w której będziesz przegrany. Ale z drugiej strony, takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko.

Skoro czytasz ten raport to pewnie masz już pewną wiedzę na temat kobiet, bo czytałeś moje raporty i artykuły. Wiesz, że kobiety mają ogromną intuicję i kierują się nią w ocenie mężczyzn. Większości kobiet wystarczy spojrzeć na faceta i już wiedzą, czy są nim zainteresowane, czy nie. Wyciągają wnioski z mowy ciała, wyglądu, ubrania, ogólnej prezencji. To wszystko dla kobiety jest jak otwarta książka, z której czyta charakterystykę danego mężczyzny.

Dodatkowo jeszcze dochodzi typowa ludzka skłonność do szukania potwierdzenia swoich opinii. Każdy z nas to ma. Przykładowo: jeśli poznasz faceta, który zachowywał się jak przygłup na poważnej rodzinnej imprezie, będziesz uważał go za przygłupa praktycznie niezależnie od tego, co zrobi dalej. Nawet jeśli okaże się on poważnym człowiekiem w innych sytuacjach, to będziesz uważał to za wyjątek potwierdzający regułę.
Powinieneś o tym pamiętać, bo jeśli zepsujesz pierwsze wrażenie albo Twój wizerunek jako interesującej osoby nie będzie w jakiś sposób spójny, to możesz narazić się na odrzucenie ze strony dziewczyny.

6 Powodów Dlaczego Dziewczyna Cię Odrzuci

Dobrze, teraz skupmy się na kilku podstawowych czynnikach, które mogą wpłynąć na to, że dziewczyna Cię dorzuci. Dobrze jest, abyś je znał, bo wtedy łatwiej Ci będzie zrozumieć zachowanie kobiety.

Jej nastrój — nie zawsze to, że dziewczyna nie będzie chciała rozmawiać z Tobą w danym momencie, znaczy, że ona nie chce w ogóle z Tobą rozmawiać. Czasami ona po prostu może być zła na coś lub nie mieć ochoty na poznawanie kogokolwiek, a już w szczególności jakiegoś faceta (bo np. inny facet wyrządził jej jakąś krzywdę, zrobił jakieś świństwo). Miej to na uwadze, gdy starasz się o dziewczynę, ale niech to Cię nie zniechęca — nie rezygnuj.

Traktuj to raczej jako przeszkodę, która trochę wydłuża Twoja drogę do poznania dziewczyny. Nie bądź nachalny, ale bądź wytrwały.

Inne gusta — czasami po prostu tak bywa, że dziewczyna ma inny gust i szuka kogoś innego. Ty również nie byłbyś zainteresowany każdą dziewczyną na świecie, prawda? No właśnie, tak samo jest z dziewczynami. Porzuć myśl, że każdą dziewczynę można zdobyć, bo tak nie jest.

Twoje błędy — to chyba oczywiste. Najczęstszą przyczyną odrzucenia są błędy, które popełniamy. Przeważnie jest to zbytnia nachalność i zbyt szybkie angażowanie się ze strony faceta. Zamiast dać się polubić i lepiej poznać, facet angażuje się na całego i wręcz prowokuje odrzucenie.

Nie spiesz się z niczym. Kobieta musi do pewnych rzeczy najpierw dojrzeć, poczuć je — i nie spodziewaj się, że odbędzie to równie szybko jak u Ciebie. Jeśli będziesz za bardzo naciskał, to ona się przestraszy i ucieknie.
_____________________________
Jeśli chciałbyś szybko nauczyć się prostych i skutecznych sposobów na prowadzenie ciekawych rozmów, które wywołają iskrzenie między Wami to koniecznie zajrzyj do mojego najnowszego zestawu. Przygotowałem pełne szkolenie dotyczące rozmowy oraz używaniu humoru przy kobiecie.

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:
“Humor i Rozmowa Które Oczarują Kobietę”
(kliknij na obrazek lub link)
_____________________________
Jej przekonania — niestety, wiele dziewczyn, podobnie jak i chłopaków, przez lata nauczyło się różnych błędnych przekonań o drugiej płci. Wciąż istnieją poglądy w stylu: „Im starszy facet, tym dojrzalszy” albo: „Im bogatszy, tym lepszy”.

Stereotypy były, są i będą — i nie powinieneś się nimi przejmować. Dzięki pracy nad sobą i zmianie nie będziesz musiał bać się odrzucenia z wymienionych powodów.
Twoja pomyłka — pisząc „Twoja pomyłka”, mam na myśli sytuację, gdy podoba Ci się dziewczyna, wydaje Ci się ona wspaniała itp., a tak naprawdę ją przeidealizowałeś.
Zdarza się to niezwykle rzadko, ale owszem, zdarza się — i powinieneś mieć to na uwadze. Są niestety dziewczyny, które interesują tylko pieniądze lub sprawy i zachowania, w które Ty nie wchodzisz (np. dziewczyna ma inne wartości i poglądy niż Ty). Czasami wtedy lepiej zrezygnować, niż babrać się w błocie.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności