rozmowa przez telefon

Jeśli dostałeś numer telefonu od pięknej kobiety, to bardzo dobrze, jednak tutaj gra się dopiero rozpoczyna. Oto kilka rad, jak nie popełnić typowych błędów w “podrywaniu” przez telefon. Zasady te odnoszą się nie tylko do dzwonienia, ale również do wysyłania SMSów czy rozmawiania przez Internet. Stosuj je, a nie spalisz się “na odległość”.

1 Nie używaj telefonu do plotkowania z kobietą

Nie dzwoń ani nie zagaduj do kobiety przez Gadu-gadu/telefon od tako sobie, żeby pogadać. Chyba, że masz ciekawy temat do rozmowy. Pamiętaj, że Twoim celem powinno być spotkanie, a nie rozmowa przez telefon.

2) Zadzwoń w miarę szybko i przejdź do konkretów

Jeśli dostałeś od dziewczyny numer telefonu, to za pierwszym razem nigdy nie dzwoń do niej w innym celu niż umówienie się na spotkanie. Jeśli nie wiesz, kiedy jest najlepszy czas na zadzwonienie, to dzwoń do niej nie później niż dzień, dwa po zdobyciu numeru.

3) Mów powoli i wyraźnie, żeby nie brzmieć jak desperat

Mów powoli i wyraźnie. Nie nawijaj jak karabin maszynowi albo osoba, która ma świadomość, że na karcie zostało jeszcze 57 sekund i trzeba przez ten czas umówić się na randkę.

4) Mów spokojnie, powoli i wyraźnie

Kiedy mówisz do kobiety, nie możesz brzmieć jak robot. Powinieneś mieć zrelaksowany ton głosu i być wyluzowany. Mów w taki sposób jakbyś mówił do kolegi. Nie rób z głupiej rozmowy przez telefon dużej sprawy.

Przed zadzwonieniem zawsze wyobraź sobie, że dzwonisz do jednej z 100 fajnych dziewczyn, które Ci się podobają i które są gotowe na wyjście z Tobą na randkę. Takie podejście pozwoli Ci być naturalnym i o to chodzi w dzwonieniu do niej.
_____________________________

Jeśli masz więcej sytuacji w swoim życiu kiedy nie wiesz jak się zachować przy dziewczynie, to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

5) Nie zastawiaj wiadomości głosowych

Nigdy nie zostawiaj wiadomości głosowych dlatego, że większość osób w ogóle ich nie odsłuchuje, a nawet jeśli, to żadna kobieta nie oddzwoni do Ciebie. Ty musisz zadbać oto, żeby ją złapać i pogadać na żywo.

6) Nie dzwoń i nie kontaktuj się z nią za często

Wielu facetów pyta “Jak często mogę wysyłać SMS albo jak często do niej dzwonić, jak często wysyłać sygnał??” Odpowiedź jest prosta:
“Rzadziej niż ona”

Nie pisz do niej co godzinę Smsów “kocham Cię”, bo choć z początku wyda jej się to słodkie, potem już obrzydnie.

Kontaktuj się z nią wtedy, kiedy musisz albo masz ważną sprawę. Jeśli nie odbiera, to nie bierz tego za olewanie Cię. Może po prostu nie ma szans odebrać itp. Jeśli dalej nie odbiera, to nie dzwoń więcej niż dwa razy dziennie (w przerwach ok 4-5 godzin). Ewentualnie, jeśli dyskusja idzie przez SMS, nie ciągnij jej dłużej niż 30 minut.

7) Kończ rozmowę, zanim ona to zrobi

Zawsze pierwszy kończ rozmowę, szczególnie jeśli rozmowa nieźle się rozkręciła i jest fajnie. Wiem, że brzmi to dziwnie i być może myślisz sobie: „Co on gada przecież jeśli rozmowa się rozkręca, trzeba ją kontynuować”, ja mówię Ci, że NIE. Pamiętaj, że głównym celem jest prawdziwe spotkanie. Jeśli bardzo zaciekawisz dziewczynę w rozmowie i nagle ją skończysz, to masz większe szanse na to, że będzie chciała się spotkać. Stosuj technikę „Dwóch kroków w przód, jednego w tył”.

Dodam jeszcze od siebie, że jeśli masz możliwość, to najlepiej bierz od kobiety adres email, dlatego że wiele kobiet rozdaje swój numer telefonu tylko po to, aby faceci do niej dzwonili (nie wiem, pewnie pompują tym swoje ego). Na pewno znasz jakaś dziewczynę, co wiecznie narzeka: “No nie mogę. Ciągle ktoś do mnie pisze, zaraz wyrzucę ten telefon” i oczywiście dalej odbiera i esemesuje z kimś, a komórę cały czas trzyma w ręce. Email daje Ci bardziej „osobistą” możliwość kontaktu i unikniesz bycia w kolejce pięciu facetów, którzy do niej piszą.