odrzucenie przez dziewczyne

Mów sobie co chcesz, inni mogą mówić sobie, co chcą, ale prawda jest taka, że każdy ma jakąś swoją sytuację,w której czuje się  niepewnie i niekomfortowo. Chodzi mi o sytuacje, w której brakuje Ci pewności siebie, nie masz zwyczajnego luzu i jesteś pełen obaw.

Takie sytuacje towarzyszą nam przez całe życie. Na pierwszej randce, na egzaminie na prawo jazdy, podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Takie wydarzenia sprawiają, że po prostu zaczynamy się bać, a strach zaczyna nas paraliżować.

Głownie boimy się odrzucenia iw wszystkiego, co się z tym wiąże. Tego, że nie przyjmą nas do pracy, że dziewczyna się znudzi i znajdzie kogoś ciekawszego albo tego, że palniesz jakaś głupotę podczas rozmowy i pracodawca pomyśli, że jesteś idiotom.

Nas oczywiście najbardziej intercesją te sytuacje, które mają miejsce podczas spotkania z kobietą, a jak wiadomo, podczas takich spotkań wiele razy może dojść do tego, że będziesz się czuć niepewnie.

Chciałbym jednak, aby mimo tego, że będę się skupiał w tym artykule na relacjach damsko-męskich nie traktował go tylko w ten sposób. Chciałbym, abyś rady, które zaraz Ci podam, traktował bardziej uniwersalnie, bo są na tyle dobre i elastyczne, że możesz je wdrożyć w inne „poza miłosne” dziedziny swojego życia.

1. Nabierz dystansu – najważniejsze co możesz zrobić, zanim strach i niepokój całkowicie Cię zjedzą – poczuj dystans do tego w wszystkiego. Nie chodzi o to, abyś zaczął olewać całą sytuację albo nie przejmował się nią, chodzi o to, abyś potrafił mieć do tego wszystkiego zdrowy dystans. Dystans, który pozwoli Ci swobodniej myśleć i co najważniejsze zachować zdrowy rozsądek.

Zanim spotkasz się z dziewczyną, upewnij się, że masz odpowiednie nastawienie. Nie traktuj tej randki jako walki o życie, nie bądź zdesperowany. Pamiętaj, że to zawsze zdesperowani wychodzą najgorzej na całej sytuacji nie Ci, którzy potrafią zachować zimną krew.
 
2. Przestań myśleć o rezultacie – ta rada wiąże się ściśle z nabieraniem dystansu. Jeśli idąc na spotkanie z dziewczyną, nastawiasz się na to, że koniecznie ona musi zostać Twoją dziewczyną/żoną to z miejsca zaczynasz traktować sprawę zbyt poważnie. Zaczyna Ci przesadnie zależeć, a ona może wyczuć Twoje intencje i się przestraszyć, bo Cie nie zna.

Tak samo może być w zwykłym pierwszym kontakcie z kobietą. Daj sobie trochę luzu. Kiedy mówisz cześć do niej, nie traktuj tego, jak gdyby to była jedyna okazja na poznanie kogoś fajnego. Nie nastawiaj się od razu, że musisz umawiać się z nią na randkę i brać numer telefonu.

3. Rozgrzej się – mało rzeczy tak dobrze przygotuje Cie na radzenie sobie ze strachem przed odrzucaniem, jak mała rozgrzewka. Śpiewacy rozgrzewają się przed występem, sportowcy rozgrzewają się przed występem, dlaczego Ty nie miałbyś tego samego zrobić przed podejściem do dziewczyny, która Ci się podoba.

Porozmawiaj ze swoimi koleżankami, zanim podejdziesz do tej, która Cię najbardziej interesuje. Wpraw się w dobry, pozytywny nastrój i poczuj go w sobie.

Ale uważaj tutaj. Nie przesadzaj z rozgrzewką. Czasami lepiej jest iść na spontanta niż zacząć zbyt długo myśleć, kombinować i pozwolić, aby strach przejął nad Tobą kontrolę. Obserwuj jak rozwija się sytuacja. Rozgrzewka ma Ci pomóc a nie sprawić, że będziesz jeszcze bardziej zdenerwowany.
  
4. Przypomnij sobie sukcesy – nie wiem czy Ty też tak masz, ale mi w słabszych momentach, kiedy nie mam motywacji albo zwyczajnie boję się czegoś robić, z miejsca zaczynają pojawiać się czarne myśli. Przypominam sobie inne porażki, wyświetlam w głowie filmy jak to mi się nie uda i jakie będą tego konsekwencje. Nie wiem czy Ty też tak masz, ale wiem jedno.

Jeśli dopada Cię strach, niepokój zwątpienie, to trzeba to przezwyciężyć. Mało co tak skutecznie działa na przezwyciężenie strachu, jak przypomnienie sobie, jak już się pokonało ten strach.

Kiedy następnym razem zaczniesz odczuwać strach przed zrobieniem czegoś np. przed zagadaniem do dziewczyny, powiedz sobie:
„Hej skoro raz mogłem to zrobić, to czemu drugi raz nie mogę?”
„Robiłem już takie rzeczy i mi się udawało teraz też mi się uda.”
„Byłem w gorszych sytuacjach, to nic w porównaniu (przypomnij sobie jakieś trudne zadanie)”

Zoabcz, że z miejsca takie słowa podnoszą Cię na duchu i dodają motywacji. Mało tego możesz sobie jeszcze dodatkowo przypomnieć chwile swoich triumfów i sukcesów i wprawić się w dobry nastrój.

W końcu nie ma nic złego w tym, że pamiętasz o swoich sukcesach, co nie?
Oceniaj się uczciwie – wielką męką i wielkim problemem by było gdybyśmy wszystko, czego chcemy się nauczyć, traktowali bardzo emocjonalnie i brali to do siebie.

Najprostsza sytuacja pierwsza próba jazdy na rowerze i upadek. Kosztowałaby nas masę nerwów, złości gniewu i energii. Mało tego zatruwałoby nam to dalej życie nie tylko z powodu złości na niepowodzenie, ale też z powodu błędnego przekonania, że nic nie potrafisz.
  _____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć kobietę i nie popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
5. Wiedz co powiedzieć – bardzo ważna sprawa szczególnie, jeśli nie czujesz się zbyt pewnie w całej sytuacji. Czasami, kiedy rozmawiasz z dziewczyną strach i adrenalina mogą dać Ci takiego kopa, że cały luz z Ciebie zniknie (przynajmniej na początku spotkania) i po prostu zapomnisz języka w gębie.

Spokój i normalne poczucie humoru, gdzieś znikną i zniknie Twoja zabawowa, wyluzowana część. Nie przejmuj się, to minie, wraz z tym jak będzie się rozwijać rozmowa i będziecie się lepiej bawić, zaczniesz się bardziej pewnie czuć.

Jednak zanim przetrwasz ten pierwszy najtrudniejszy okres, musisz mieć swojego rodzaju koło zapasowe. Musisz mieć gotowe i przemyślane tematy do zagadania. Nie musi to być nic wyszukanego i nie wiadomo jak błyskotliwego. Byle by nie były to nudne i schematyczne teksty w stylu: co robisz, gdzie mieszkasz itp.

Zamiast tego możesz zapytać ją o opinię na jakiś temat. Przykładowo możesz zapytać, co sądzi o nowej modzie na: xxx (co jest aktualnie modne)
Albo o to, kto bardziej kłamie czy kobiety, czy mężczyźni
Jeśli teraz nic nie przychodzi Co do głowy i jeśli nie jesteś w stanie wymyślić niczego interesującego do rozmowy z dziewczyną, to mam dla Ciebie małą pomoc. Przygotowałem pełne szkolenie z zakresu rozmowy z kobietą.

Zawarłem tam wszystko, co pozwoli Ci ją oczarować od pierwszego słowa. Opisałem, na jakie tematy możesz z nią rozmawiać i o czym nie rozmawiać, jak żartować, i czego się nie śmiać. Podałem konkretne techniki (opisane dokładnie co robić krok po kroku), które sprawią, że między wami zaiskrzy i wytworzy się ta specyficzna chemia.

Wystarczy, że zapiszesz się w poniższym formularzu na moją listę. Dostaniesz tam wszystkie potrzebne informacje i materiały. Zrób to teraz.


Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności