Poznając problemy mężczyzn z kobietami, zauważyłem pewne charakterystyczne błędy, które powtarzają się w większości przypadków. Spora grupa facetów ma problem z nawiązaniem i kontynuowaniem interesującej rozmowy z kobietą. Nie wiedzą, jak zacząć, o czym dalej rozmawiać i jak zakończyć rozmowę, aby oczarować dziewczynę.
Ale na tym problem niestety się nie kończy.

Widzisz, wielu facetów nie ma problemu w rozmawianiu z kobietami. Nie mają problemów ze znalezieniem tematu do rozmowy. Nie jąkają się, nie zacinają. Podczas spotkania nie zapada niezręczna cisza, gdy oboje nie wiedzą co powiedzieć.

A mimo wszystko wciąż czegoś brakuje.

Wciąż dziewczyna, nawet jeśli początkowo lubi takiego chłopaka, to potem zwyczajnie traci nim zainteresowanie. Ten zupełnie zdezorientowany wpada w frustracje i nie wie, co zrobił źle.

My mężczyźni często działamy z instynktu. Nie przemyślimy czegoś i wykonujemy ruch. W końcu podejmowanie szybkich męskich decyzji to nasza domena. Problem w tym, że nie zawsze taka taktyka jest właściwa, a już szczególnie nie do końca jest dobra przy pierwszych spotkaniach z dziewczyną, która Cie interesuje.

Myśl!

Dlatego też, aby pomóc Ci uniknąć sytuacji, gdzie dziewczyna Cię odrzuca, mimo że była tobą zainteresowana dzisiaj wyjaśnię Ci pewien bardzo ważny temat. Chodzi mi o tematy rozmowy, które poruszasz z dziewczyną.

Nie wiem czy kiedykolwiek się nad tym zastanawiałeś, ale naprawdę są tematy do rozmowy z dziewczyną, które będą Ci szkodzić. Dosłownie sprawią, że w jej oczach zaczniesz tracić na atrakcyjności albo nawet wprawisz ją w zły humor.

Jasne, że nie zawsze może się tak zdarzyć, że poruszenie danego tematu na pewno narobi Ci szkody, ale lepiej, abyś był świadomy, o czym nie mówić i z jakich powodów.
Poniżej opiszę kilka z nich.

1. Tematy polityczne

Nie wiem, jak bardzo zaangażowany jesteś w politykę. Większość kobiet niebyt sie nią interesuje i jest to dla nich nudny temat. Więc już powinieneś go unikać, aby jej nie zanudzić. Mało tego.

Musisz pamiętać, że ona może mieć odmienne zdanie od Twojego i może to doprowadzić do swojego rodzaju konfliktu, który jest zupełnie niepotrzebny na tym etapie znajomości.

Z czasem będziecie się lepiej poznawać i wtedy będziesz mógł wyrazić swoją opinie. Jeśli ona powie coś o polityce, Ty zręcznie omiń temat czymś w rodzaju:

„Cieszę się, że masz na ten temat swoje zdanie. A co sądzisz o…”

UWAGA Nie namawiam Cię do bycia chorągiewką i zmieniania swojego zdania w zależności od sytuacji. Radze Ci, abyś nie utrudniał sobie życia i nie zraził do siebie dziewczyny na początku zaborczym postępowaniem i kłóceniem się.

nuda

2. Praca i szkoła

Spójrzmy prawdzie w oczy. Większość ludzi na świecie tak naprawdę nienawidzi swojej pracy. Nie jest ich pasją, szef ich denerwuje, a płaca jest wciąż za mała.

Pamiętaj bo to bardzo ważne.

Niezależnie jaka beznadziejna jest Twoja praca. Niezależenie jak głupi jest Twój szef nie mów tego kobiecie. Narzekając i robiąc z siebie ofiarę tylko i wyłącznie sobie szkodzisz. Może i poczujesz się lepiej, kiedy ona zacznie Cię pocieszać albo przyzna rację, ale w gruncie rzeczy to wyjdziesz na przegrańca i łajzę.


Tylko łajzy pracują w beznadziejnej pracy i jeszcze narzekają na to.

Prawdziwi faceci siedzą cicho i starają się ulepszyć swój poziom życia.
Jeśli chcesz, możesz zapytać się, jaka jest jej wymarzona posada i gdzie by chciała pracować. Opowiadanie o tym to zawsze przyjemność, bo wiąże się z marzeniami i tym, co lubimy.

Tak samo jest ze szkołą. Przeważnie ludzie nie lubią mówić o nauce, nauczycielach, egzaminach itp. Co nie znaczy, że wesołe historie ze szkoły nie będą dobre. Pamiętaj bądź elastyczny, wyczuj, gdzie zmierza rozmowa i jak dziewczyn na nią reaguje.

Zwróć też uwagę, że jeśli ona naprawdę traktuje swoje studia jako pasję, to da Ci o tym znać i wtedy możesz w miarę bezpiecznie o tym rozmawiać bez ryzyka, że ją zanudzisz.

3. Obrażanie innych

Niezależnie czy się wcześniej znaliście i macie wspólnych, nigdy nikogo przy niej nie obgaduj.

Nawet jeśli to dziewczyna zacznie prowokować tego typu rozmowy, szybko zmień temat. Po prostu nie daj się w to wciągnąć.

Pamiętaj też, że to może być zwykły test od niej, aby sprawdzić czy przypadkiem nie jesteś jedną z tych fałszywych osób, które uśmiechają się do innych, a potem obgadują ich za plecami.

Nigdy nie daj się wciągnąć w sesję obgadywania czy wyśmiania innych. Wiem, że to przyjemne podbudować swoje ego opowieściami, jakimi debilami są inni ludzie, ale to źle świadczy o Tobie. Dowidzi niskiego poczucia własnej wartości i niskiego poziomu.

Jeśli masz już rozwiać o kimś, to próbuj go przedstawić w pozytywnym świetle. Możesz powiedzieć coś w stylu:

„Wiesz, mi się wydaje, że nikt nie jest bez wad. Trzeba pamiętać, że XYZ jest (coś pozytywnego o tej osobie)”

_____________________________
Jeśli chciałbyś szybko nauczyć się prostych i skutecznych sposobów na prowadzenie ciekawych rozmów, które wywołają iskrzenie między Wami to koniecznie zajrzyj do mojego najnowszego zestawu. Przygotowałem pełne szkolenie dotyczące rozmowy oraz używaniu humoru przy kobiecie.

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:
“Humor i Rozmowa Które Oczarują Kobietę”
(kliknij na obrazek lub link)
_____________________________

4. Problemy osobiste
OHHhhhhh
To dopiero jest problem.

Gadanie o swoich problemach i traktowanie dziewczyny, jak psychoterapeuty to bardzo częsty błąd, który również ja popełniałem.

Jest coś z Tobą nie tak, masz jakiś kłopot i zaczynasz zwierzać się z tego dziewczynie. Owszem nie ma w tym nic złego, ale tylko jeśli ta dziewczyna to Twoja koleżanka, którą nie jesteś „bardziej” zainteresowany. Natomiast jeśli zaczynasz się zwierzać dziewczynie, na której Ci zależy, to jakbyś podcinał gałąź na której siedzisz.

Nigdy przenigdy nie rozmawiaj z dziewczyną o swoich osobistych problemach podczas początkowej fazy poznania. Jakie te kłopoty by nie były, co by się nie działo, to ona nie jest Twoim lekarzem.

Nie zrozum mnie źle nie mówię, że masz zawsze grać twardziela ze stali, któremu nic nigdy nie jest. Nie oto chodzi.

Po prostu na problemy i wspólne ich rozwiązywanie przyjdzie czas dużo później. W tym momencie powinieneś sam sobie z nimi radzić.

Dlaczego tego nie robić?

Widzisz, kobiety nie są zimnymi istotami, które nie chcą pogadać z innym. Wręcz przeciwnie jest w nich wiele empatii i współczucia (dużo więcej niż u mężczyzn) ALE Kobieta zawsze będzie chciała i będzie ją pociągał mężczyzna, a nie zapłakany chłopczyk, któremu trzeba będzie pomóc. Ona ma dosyć swoich problemów i kłopotów. Nie szuka więcej i prędzej chce oparcia i pomocy w jej problemach niż angażowania się w Twoje.

Myślenie, że zbudujesz swoją atrakcyjność i zainteresujesz dziewczynę, opowiadając jej o swoich problemach, jest dużym błędem.
Pamiętaj. Jeśli masz problemy, to jest to Twoja sprawa i twoja rzecz do rozwiązania. Nigdy nie traktuj kobiety jak terapeutki.

Ok. opisałem Ci kilka podstawowych tematów, których nie należy poruszać podczas rozmowy z kobietą. Teraz Ci je podsumuję, abyś dokładnie zapamiętał jakich tematów nie poruszać.

Tematy polityczne – żadnej politycznej agitki, a już na pewno żadnego kłócenia się i udowadniania jej, że masz rację. Po za tym tematy polityczne, to dla większości kobiet NUDA.

Praca i szkoła – przeważnie ludzie nie lubią swojej pracy i nie chcą jeszcze dodatkowo o niej rozmawiać. Jednak mogą od tego być wyjątki, dlatego uważnie obserwuj jej reakcję i zachowanie.

Obrażanie innych
–jedyną osobą, której szkodzisz obgadując kogoś jesteś Ty sam. Nie dawaj się nigdy wciągnąć w obgadywanie i szukaj pozytywów u ludzi.

Problemy osobiste – kobieta to nie lekarz terapeuta i nie zainteresuje jej los biednego chłopczyka z problemami. Jeśli coś jest nie tak, to staraj się to rozwiązać, nie angażując dziewczyny, którą dopiero poznałeś.

Oczywiście oprócz tych kilku tematów jest także jeszcze sporo innych. Można tutaj wymienić sex, historie alkoholowych wyczynów, czy stosunek do narkotyków.

Tak naprawdę jednak bardzo ważne jest, abyś po prostu myślał. Nie masz traktować rozmowy jak operacji kosmicznej, ale bądź świadomy tego co robisz i o czym mówisz.

Kiedy nie wiesz, co powiedzieć użyj wcześniej przygotowanych tematów do rozmowy. Słuchaj tego, co ona mówi i nawiąż do jej słów. Naucz się szybko zmieniać tematy i zawsze miej coś ciekawego do opowiedzenia.

Jeśli zastosujesz tylko te proste rady, to jestem pewien, że nie popełnisz wielu błędów podczas rozmowy i nie wyjdziesz w jej oczach na nudziarza albo łajzę.