wyrzutek

Cześć Wujek

Mam taki problem. Siedząc na imprezie często boję się, że skończę gdzieś z boku i tylko przysłuchując się rozmowie i całej zabawie. Ludzie będą sobie gadac, bawic sie dobrze a ja będę na uboczu totalnie olany, jakby mnie nie było.

Co robić w takiej sytuacji? Jak sprawić żeby być częścią “towarzystwa”, a nie wyrzutkiem który siedzi cicho i prawie jakby go nie było.

pozdro
Paweł


Cześć chyba rozumiem o czym mówisz. Muszę przyznać, że raczej rzadko (albo i wcale) mam takie uczucie jak Ty, ale sytuacja kiedy siedzisz na imprezie, a tak naprawdę jesteś poza nią jest… ciężka. Nie dziwie Ci się, że boisz się tego, bo to właściwie przekreśla Twoje szanse na poznanie kobiety.

Jednak ja nie powiem Ci jak “wkupić się” w towarzystwo albo jak zagadać z nimi, żeby być lubianym. Owszem możesz to zrobić i na mojej stronce będę podawał trochę porad, jak to zrobić. Ja pocisnę trochę głębiej do sposobu myślenia, do Twojego INNER GAME, który powinieneś mieć.

Na początku zadaj sobie pytanie.

Czy jesteś dobrym kumplem? Czy jesteś dobrym człowiekiem? Czy ktoś kto się z Tobą kumpluje może powiedzieć: „Fajnie że znam Pawła, to jest naprawdę spoko ziomek”

Odpowiedz szczerze, bez fałszywej skromności i dołowania się.

Jeśli odpowiedziałeś TAK na te pytania
, to uświadom sobie jedną ważną rzecz.

Jedynie inni, nie Ty tracą na tym, że nie chcą się z Tobą kumplować.

To oni tracą na tym, że nie poznają dobrego chłopa Pawła, a nie Ty. To oni mają szansę poznać fajnego człowieka, a nie Ty masz szanse poznać ich.

Nie popadaj w jakieś skrajności, że olewasz wszystko i wszystkich, i jak ktoś chce się z Tobą bawić, to musi spełnić listę 25 warunków, jednak nigdy nie “dostosowuj się za wszelką cenę” do towarzystwa.

_____________________________
Jeśli chcesz być bardziej pewnym siebie i wyrobić w sobie wysokie poczucie własnej wartości (nie arogancję), to zajrzyj do mojej książki na strony 26-50, dogłębnie poruszam tam te temat:

“Potężna Pewność Siebie Alfa”

_____________________________
Wielu ludzi żeby dostosować się do “towarzystwa”, zaczyna palić fajki, chlać, ćpać i cholera wie co jeszcze robić, żeby być powszechnie zaakceptowanym. Często widzę ludzi, którzy boją się nawet przyznać do tego, że czytają książki, bo to niepopularne (ja czytam masę książek).

Ludzie robią wszytko, żeby grupa ich zaakceptowała i to jest złe podejście, bo automatycznie robisz się średni. Znam osoby, które zaczęły palić papierosy, niszcząc sobie tym gównem organizm, bo wszyscy w klasie palili.

Znam ludzi którzy zaczęli jarać jakieś gówno
(hasz itp.), bo inni na roku też jarali i pod wpływem społecznej presji oni też zaczęli. Nie chcieli tego, a zrobili. Wielu ludzi nie ma jaj, żeby odmówić, bo jak można zaprotestować kiedy grupa mówi: “No co ty nie palisz? Przecież wszyscy palą.”

Wiem, trochę się zagalopowałem w odpowiedzi, ale to bardzo ważne. “Wyzwól się spod tej presji”, wyzwól się z robienia tego co inni. Nie rób tego, co uważasz za niesłuszne.

Może i brzmi to trochę pyszałkowato, ale takie nastawienie pozwoli Ci być niezależnym od “towarzystwa” i dużo bardziej atrakcyjnym dla kobiety jako mężczyzna.

Zobaczysz, kiedy pewnego dnia zrobisz coś innego, coś co jest “dziwne” społecznie. Wskoczysz na zupełnie nowy poziom w swoim życiu. Wyzwolenie się spod tego wpływu i pójście innym schematem niż inni, to coś naprawdę dużego.

Trzym się
Uncle Uwo

P.S. Oczywiście nie znaczy to, że masz łamać powszechne zasady moralne (gwałcić, rabować, kraść), bo wyzwalasz się z wpływu społeczeństwa albo chodzić po ulicy z gołą dupą. Po prostu bądź prawdziwym wobec zasad, które wyznajesz.