Dzisiaj chciałbym Ci zadać ważne pytanie. Jak wiesz kiedy wypuszczam jakieś szkolenie albo piszę artykuł to staram się, aby była to niejako odpowiedź na Twoje problemy. Przykładowo dostaję maile, że ktoś nie wie jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną i ja piszę artykuły na ten temat.

Nie inaczej jest tym razem. Spędziłem wiele godzin czytając i analizując przychodzące do mnie maile (było ich już prawie 13 000 od początku bloga). Zajęło mi wiele czasu zrozumienie jakiej wiedzy potrzebują ludzie i opracowanie rozwiązań oraz technik do nich.

Dopiero po czasie i długich przygotowaniach byłem w stanie stworzyć szkolenie specyficznie odpowiadające na problemy związane z rozmową z kobietą. Nazwałem je:
”Humor i rozmowa, która oczaruje kobietę”.

Szkolenie te nie jest teoretycznym poradnikiem jak prowadzić sztywne dialogi. Stworzyłem je z nastawieniem na konkretne przykłady oraz przekazanie Ci najważniejszych umiejętności do oczarowania sobą kobiety.

Błyskotliwość w podejmowaniu interesujących tematów do rozmowy. Humor który sprawi, że dziewczyna będzie się z tobą doskonale bawić – to tylko niektóre z korzyści z tego szkolenia.

Już niedługo bo 7 lipca (wtorek) odbędzie się jego premiera. Zanim to jednak się stanie chciałem Cię prosić o przysługę na której sam najwięcej skorzystasz.

Chcę Cię prosić o odpowiedz na ważne pytanie:

Co jeszcze przeszkadza Ci w oczarowaniu kobiety i rozmowie z nią?

Napisz w komentarzach swoją odpowiedź TERAZ. Kliknij w poniższy link