Hej zastanawiam się nad jedna rzeczą mam w pracy koleżankę ja mam 21 ona 23 lata. Jest bardzo fajna i tu pytanie do ciebie jak ją zdobyć. Od razu mowie ze mamy świetny kontakt tylko jak przejść do rzeczy żeby wyszło coś z tego więcej?

Jurek

Ogólnie nie jestem entuzjastą i raczej odradzam spotykanie się z dziewczyną, z którą pracujesz. Wiąże się to, ze zbyt dużym ryzykiem. Coś nie wyjdzie, coś się spaprze i możesz później żałować, tego wszystkiego. Kto wie, co ona nagada o Tobie i jeszcze stracisz pracę albo będziesz w jakiejś innej równie głupiej sytuacji.

Jeśli chodzi już o samo jak zdobyć kobietę to na pewno musisz uniknąć tego, co robi większość facetów w takich sytuacjach. Zdecydowanie odpadają teksty w stylu:

– może umówimy się do kina
– może lepiej się poznamy
– może gdzieś razem wyjdziemy
– lubię cie

To stawia kobietę w bardzo niekomfortowej sytuacji. Nagle z kolegi robi się kolejny adorator, co jest naprawdę problematyczne i zniechęci ją do Ciebie. Dlatego zacznij powoli. Małymi kroczkami.

Macie już dobry kontakt, więc podrocz się z nią trochę, poneguj w zabawny sposób. Bądź odrobinę chamski, ale śmieszny (tylko nie przesadzaj w którąś ze stron).

Jeśli jej reakcja jest pozytywna: śmieje się, uderza Cię w ramię itp. To jest dobrze i możesz (podczas kiedy tak i zabawiacie i śmiejecie) powiedzieć: Masz maila? Masz gg. Jeśli potwierdzi, to każ jej go zapisać.

Kluczem jest to żeby wyglądało to spontanicznie, a nie na “podryw”. Ty wiesz że chodzi o coś więcej, ale ona może tak nie uważać, bo dla niej to jakaś naturalna reakcja, a po za tym to tylko prośba o maila.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów nie popełnić, aby dziewczyna, która Ci się podoba, nie traktowała Cie TYLKO jak przyjaciela, to opisałem to w swojej książce na stronach 25-39 w rozdziale: “Odkryj, co działa, a co nie działa na kobiety”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Ja pomyślałbym też, czy możecie się spotkać w jakiś inny “spontaniczny” sposób. Na przykład śmiejecie się, rozmawiacie a Ty “spontanicznie” pytasz: “co robisz w weekend?” Jeśli ma jakieś plany np. “idę z przyjaciółmi na disco”. Ty też możesz powiedzieć: “Łał też się tam wybieram z kumplem, może się spotkamy itp“. Dalej już wiesz jak działać.

Grunt jednak żeby to wszytko wyglądało na przypadek, jak zwykła rozmowa dwóch znajomych, bez żadnego “randkowego ciśnienia”.

Tyle ode mnie, ja bym tak zrobiłŚciągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności