odrzucenie

Nie będę Cię oszukiwał. Nigdy nie jest tak, że można w 100% zapobiec odrzuceniu i zabezpieczyć się przed nim. Owszem są sposoby na to, aby możliwie jak najbardziej zminimalizować ryzyko, ale mimo wszystko zawsze może stać się coś nieprzewidzianego.

Pamiętaj, że kobiety bardzo kierują się swoją intuicją w tym co robią a w szczególności w ocenianiu mężczyzn. W większości przypadków kobiecie wystarczy spojrzeć na faceta i wie czy jest nim zainteresowana czy nie. Wyciąga wiele wniosków po mowie ciała, wyglądzie, ubraniu, ogólnej prezencji. To wszystko dla kobiety jest jak otwarta książka, z której czyta charakterystykę danego mężczyzny i może zdecydować czy go odrzuci.

Oto kilka czynników, które mogą wpłynąć na czy kobieta Cię odrzuci:

Jej nastrój – dokładnie, nie zawsze to, że dziewczyna nie będzie chciała rozmawiać z Tobą w danym momencie znaczy, że ona nie chce w ogóle z Tobą rozmawiać. Czasami ona po prostu może być zła na coś lub nie mieć ochoty na poznawanie kogokolwiek, a już w szczególności jakiegoś faceta (bo np. inny facet wyrządził jej jakieś świństwo). Miej to na uwadze gdy starasz się o dziewczynę, ale niech to Cię nie zniechęca i nie rezygnuj.

Traktuj to raczej jako przeszkodę, która trochę wydłuża Twoja drogę do poznania dziewczyny. Nie bądź nachalny, ale bądź wytrwały.

Twoje ubranie – absolutne minimum, o którym wciąż wielu mężczyzn zapomina. Jak wiesz kobiety zwracają dużą uwagę na swój wygląd. Ale również zwracają uwagę na to, jak wygląda mężczyzna. Jeśli jest niechlujnie ubrany, jeśli ma brudne buty, pogniecioną koszulkę, to są to jasne komunikaty dla kobiety, które one interpretuje (na Twoją niekorzyść).

Nie chodzi mi o to, że masz być super modnisiem, który ubiera się jak model na wybiegu czy żebyś kupował drogie ciuchy z butików. Koniecznie jednak powinieneś zadbać o to co nosisz. Ubranie nie tylko powinno być czyste i pachnące, ale również wyprasowane (oczywiście bez przesady). Zwróć uwagę na swoje buty, bo kobiety mają na ich punkcie obsesję, one również powinny być czyste.

Mowa ciała – przygarbiona postawa spuszczony wzrok i sposób chodzenia jakbyś miał zaraz się potknąć, to nie może dobrze świadczyć o tobie w oczach kobiety.

Sposób w jaki mówisz – ton głosu oraz twój styl mówienia bardzo wpływa na to jak postrzega Cię kobieta. Wiem, nie każdy ma to szczęście, aby być obdarzonym głębokim męskim głosem.

Ale wcale to nie oznacza, że nie możesz w jakiś sposób zmienić jego brzmienia oraz sposobu w jaki mówisz. Możesz sobie z tego nie zdawać sprawę ale np. pod wpływem nerwów zaczynasz mówić za szybko albo brzmisz nie wyraźnie bo urywasz końcówki słów.
To wszystko sprawia, że robisz wrażenie osoby mało pewnej siebie i tym samym robisz negatywne wrażenie.

To co mówisz – czasami to co mówisz może bardzo niekorzystanie wpłynąć na to czy dziewczyna się zainteresuje Tobą czy Cię odrzuci. Widzisz dziewczyny mają ogromną intuicję i często zaraz po wypowiedzeniu kilku pierwszy zdań, potrafią ocenić czy są zainteresowanie mężczyzną czy nie. Krótko mówiąc często w ciągu dosłownie chwili ona podejmie decyzje czy będziesz jej kolegą czy może jesteś materiałem na coś więcej.

Przykładowo na Twoją niekorzyść mogą zadziałać jakieś głupie opowieści, kto ile wypił i kogoś obrzygał. Przechwalanie i zgrywanie się również mogą zadziałać na twoją niekorzyść. Unikaj także przeklinania, opowiadania świńskich rzeczy, które są niesmaczne (jeśli nie jesteś pewien, czy np. kawał jest w dobrym guście, to go nie mów).
Uważaj też na przerywniki w stylu „nie” „wiesz”, „kurde”, które mogą o Tobie źle świadczyć szczególnie jeśli dziewczyna ma zacięcie do literatury.

Twoje zachowanie przed podejściem – kobiety zwracają dużą uwagę na to, w jaki sposób ludzie się zachowują i jakie jest ich otoczenie. Jeśli jesteś typem faceta, który siedzi w koncie i gapi się na dziewczyny, a potem kiedy już się zbierze na odwagę podchodzi, to z miejsca będziesz miał trudniej. Po prostu wcześniej zrobiłeś wrażenie nudziarza i faceta, którym mało, która dziewczyna by się zainteresowała. Nie zawsze tak musi być, ale w większości przypadków tak jest.

To samo tyczy się ludzi, z którymi przebywasz. Jeśli trzymasz się z dresami i szemranymi ludźmi, to chociaż byś miał serce anioła i był nieskazitelny, to będziesz postrzegany, tak jak Twoje otocznie.
_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć czego nie robić i jakich błędów nie popełniać, aby dziewczyna Cie nie odrzuciła albo nie wzięła za “frajera”to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
Zachowywanie się jak łajza – to wiąże się już dalszą częścią relacji z dziewczyną, do której przecież wcześniej czy później dojdzie. Nie popełniaj częstego błędu wielu mężczyzn, którzy po wejściu w związek, stają się marionetkami swoich dziewczyn. Nie oddawaj jej całkowitej kontroli nad swoim życiem. Wciąż powinieneś kontynuować swoje pasje i rozwijać się. Niech ona nie będzie centrum twojego życia, a na pewno staniesz się dla niej bardziej atrakcyjny.

Chodzi tutaj także o nie akceptowanie niegrzecznego i niekulturalnego zachowania (spóźnienia, odwoływanie spotkań bez uprzedzenia). Jeśli nie wyznaczysz konkretnych granic takiego postępowania i zaczniesz pozwalać jej na takie zachowanie, to szybko w jej oczach zmienisz się w łajzę, którą ona może kontrolować.

Tak. Te wszystkie czynniki mogą przyczynić się do tego, że dziewczyna Cię odrzuci. Jeśli chcesz temu zawczasu zapobiec, to pamiętaj o nich i stosuj codziennie, aby stały się częścią twojego życia i osobowości, a nie tylko trikami i technikami, które sztucznie stosujesz.

Jeśli chcesz poznać więcej sposobów, jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę, którą chcesz zdobyć zapisz się na moją listę poniżej:Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności