Dzisiaj jest o bardzo ważnym temacie, “Kobiecych testach”. Opiszę Ci o co chodzi w kobiecym testowaniu, a pod koniec dam też kilka ważnych rad i konkretnych odpowiedzi, jak radzić sobie z testami (min. gotowe riposty;)

Do dzieła…

Czy zdarzyło Ci się, że dziewczyna która Ci się podobała powiedziała, że ma chłopaka chociaż nie miała?

Czy kiedykolwiek Twoja kobieta zaczęła zachowywać się jak rozpieszczone dziecko, bo nie robiłeś tego, czego chciała? Zaczęła Cię zaszantażować, wymuszać pewne rzeczy itp.

Czy kiedykolwiek z dobrej woli (takie ludzie zachowanie obce wielu osobom) pomogłeś kobiecie w czymś, a potem czułeś się “wykorzystany”, bo nie usłyszałeś randce, dziękuję?

Czy kiedykolwiek dziewczyna spóźniała się 15 minut na randke, a kiedy do niej zadzwoniłeś, powiedziała Ci, żebyś poczekał jeszcze trochę, bo za 15 minut będzie. Kiedy już przyjechała, Ty nie zrobiłeś jej nawet małego wyrzutu z tego powodu (wystarczyło, że się uśmiechnęła i zapomniałeś o sprawie).

Jeśli na którąś z tych odpowiedzi mówisz TAK, to…
Byłeś testowany (jak wszyscy faceci)


Kobiety będą Cie testować cały czas. Nieustannie będą sprawdzać Twoją wartość. Przyzwyczaj się do tego. One mają to zaprogramowane i robią to nieświadomie. Dziewczyna, którą chcesz poznać, będzie Cię testować, Twoja dziewczyna będzie Cię testować, koleżanki Twojej dziewczyny będą Cię testować, nawet matka Twojej dziewczyny będzie Cię testować, aby sprawdzić, jakim mężczyzną jesteś.

Trochę teorii: Ewolucyjnie rzecz biorąc, kobiece testy biorą się z tego, że kobieta musi sprawdzić czy mężczyzna jest jej wart i spełnia jej wymagania. To ona będzie nosić jego dziecko i dlatego musi wybrać możliwie najlepszego partnera. Jak wybrać najlepszego? Dokonać selekcji i szeregu testów…

Ona musi sprawdzić czy jesteś frajerem, czy mężczyzną. Szczególnie w przypadku naprawdę atrakcyjnych kobiet, które nieustannie są podrywane i mogą przebierać w facetach. Takie dziewczyny muszą dokonać selekcji.

One muszą sprawdzić czy jesteś wystarczająco silny i czy wyróżniasz się czymś z tłumu. Inaczej jesteś tylko kolejną łajzą, przeciętniakiem, a atrakcyjne inteligentne dziewczyny nie są zainteresowane łajzami, chcą kogoś na swoim poziomie.


“Pamiętam jak kiedyś jedna dziewczyna powiedziała mi, że dla niej zupełnie normalne jest to, że po okazaniu zainteresowania danym facetem “chłodzi go” i na następnej imprezie już nie zwraca na niego najmniejszej uwagi.” Robi to od tak sobie, żeby sprawdzić jak bardzo on jest nią zainteresowany”.

Dodatkowo musi to robić naprawdę szybko, bo w ciągu zwykłej nocy w klubie potrafi podejść do niej kilkunastu facetów. Przesiew musi być szybki. Jeśli zapytasz się jakieś atrakcyjnej koleżanki czy ma gotowe teksty dla niepożądanych adoratorów, zaraz zacznie Cie recytować. Takie dziewczyny mają spławianie frajerów opanowane do perfekcji. Muszą mieć.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów nie popełnić, aby dziewczyna, która Ci się podoba, nie traktowała Cie TYLKO jak przyjaciela, to opisałem to w swojej książce na stronach 25-39 w rozdziale: “Odkryj, co działa, a co nie działa na kobiety”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Zresztą Ty też byś miał. Postaw się w sytuacji pięknej kobiety, do której podchodzi 15 takich samych facetów i z czego 8 z nich szpanuje swoją furą, 5 chce postawić Ci drinka, a 2 próbuje, przypomnieć sobie skąd się znacie. Wyobraź sobie taką sytuacje. Nie masz chwili spokoju, ciągle jakiś gość chce Cię poderwać i ciągle słyszysz to samo. Dzień w dzień, bez spokoju. Rok w rok bez chwili wytchnienia.

Byłoby to trochę denerwujące prawda?

Dlatego, musisz być gotowy na testy, to część całej gry.

Testy mówią o Tobie bardzo wiele kobiecie. Na podstawie Twojej odpowiedzi, reakcji one wyciągną wnioski i oceniają Cię. Jeśli oblejesz test, to nikt nie będzie tracił czasu, żeby zagłębiać się w to czy naprawdę jesteś łajzą, czy nie. Takie jest życie, taki jest podryw. Drugiej szansy już nie będzie.

Same testy są naprawdę dziwną rzeczą (typowo kobieca sprawa), bo głównie opierają się na jakichś paradoksach. Kobieta mówi, że chce „A”, a tak naprawdę chce, żeby było „B” (wiem to dziwne). Teściowa może w tańcu na Twoim własnym weselu próbować prowadzić, żeby sprawdzić czy jesteś facetem z jajami, czy kukiełką, którą ona można sterować.

Dziewczyna potrafi powiedzieć: “Nie pójdziesz do kumpli, nie będzie picia piwa i oglądania meczu. Dziś leci Magda M. i siedzisz ze mną, bo lubię, kiedy jesteś ze mną”. To jest typowy test, kto ma kontrolę na Twoim życiem i jak śliny jesteś.

Zwykły facet odczyta to, jako jasny komunikat: „Ona nie chce, żebym szedł do kumpli, chce być ze mną. Zostanę, mimo że widziałem kumpli od dwóch miesięcy i jest finał ligi mistrzów. Nie chcę robić jej przykrości, bo ją kocham”. Taka odpowiedz mówi jedno jesteś pod jej kontrolą.
Mądry facet odczyta to jako jasny komunikat: “Testuje mnie, zaraz zacznie mi grozić, co będzie kiedy pójdę. Idę do kumpli, bo nic złego nie robię. Mam swoje życie oprócz niej i jeśli chcę raz na jakiś czas się nachlać, to mam do tego prawo niezależnie co ona o tym myśli”.

(Ważne: Przechodzenie testów nie ma nic wspólnego z olewaniem swojej kobiety. Jeśli ona jest w ciąży i prosi Cię, żebyś został z nią bo źle się czuje, to dobrze się zastanów, zanim powiesz nie. Zawsze myśl i staraj się zachować rozsądny dystans).

Słyszałeś kiedyś takie zdanie, wypowiadane przez kobiety:

“Nienawidzę, kiedy facet robi to, co mu każe”

No to masz dobry obraz, o co chodzi w babskich testach.

>> Kiedy kobieta następnym razem powie Ci coś w stylu:
“Postaw mi drinka, przystojniaku”. Zrozum, że to test i powiedz coś w stylu:
“Tak podrywasz facetów?” albo żeby było zabawniej, mówisz: „Ok ale Ty poodkurzasz mi pokój, umyjesz samochód i zacerujesz skarpetki i zrobisz to od razu, zanim postawię Ci chociaż piwo”.

>> Jeśli w jakiś sposób niby „obrazisz” dziewczynę, bo puścisz jej nega albo mocniej z niej zażartujesz, ona może zacząć walić fochy albo nawet mówić: “Przepraszaj, na kolana!”. Wiedz, że to tylko test, nawet jeśli bardzo udaje złość.

Możesz wtedy zrobić teatr i rzucić się na kolana i przesadnie na cały głos przepraszać (zrobić z tego komedię). Albo olać to, nawet jeśli oznacza to koniec spotkania. Ona zrozumie, że źle zrobiła i zachowała się jak idiotka.

>> Jeśli prosząc ją o numer telefonu, usłyszysz: “Może Ty daj mi swój numer telefonu, a ja do Ciebie zadzwonię” powiedz zrelaksowanym głosem: “Daj spokój, nie wal mi tych tekstów dla frajerów. Napisz swój numer, a będę dzwonił do Ciebie tylko 23 razy dziennie, aż w końcu będziesz go musiała zmienić, bo nie mam swojego życia i lubię nękać nowo spotkane dziewczyny”

>> Dobrym sposobem na przechodzenie testów jest po prostu ich ignorowanie. Ona mówi Ci „Mam chłopaka, nie mogę z Tobą rozmawiać”, a Ty jak gdyby nigdy nic, olewasz to całkowicie i zmieniasz temat. Zupełnie jakbyś przeskakiwał przeszkodę na drodze i biegł dalej. Szczególnie takie coś dobrze działa, kiedy rozmawiasz z dwoma lub więcej dziewczynami.

Przypomina mi się też bardzo fajny przykład od Davida DeAngelo, wspomina on historię, kiedy to oglądał jakiś reality show. Pewna bardzo atrakcyjna kobieta powiedziała tam do faceta (podczas kolacji): „Nie wyszłabym za kogoś, kto nie dałby mi co najmniej 5 karatowego pierścionka z brylantem od Tiffaniego (sprawdziłem, cena 19 000$)” Facet mało nie udławił się jedzeniem, zaczął się jąkać itp…

David wtedy powiedział takie coś: “Co by było, gdyby gość odpowiedział jej tak:
(udając zdziwionego i prawie oburzonego) Wiesz co, ja sam siebie bym obraził, gdybym swojej przyszłej żonie dał mniejszy brylant niż taki, który zakrywa co najmniej jej palec…”

Pomyśl nad tym…

pozdro
Uncle Uwo

P.S. Pisząc ten post, zakładam (może mylnie) że jesteś zdrowy psychicznie i nie będziesz odwalał jakichś chorych jazd, bo myślałeś, że kiedy kobieta, którą dotykałeś zaczęła krzyczeć “pomocy” to test z jej strony. Dobra rada, nie bądź psycholem;) Zachowaj dystans i balans:)Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności