ksiaze

Możesz znać najlepsze tematy do rozmowy i pisać na kartce najśmieszniejsze żarty i dialogi. Jednak jeśli nie będziesz miał w sobie odpowiednich cech charakteru, to nie będziesz potrafił wykorzystać tych talentów.

Oto najważniejsze cechy charakteru, które pozwolą Ci dobrze porozumiewać się z kobietami.

Pewność siebie – bez pewności siebie nie masz energii i siły, aby rozmawiać z innymi. Jeśli będziesz miał pewność siebie, będziesz w stanie zaryzykować i otworzyć się podczas rozmowy. Będziesz w stanie pierwszy ją zacząć, a nie tylko będziesz siedział i liczył, że ktoś inny do Ciebie zgada.

Pewność siebie w kwestii interakcji z kobietami jest najważniejsza. Wielu ludzi myśli, że nie potrafi rozmawiać z innymi ludzi, kiedy to tak naprawdę problemem jest brak pewności siebie i nieśmiałość.

Tolerancja – jest to otwarcie się na opinie innych ludzi i swoboda zachowania, gdy ktoś ma inne zdanie od Twojego. Poczucie, że czyjaś opinia nie wpływa na Ciebie i nie niszczy Twojego poczucia bezpieczeństwa.

Przeciwieństwem tolerancji jest:
Nietolerancja, czyli zamkniecie na opinie innych osób oraz swobodne odbieranie innych poglądów z którymi nie musisz się zgadzać i które mogą Ci się nie podobać. Nietolerancja to również brak luzu w rozmowie i poczucie, że trzeba udowodnić drugiej osobie, że się myli.

Pamiętaj kłótnie i sprzeczki, to nie jest coś, co można wygrać. Nie wdawaj się w kłótnie i nie próbuj przekonywać innych, bo to nic nie da. A nawet jeśli uda Ci się już „wygrać sprzeczkę”, to druga strona będzie się czuła urażona i zniechęcona do Ciebie, ponieważ uwodniłeś jej, że się myli i że jest „gorsza”.

Szukaj raczej zrozumienia w rozmowie, zamiast starać się udowadniać cokolwiek innym.

Empatia – jest niczym innym jak doświadczeniem uczucia, które dzielisz z drugą osobą. Jest to zrozumienie sytuacji drugiej osoby i poczucie tego, co ona czuje. Wielu ludzi tego nie potrafi. Są zamknięci na innych i myślą tylko o sobie, przez co nie potrafią dobrze komunikować się z innymi.
Empatia pozwala Ci przestać myśleć tylko o sobie. Jeśli będziesz potrafił „wejść w buty” drugiej osobie będziesz potrafił jaz rozumieć, a więc i odpowiedzieć na jej potrzeby.

Empatia pozwala nie tylko zrozumieć drugą osobę, ale również nawiązać z nią głębszy kontakt.
Przykładowo jest dziewczyna, która bardzo dba o środowisko, zwierzęta i całą ekologię. Ty możesz to mieć głęboko gdzieś. Jednak z takim podejściem nie nawiążesz z nią żadnego porozumienia.

Natomiast jeśli użyjesz empatii, spróbujesz postawić się w jej sytuacji to może zrozumiesz, że jej zaangażowanie w ekologie wynika z tego, że jest bardzo odpowiedzialną osobą i zwraca uwagę na to w drugim człowieku.

Rozumiesz o czym mówię?

Pozytywność – nad byciem pozytywnym trzeba długo pracować. Bardzo łatwo wpaść w schemat narzekania, złośliwości, sarkazmu i wszystkiego, co negatywne. Problem w tym, że to wszystko, co negatywne będzie z Ciebie wychodzić i ujawniać na zewnątrz.
Wyeliminuj ze swojego życia negatywne rzeczy. Telewizja, przybijające filmy, muzyka.
Prosty sposób: Szukaj we wszystkim pozytywnych aspektów.

Pamiętaj pozytywność nie jakaś głupotą czy zaślepieniem. Jest raczej sposobem na znalezienie siły i energii, aby osiągnąć więcej w swoim życiu. Jeśli masz cel w życiu, jeśli idziesz w jakimś kierunku, to pozytywność pozwoli Ci to osiągnąć i będzie Cie w tym wspierać.

Szacunek – jeśli chcesz stworzyć atmosferę zrozumienia, pozytywności i nawiązać z drugą osobą kontakt, musisz ją szanować. Szanować to znaczy, że nie możesz myśleć, że ona jest głupsza lub w jakiś inny sposób gorsza od Ciebie.

Od samego początku rozmowy także powinieneś wierzyć, że druga osoba nie działa przeciw Tobie, że nie chce Cię poniżyć, wyśmiać albo zrobić Ci cokolwiek negatywnego.
Jedyny sposób, w jaki możesz to zrobić, jest pokazanie innym, że szanujesz przede wszystkim siebie, ale i szanujesz innych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego w jaki sposób rozmawiać z kobietą i co mówić, aby ja oczarować zapisz się teraz na mój newsletter poniżej.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności