przywodca
Wielu mężczyzn często pyta się mnie, jakie cechy charakteru podobają się kobietom. Piszą: Co tak naprawdę podoba się kobiecie w mężczyźnie i co powoduje, że jest Tobą zainteresowana. Czy da się w ogóle wyrobić w sobie te cechy charakteru? Czy możliwa jest przemiana w mężczyznę z osobowością, która będzie interesować kobietę, skoro do tej pory żadna nie zwracała na mnie uwagi?

Odpowiedź brzmi: Tak
 
Tak możesz zmienić się i sprawić, aby Twoja osobowość zainteresowała dziewczynę, która Ci się podoba.
Widzisz, kobiety w większości  lubią różne cechy w mężczyznach. Jedne lubią poważnych intelektualistów, inne lubią wesołych luzaków, a jeszcze inne szukają faceta, który ma w sobie więcej cech damskich niż męskich.

Ale jest jeden typ faceta, który gromadzi praktycznie wszystkie interesujące i pociągające dla kobiety cechy charakteru. Jest to typ przywódcy – lidera, który stoi na czele grupy i na którego wszyscy patrzą. Kobiety wręcz automatycznie odczuwają do takiego mężczyzny pociąg i zainteresowanie.

Nie chodzi tutaj tylko o samą władzę, która dla kobiet też jest pociągająca, ale o cechy charakteru, które są potrzebne, aby być przywódcą.
Dzisiaj zaprezentuję Ci te cechy. Nie będę pisał o tych oczywistych jak pewność siebie, dobre umiejętności komunikacji, odwaga, a skupię się na tych trochę mniej znanych.

Pasja
…jest niczym innym jak ekscytującą energią, która pozwala Ci działać i daje siłę do osiągania postawionych sobie celów.
Prawdziwa pasja pokazuje się, gdy Ty już nie masz siły  i tylko pasja pozwala Ci iść do przodu. To właśnie dzięki pasji spełnia się wizje i marzenia.
Pasja nie zawsze jest na jednakowo wysokim poziomie. Czasami tracimy ją w wyniku zbyt dużego wysiłku lub za dużej ilości przeszkód na naszej drodze. Jednak wystarczy wtedy tylko trochę odpocząć, a zaraz znowu pojawia się w Tobie ta siła.

Dzięki pasji możesz inspirować ludzi i motywować ich do działania. Na pewno znasz kogoś, kto swoim zachowaniem, energią sprawia, że inni przy nim stają się bardziej ożywieni i mają więcej życia w sobie – to właśnie dzięki pasji.

Jaką pasję Ty masz w życiu? Może chcesz zostać naukowcem, poważanym architektem albo założyć własny biznes – nieważne. To właśnie dzięki pasji to osiągniesz, bo ona jest tym pozytywnym wewnętrznym ogniem, który Cię nakręca do działania.

Action steps:
Znajdź swoją pasję w życiu. Pomyśl uważnie, co chcesz robić i co osiągnąć w swoim życiu? Czy masz marzenia, cele, stawiasz wyzwania przed sobą.
 
dyscyplina
Dyscyplina
…to głownie dzięki dyscyplinie jesteś w  stanie nauczyć się innych potrzebnych umiejętności, aby stać się przywódcą. To dyscyplina pozwoli Ci wytrwale pracować nad czymś lub osiągać poziom , którego inni nie osiągnęli (w obojętnie jakiej dyscyplinie). Bez dyscypliny także nie będziesz wytrwały i zamiast osiągnąć wyznaczony cel, będziesz skakał z jednego pomysłu na drugi.

Dyscyplina ma dodatkowo to do siebie, że czasami zmusza Cię do robienia nie tego, co lubisz robić, ale co jest dla Ciebie dobre. Jest tą wewnętrzna siłą, dzięki której się rozwijasz i przesuwasz własne limity i ograniczenia.

Action steps
Ucz się dyscypliny i ćwicz swój charakter. Zacznij od czegoś małego, jak na przykład raz w tygodniu nie jedz kolacji albo codziennie pamiętaj, aby pić 1,5l wody niegazowanej. Oba te pomysły pozwolą Ci budować wewnętrzną dyscyplinę, ponieważ musisz o czymś pamiętać i kontrolować się.
 
Empatia
…ludzie, którzy potrafią wywierać największy wpływ na inne osoby, wiedzą jak ważne jest zrozumienie ich emocji. Niezależnie w jakim jesteś środowisku, jeśli potrafisz czytać ludzi i wczuć się w ich sytuację, możesz zdobyć sympatię każdego.

Przeważnie to kobiety mają bardzo dobrze rozwiniętą empatię w sobie, a faceci pod tym względem są beznadziejni. Ale tutaj też pojawia się Twoja szansa, ponieważ dzięki empatii będziesz się o wiele lepiej prezentował innym ludziom i będą Cię wyróżniali spośród innych jako kogoś wyjątkowego.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak wyrobić w sobie cechy charakteru, które są atrakcyjne dla kobiety to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Ta cecha jest szczególnie ważna, jeśli chodzi o relacje z kobietą, ponieważ ona żyją emocjami i jeśli potrafisz ją zrozumieć , to automatycznie ona lepiej się przy Tobie czuje.

Action steps
Po pierwsze koniecznie zajrzyj do takich książek jak:
„Inteligencja emocjonalna”
„Jak zdobywać przyjaciół i zjednywać sobie ludzi?”
„7 nawyków skutecznego działania”

Jest tam wiedza, która odmieni Twoje spojrzenie na zachowanie innych ludzi i pozwoli Ci ich o wiele lepiej rozumieć.
 
 
To tyle, jeśli chodzi o cechy przywódcy. Oczywiście jest ich znacznie więcej, ale te, które wymieniłem z pewnością dużo pozwolą Ci zrozumieć i nakreślą pewien schemat, co tak naprawdę chodzi w byciu przywódcą.

Na koniec wrócę jeszcze do tematu kobiet i atrakcyjnych dla nich cech charakteru w mężczyźnie. To, czego tak naprawdę kobiety szukają i co przyciąga je do mężczyzny to ich własne uczucia.

Wiem, to brzmi dziwnie ale to prawda. Kobieta lubi mężczyznę, za uczucia, które on w niej wywołuje. Zabawny facet z poczuciem humoru pozwala jej się czuć radosną i nie nudzić. Facet który dobrze zarabia, daje jej poczucie bezpieczeństwa itd. Pisze Ci o tym, abyś wiedział po, co masz pracować nad tymi cechami charakteru przywódcy, a przez to łatwiej będzie Ci się zmotywować do działania.

PS Jeśli chcesz poznać więcej cech mężczyzny atrakcyjnego dla kobiety i sposobów na to, jak je w sobie wyrobić, to zapisz się na moja listę poniżej. Tam dostaniesz specjalne raporty na ten temat. Zrób to teraz.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności