Obejrzyj najpierw filmik

Oczy są zwierciadłem duszy bla bla bla

Żeby mieć oczy samca alfa (lol) musisz zrozumieć najpierw jedną rzecz.

Ten kto pierwszy przerywa kontakt wzrokowy – przegrywa.

Kto utrzyma i jako drugi przerywa kontakt wzrokowy – wygrywa.

Nie myśl sobie teraz jakiś dziwnych rzeczy o tym, co napisałem, nie masz być świrem, który patrzy się non stop kobiecie w oczy, bo to będzie wyglądało bardzo dziwnie. Jednak zapamiętaj sobie, cechą mężczyzny jest to, że nigdy pierwszy nie opuszcza wzroku.

Moje przekonanie o tym bierze się nie tylko z doświadczenia swojego czy wiedzy innych, ale również z tego, że jest to uwarunkowane w przyrodzie. W każdym stadzie/grupie dominujący samiec (Alfa) okazuje swoją dominację min. przez kontakt wzrokowy. Wystarczy, że raz się spojrzy, i już słabsi zwieszają łby i odchodzą.

Co ważne samiec alfa nigdy pierwszy nie spuszcza wzroku, to Ci słabsi odpuszczają nie on.

Dlatego też, to ona pierwsza patrzy się w inną stronę, nie Ty. Ty patrzysz się jej prosto w oczy lub też patrzysz się w jakiś punk na jej twarzy (jeśli nie dajesz rady patrzeć się w same oczy).

Jest to bardzo ważne, bo na początku mówisz kobiecie “Hej jest tutaj ktoś, kto się Ciebie nie boi, nie peszy go Twoja uroda jak innych, i nie boi się ci przyglądać”.

Większość facetów przestraszy się, kiedy zobaczy, że parzy na niego atrakcyjna kobieta. Często jest tak, że atrakcyjna kobieta patrzy się na Ciebie, a kiedy Ty to widzisz to, zamiast przytrzymać kontakt wzrokowy i zwyczajnie w świecie przyjacielsko się uśmiechnąć, spuszczasz głowę i masz myślenie w stylu: “O Boże ona się patrzy na mnie, pewnie ptak mi nasrał na ramie. Ooo nie nasrał, to może brudny jestem na twarzy itp.”
_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów nie popełnić, aby dziewczyna, która Ci się podoba, nie traktowała Cie TYLKO jak przyjaciela, to opisałem to w swojej książce na stronach 25-39 w rozdziale: “Odkryj, co działa, a co nie działa na kobiety”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
Hej ilu nas tak miało:)? (ja miałem)

Tak więc pamiętaj. Nie odpuszczasz kontaktu wzrokowego i uśmiechasz się (ale nie szczerzysz jak idiota), choćby nie wiem co. Na pewno zdarzy się, że kiedy będziesz się tak uśmiechać i trzymać kontakt wzrokowy, to jakaś kobieta będzie chciała Cię przebić/przetestować czy jesteś taki Alfa – mimo to wytrzymaj.

Pamiętaj, że kobiety testują facetów cały czas i może się zdarzyć, że ona chce Cię tylko sprawdzić i dlatego się nie uśmiecha, a patrzy na Cibie. Możesz wtedy dodatkowo podnieść jedną powiekę, jakbyś pytał „Co jest?”.

Zaawansowane oczy “uwodziciela”:)

Teraz przechodzimy do prawdziwych “bajerów” oczami. Wiesz już, że samiec alfa nigdy pierwszy nie odwraca wzroku. Jednak samo nieodwracanie wzroku, to jeszcze nie wszystko (po raz kolejny przypominam, aby z tym patrzeniem w oczy nie przesadzać). Trzeba jeszcze wiedzieć jak patrzeć i kiedy patrzeć.

Widzisz, nie zawsze utrzymywanie kontaktu wzrokowego świadczy o tym, że jesteś Alfa i masz and nią przewagę. Na pewno widziałeś sytuację, kiedy facet patrzy na kobietę próbuje złapać jej uwagę, pochyla się do niej itp. Ona rozgląda się na boki i nie utrzymuje z nim kontaktu wzrokowego.

To jest oznaka braku jej zainteresowania (takich sytuacji jest pełno i widać je codziennie “poszukają a zobaczysz”).

Jak więc patrzeć i oczarować ją wzrokiem?

No cóż sam wzrok nie wystarczy, musi się na to składać też reszta Twojej mowy ciała. Przede wszystkim uśmiech – to bardzo ważne, bo inaczej (bez uśmiechu) będziesz wyglądać jak jakiś świr. Spróbuj się wpatrywać sam w siebie bez uśmiechu (w lustrze), dziwnie to wygląda.

Jeśli jesteś w sytuacji, że spotykasz kobietę po raz pierwszy, to patrz się na nią wtedy, kiedy ona patrzy się na Ciebie. Nie szukaj jej wzroku oczami, nie staraj się „łapać” jej wzroku, ale jeśli spojrzy się na Ciebie, od razu patrz się jej w oczy i uśmiechaj. Od razu wyrobisz sobie nad nią przewagę i dasz jej jasny komunikat, że jesteś Alfa.

Doskonale to widać w powyższym filmiku.

Obejrzyj go teraz (jest na samej górze)

Rozumiesz już, co mam na myśli mówiąc, o patrzeniu się, kiedy ona to robi? W ten sposób zdobywasz nad nią pewną przewagę. Zachowujesz się inaczej niż inni i odrobinę uwodzisz i onieśmielasz ją wzrokiem, bo kobiety nie są przyzwyczajone, że mężczyzna patrzy im prosto w oczy.

Zauważ też, że ten aktor patrzy się na nią i uśmiecha tylko wtedy, kiedy ona podejmuje kontakt wzrokowy, kiedy ona odpuszcza wzrok, on odpuszcza zaraz po niej, dzięki czemu nie wygląda jak jakiś psychol.

To tyle, jeśli chodzi o oczy na samym początku spotkania, później możesz patrzeć kobiecie na usta (kiedy mówi)oraz rozglądać się na boki (ale z umiarem).

Kobieca mowa ciała oczami

Aha, jeśli kobieta patrzy Ci się na usta, to jest to prawdopodobnie oznaka tego, że Cię lubi i podobasz się jej (nie nad interpretuj tylko tego “lubi” nie oznacza to, że możesz prosić ją o rękę.).

Dodam tylko w skrócie, że kolejna oznaką tego, że Cię lubi jest rozwarcie jej źrenic. Im większe tym lepiej (nie dotyczy dziewczyn po amfie;).

Dobra starczy tego pisania o kobietach, kiedyś jeszcze napiszę o kobiecej mowie ciała.

Praca domowa:
Żeby naprawdę opanować mowę ciała i robić nią doskonałe wrażenie, musisz ćwiczyć. Bez ćwiczeń nic nie osiągniesz. Tak więc przygotowałem dla Ciebie małe ćwiczenia, które są proste, fajne i nadają się nawet dla najbardziej nieśmiałych.

Operacja “Samiec alfa atakuje wzrokiem”

Idąc przez ulicę, patrz się każdemu w oczy. Wszystkim, niezależnie kto to jest. Zobaczysz jak większość ludzi, zacznie unikać Twojego wzroku, a Ty natychmiast poczujesz się bardziej pewny siebie. Jeśli jesteś zajebiście nieśmiały, możesz sobie iść na peron i patrzeć się w oczy ludziom w pociągach.

Świadomość, że już nigdy ich nie zobaczysz, doda Ci pewności siebie i łatwiej będzie Ci wygrać “wzrokowe” pojedynki.


Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności