atrakcyjność

Jednym z najlepszych sposobów, aby zainteresować i zdobyć zainteresowanie kobiety, którą chcesz poznać, jest właściwa rozmowa z nią. Jeśli potrafisz dobrze poprowadzić rozmowę, wtedy i potrafisz wygrać sympatię kobiety, co łączy się z jej zainteresowaniem. Pisząc „wygrać”, bynajmniej nie mam u na myśli „wykłócić” się. Chodzi mi o to, że jako mężczyzna powinieneś być dobry w rozmowie z kobietą i umieć w nią wplatać odrobinę humoru.
Dlaczego to jest ważne?

Przede wszystkim dlatego, że większość kobiet jest o wiele lepsza w rozmowach z facetami niż faceci z kobietami. Kobiety mają po prostu lepsze umiejętności socjalne i o wiele łatwiej jest im rozmawiać z Tobą. Poza tym to TY chcesz w pewien sposób pokazać się z lepszej strony jej, dlatego też Ty musisz „wygrać” rozmowę.
Czym się wygrywa rozmowę?

Humorem i zabawą.

Zapamiętaj to sobie dobrze. Unikaj sytuacji, kiedy kłócisz się z kobietą, spierasz (na poważnie) o coś itp. Jeśli chcesz wykłócać się z kobietą, to popełniasz błąd.

Druga sprawa, jest taka, że jak już wspomniałem, kobiety są od nas o wiele lepsze pod względem umiejętności społecznych i komunikacji. Potrafią nie tylko lepiej rozumieć inne osoby, ale również do nich dotrzeć. Potrafią czytać między wierszami, a także wciągać wnioski z pozornie niezwiązanych ze sobą rzeczy.

My, faceci, jesteśmy w tym temacie trochę zacofani. Jesteśmy bardzo prości, jeśli chodzi o komunikację. „Nie” znaczy „nie”, „tak” znaczy „tak”. W taki sposób się porozumiewamy z innymi mężczyznami i tak chcemy porozumiewać się z kobietami – problem w tym, że nie zawsze tak można i nie zawsze przyniesie Ci to właściwy efekt.

Kobiety wolą komunikować się niebezpośrednio. Przykładowo piękna kobieta nie chce ciągle od Ciebie słyszeć bezpośrednio, że jest piękna, ale woli usłyszeć, że atrakcyjnie wygląda w tych kolorach, bo np. wygląda radośnie. Tutaj się różnimy i jeśli chcesz dobrze rozumieć kobiety i potrafić się z nimi dogadać, to musisz to opanować.

Oto kilka podstawowych zasad, które powinieneś przestrzegać rozmawiając z kobietą.

Bądź niebezpośredni – rozmawiając z dziewczyną, którą chcesz zdobyć, staraj się być odrobinę tajemniczy. Nie wyjawiaj jej od razu wszystkiego i nie pozwól, aby czytała Cię jak otwartą księgę.

Jeśli będziesz potrafił wzbudzić w niej zaciekawienie, jakiś niepokój, że koniecznie będzie chciała wiedzieć więcej, to do razu staniesz się dla niej bardziej interesujący, a dodatkowo jeszcze pokażesz, że jesteś Alfa, bo Ty masz kontrolę nad tym, co się dzieje. Stosując technikę niebezpośredniości i tajemniczości, stawiasz siebie w roli osoby, którą ona się interesuje i którą ona chce lepiej poznać, co jest doskonałym sposobem na to, aby ją sobą zainteresować. Trzeba to jednak robić w odpowiedni sposób.

Przykładowo:
„Wczoraj kumpel odwoził mnie do domu po naszym spotkaniu i mieliśmy całkiem interesującą rozmowę…” Ona zapytała: „Jaką rozmowę?”
Ty: „A wiesz, tak siedzieliśmy sobie, gadając o różnych sprawach i on wtedy powiedział mi kilka rzeczy o Tobie, które chodziły mu po głowie od dłuższego czasu”.
To automatycznie zacznie ją ciekawić, bo każdy chce wiedzieć, co inne osoby myślą o nim.

Możesz teraz zmienić temat i nic jej nie mówić, o tym dosłownie przez całe dni, a ona będzie zachodzić w głowę, co i jak.
Możesz też odpowiedzieć na jej pytanie, ale nie dawaj konkretnej odpowiedzi w stylu: „On uważa, że jesteś ładna / zabawna”. Bo tym zepsujesz całe napięcie, które zbudowałeś.

Lepiej jest powiedzieć coś w stylu: „On uważa, że jesteś interesującą osobą, ale widzi w Tobie kilka cech, które przypominają mu jego byłą i rzeczywiście, jak mi to powiedział, to też zacząłem widzieć pewne podobieństwa”.

To sprawi, że ona zacznie myśleć o tym, co łączy ją z byłą, „czy jest to negatywne, czy pozytywne i dlaczego on mi to powiedział?”.
Inny sposób na bycie odrobinę tajemniczym i niebezpośrednim w rozmowie, możesz zastosować na randce. Przykładowo spotykacie się o wyznaczonej godzinie i ona pyta Cię, co będziecie robić.
_____________________________
Jeśli chciałbyś szybko nauczyć się prostych i skutecznych sposobów na prowadzenie ciekawych rozmów, które wywołają iskrzenie między Wami to koniecznie zajrzyj do mojego najnowszego zestawu. Przygotowałem pełne szkolenie dotyczące rozmowy oraz używaniu humoru przy kobiecie.

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:
“Humor i Rozmowa Które Oczarują Kobietę”
(kliknij na obrazek lub link)
_____________________________
Ty, jako że jesteś przygotowany na każdą ewentualność i masz zaplanowaną całą randkę (Alfa zawsze jest przygotowany), dobrze wiesz, gdzie idziecie i co będziecie robić.

Ona Cię pyta, co i jak, ale czy oznacza to, że powinieneś jej wszystko powiedzieć? Oczywiście, że nie. Lepiej być odrobinę tajemniczym i powiedzieć:
„Co będziemy robić? Hmmm powiedz po prostu mamie, że przywiozę Cię całą i zdrową o 22 i nie dopytuj się, bo wszystko zepsujesz. Chociaż może i powinienem Ci powiedzieć, gdzie idziemy. Albo nie. Zobaczysz, jak będziemy na miejscu”.

Nawet jeśli ona zacznie nalegać, to nie daj się podejść i nie mów albo mów w bardzo zawoalowany sposób (na około i nie bezpośrednio) tak, żeby ona nie mogła się domyślić, co to konkretnie będzie. Kobiety uważają takie coś za tajemnicze i romantyczne, bo nie wiedzą co je czeka, a to wzbudza w nich poczucie ekscytacji.
Inny przykład – powiedzmy, że jesteś na pizzy albo w jakiejś innej restauracji. Po skończonym posiłku i miłym wieczorze przychodzi do płacenia. Ty, jako mężczyzna Alfa, wcześniej myślisz o tym i sam wołasz kelnera po rachunek, a kiedy go opłacisz (za Was oboje), mówisz kobiecie jak gdyby nigdy nic: „Twoja część rachunku to 15 złotych”.

I nawet nie patrzysz na nią ani nie wdajesz się w rozmowę, że ona chce Ci oddać kasę. Od razu zmieniasz temat. Chodzi tutaj o dwuznaczną sytuację, kiedy kobieta nie wie, co ma robić i nie wie, czy chcesz, aby oddała Ci kasę, czy nie i co ma znaczyć ta cała sytuacja.

Działa to szczególnie dobrze na ładne dziewczyny. Są one przyzwyczajone do tego, że to one panują nad całą sytuacja, a Ty robiąc takie coś, wprawiasz je w zakłopotanie.

Jeśli chcesz poznać więcej sposobów na to, aby oczarować dziewczynę, która Ci się podoba, to znajdziesz je w moim newsletterze. Zapisz się teraz.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności