poznam dziewczyne

Gdy kilkaset lat temu mężczyzna chciał poznać dziewczynę podchodził do nieznajomej i ją podrywał. Właściwie innej możliwości nie było. Następnie zaczął kombinować i znajdował coraz lepsze patenty na to jak znaleźć sobie kobietę. Dzisiaj jesteśmy wręcz niezastąpieni w szukaniu kobiet. A to wszystko dzięki temu, kto kiedyś wpadł na pomysł jak ułatwić sobie życie i co zrobić, żeby poszukiwania miłości było łatwiejsze. Mowa oczywiście o…

Ogłoszenia matrymonialne

Poznam dziewczyne która lubi podróże. Pozdrawiam, Maciej, lat 30 – kawaler. Zazwyczaj mniej więcej tak brzmiały ogłoszenia matrymonialne, które można było znaleźć w każdym codziennym wydaniu lokalnej gazety. Kobiety i mężczyźni zaczęli korzystać z tego co daje im świat i dzięki temu poszukiwanie miłości okazywało się o wiele prostsze i wygodniejsze. Wystarczyło napisać kilka zdań na swój temat, aby już po chwili otrzymywać wiele telefonów z propozycją spotkania.
Jedynym minusem tej metody szukania miłości był fakt, że człowiek zupełnie nie ma pojęcia z kim rozmawia. 30-letni Maciej mógł być tak naprawdę 70-letnią Basią. Tak samo, osoba, która odpowiadała na ogłoszenie nie koniecznie była tą, za którą się podaje.
Pamiętam, jak jeszcze za czasów mojego dzieciństwa można było spotkać się z takimi anonsami. Teraz też zdarza mi się zobaczyć je w kilku z popularnych gazet, jednak nie są one tak rozpowszechniane.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Poznam dziewczyne, wersja nowoczesna

Po ogłoszeniach matrymonialnych przyszła pora na biura, w których pracowali fachowi swaci. Podobno wystarczyło do nich przyjść powiedzieć poznam dziewczyne, która i trochę opisać siebie, a oni w kilka dni wysyłali swojemu klientowi listę potencjalnych partnerek. Z tego co wiem, takie biura szybko upadały gdyż ludziom nie podobało się to, co zaoferowali im swaci.

Jak jest teraz?

Dwudziesty pierwszy wiek w pełnym rozkwicie. Wszyscy korzystamy z tego co daje nam dzisiejsza technologia, dzisiejszy świat. W gruncie rzeczy chodzi tu o Internet, który dał nam niezwykłe narzędzie pomagające w znalezieniu dziewczyny. Mam na myśli portale randkowe, które niezwykle się rozwijają. Jeżeli chcesz znaleźć dziewczynę, wystarczy, że założysz swoje konto, stworzysz swój opis i będziesz czekał na wiadomości od zainteresowanych kobiet. Sam również możesz szukać tych, które wydadzą Ci się ciekawe.
Szukanie kobiet oraz podrywanie ich za pomocą stron randkowych to świetna zabawa. Możesz poczuć się jak uwodziciel, który w jednym czasie ma nie jedną, ale kilka kandydatek na przyszłą żonę. Wypróbuj tego co dał nam dzisiejszy świat, a co tak długo było modyfikowane.
Mam nadzieję, że udało Ci się zauważyć podobieństwo między ogłoszeniami w gazecie, a dzisiejszymi portalami randkowymi. Tak jak kiedyś tak i dzisiaj, nasz profil na portalu to swojego rodzaju ogłoszenie, nasza reklama, dzięki której zdobywamy zainteresowanie innych kobiet.
Podziękujmy więc bardzo serdecznie wszystkim dziadkom, którzy kiedyś rozpopularyzowali taką technikę, oraz wszystkim tym, którzy starali się ją zmodyfikować w taki sposób, w jaki my dziś możemy z niej korzystać.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności