Teksty na podryw
Teksty na podryw od lat są w użytku. Co prawda, ich popularność w dzisiejszych czasach nie jest tak duża jak kiedyś, jednak ciągle wielu podrywaczy korzysta z nich uwodząc kobiety. Czy słusznie? To zależy kogo i w jakich okolicznościach podrywają. Oraz oczywiście z jakich testów korzystają.
W Internecie można znaleźć naprawę sporo stron poświęconych tekstom na podryw. Udało mi się również spotkać z forami internetowymi, na których uczestnicy dzielili się swoimi przemyśleniami oraz pomysłami, na nowe, niezawodne hasła.
Chciałbym dziś wykonać podział haseł tworzonych przez podrywaczy na te bardziej oraz mniej skuteczne. Dzięki temu łatwiej będzie odpowiedzieć nam na pytanie, czy warto używać takich tekstów.

Słabe teksty na podryw

Myśląc o słabych tekstach na podryw, w mojej głowie od razu pojawia się : szarpałby jak Reksio szynkę; dokąd tak kopytkujesz przepiękna gazelo lub gdybyś była rzodkiewką już dawno bym Cię wyrwał. Mam szczerą nadzieję, że czytając te teksty śmiejesz się z nich, a nie zapisujesz je, aby sprawdzić ich działanie na jakiejś kobiecie. Takie teksty tworzą osoby w okresie dojrzewania, myślące że są największymi amantami jakich świat widział. Prawdziwy facet nie korzysta z tego typu tekstów.
Hasła porównujące dziewczynę do rzodkiewki czy do szynki są na najniższym poziomie. Gwarantuję Ci, że jeżeli podejdziesz z takim tekstem do jakiejś kobiety od razu dostaniesz w twarz lub obleje Cię drinkiem.
Lista kiepski tekstów na podryw jest naprawdę długa, jednak nie będę jej wymieniać i mam nadzieję, że dzięki podanym
wyżej przykładom, kiedy się z takimi spotkasz, będziesz wiedział, że nie należy z nich korzystać.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Dobre teksty

Na długich rozpiskach z tekstami na podryw da znaleźć się w miarę dobre teksty na podryw. Osobiście, nie jestem ich zwolennikiem, jednak wiem, że niektórzy faceci lubią z nich korzystać. Dlatego chcę Wam pokazać, na jakie hasła uważać, których unikać i jakie ewentualnie możecie wykorzystać.
Dla przykładu: Twój ojciec był chyba złodziejem. Ukradł wszystkie gwiazdy i schował je w Twoich oczach lub kolejny tekst związany z pięknymi oczami- masz mapę? Zagubiłem się w Twoim spojrzeniu. Od razu chcę zaznaczyć! Podanie tych przykładów, nie oznacza, że są świetne i zawsze działają. Mogą, jednak nie muszą zagwarantować Ci sukcesu.

Idealne teksty

Teksty na podryw nie powinny być oklepane. Jestem pewien, że wszystkie przykłady podane powyżej są już dobrze znane kobietom. Dlatego jeżeli naprawdę chcesz zaimponować jakiejś dziewczynie sam wymyśl tekst, którym ją zachwycisz. Moja rada – pójdź w stronę komplementów, które uwielbiają być chwalone. Nie musisz od razu jaki Mickiewicz tworzyć poematów na temat jej pełnych ust. Wystarczy, że podejdziesz do dziewczyny i powiesz jej, że ma bardzo śliczny uśmiech.
Tak samo, jak w najnowszych trendach modowych popularna jest prostota i minimalizm, tak samo w świecie podrywu – dziewczyny nie zawsze są zadowolone z wymyślnych, pseudo-kreatywnych tekstów na podryw. Dlatego staraj się tworzyć teksty unikatowe, które zachwycą każdą dziewczynę.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności