Szukam DziewczynyKażdy facet ma w życiu jeden cel. Znaleźć dziewczynę lub nawet kilka. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć tę jedyną, czy lubisz zmieniać kobiety co parę tygodni, to sposób oraz możliwości szukania wybranek serca jest dokładnie taki sam. W każdym z tych przypadków musisz pokazać się z jak najlepszej strony, musisz zaczarować czymś drugą osobę.
Nie musisz ograniczać się jedynie do podrywu „w realu”, czyli spotykając dziewczynę na mieście, w parku, knajpie. Coraz popularniejsze stają się portale randkowe oraz aplikacje pomagające osobom szukającym partnerki/partnera.

Szukam dziewczyny na portalu randkowym

Portale skupiające się na swataniu osób przeciwnej płci to świetne miejsce dla tych, szukających stałego związku, ale również dla samotnych strzelców. Zakładając konto na takim portalu musisz stworzyć swój profil, odpowiadający za pierwsze wrażenie. Umieszczasz na nim swoje najlepsze zdjęcie oraz tworzysz opis swojej osoby. Spraw, żeby był on odpowiedni – to dzięki niemu masz szansę na poznanie kogokolwiek! Tworząc swój opis nie zapomnij o akapicie rozpoczynającym się od „szukam dziewczyny, która…” i zaznacz jaki typ Cię interesuje oraz czego oczekujesz od takie znajomości. Dzięki temu masz większą pewność, że odezwą się do Ciebie jedynie kobiety, które będą oczekiwały tego samego.
Kiedy już skończysz swój opis, możesz skupić się na poszukiwaniu odpowiednich dziewczyn. Wybierz kilka, z którymi chciałbyś porozmawiać. Szukasz wielu dziewczyn? Wybieraj większą ilość i z więcej zaproś na pierwsze spotkanie. Poszukując tej jedynej, ogranicz się do 3-4 zaproszeń.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Aplikacje dla singli

Tinder lub Badoo to tylko parę aplikacji pomagających samotnym. To taka mobilna, uproszczona wersja portali randkowych. Polecam ją jednak tym, którzy chcą podrywać, zdobyć jak najwięcej numerów. Większość dziewczyn korzystająca z tej aplikacji to kobiety lubiące zabawę, przygodę, mające chęć spróbowania czegoś nowego. Nie oznacza to oczywiście, że nie znajdziesz tam wspaniałej dziewczyny na całe życie, jednak radzę Ci być ostrożnym.

Szybka randka

Przenieśmy się na chwilę do prawdziwego świata. Tu też istnieją nietypowe sposoby dla osób typu „szukam dziewczyny”. Szybkie randki przyszły do nas z USA i bardzo szybko stały się popularne. A to dzięki temu, że w krótkim czasie można poznać wiele wspaniałych kobiet. Z każdą masz szansę porozmawiać kilka minut i stwierdzić, że to dziewczyna dla Ciebie lub możesz ją odrzucić. Jeżeli i Ty spodobasz się jej, możecie umówić się na randkę.
Powyższy artykuł miał na celu pokazanie Ci, że istnieją inne niż tradycyjne sposoby na znalezienie dziewczyny. Coraz trudniej jest poderwać kogoś w klubie, w parku czy na koncercie. Korzystaj więc z tego co daje Ci dzisiejszy świat i rozwój technologii. Dzięki portalom randkowym czy speed datingu masz zdecydowanie większe szanse na poznanie kogoś, z kim uda Ci się stworzyć świetny, długoletni związek. Szukasz dziewczyny? W takim razie zacznij działać! Powodzenia! 😉


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności