kobieca psychika

Chyba każdy facet (w związku i nie tylko), miał w swoim życiu sytuacje, w których mógł powiedzieć:

Nie wiem o co chodzi tej kobiecie
Zupełnie jej nie rozumiem
Jej zachowanie nie ma żadnego sensu

To normalne. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety uważają nawzajem, że ta druga strona jest bardzo skomplikowana i nie da się jej zrozumieć.
Dobra wiadomość jest taka, że można wiele zrozumieć z zachowania kobiety i zacząć wreszcie nie gubić się w tym, co do Ciebie mówi, i jak się zachowuje. Już za chwile dowiesz się kilku najważniejszych sekretów kobiecej psychiki, które sprawiają, że wielu z nas nie jest w stanie zrozumieć zachowania kobiety. Przeczytaj je uważnie, ponieważ znacznie ułatwią Ci zdobycie wymarzonej kobiety i dzięki tej wiedzy popełnisz znacznie mniej błędów, które mógłby spowodować, że kobieta Cię odrzuci albo źle oceni.

Kobiety kierują się emocjami
Tak, kobiety są dużo bardziej emocjonalnymi istotami niż mężczyźni. Łatwiej się wzruszają, łatwiej wpadają zachwyt. Znacznie szybciej też potrafią się zezłościć i dłużej je to trzyma. My mężczyźni bardziej odbieramy świat w racjonalny, logiczny sposób.

Najprościej to wytłumaczyć na przykładzie prezentów. Kobieta chce prezent, który sprawi, że poczuje się przyjemnie, np. który będzie piękny (bukiet kwiatów, obraz). Facet z kolei chce prezent, który jest praktyczny i przyda mu się np. narty, zestaw narzędzi.

W relacjach damsko-męskich objawia się to najbardziej tym, że kobiety głównie postrzegają mężczyzn nie według zewnętrznych ech, ale jak się przy nich czują. Jeśli potrafisz rozśmieszyć kobietę, sprawić, że czuje się przy Tobie radosna odprężona, a jednocześnie bezpieczna, to nieważne czy jesteś od niej trochę niższy, czy masz trzy lata młodszy. Zewnętrzne czynniki przestają się liczyć. Liczy się to jak ona się przy Tobie czuje i jakie uczucia w niej wzbudzasz.

Właśnie dlatego tak wiele kobiet jest z facetami, którzy przez innych są postrzegani jako nieudacznicy, a dla kobiety on jest nieskazitelnym ideałem. Dlatego też kobiety są w toksycznych związkach z niewłaściwymi facetami. Z powodu emocji, które przy nich czują.
 

emocje kobiety
Kobiety lubią dużą amplitudę emocji
Kobiety różnią się tym od mężczyzn, że w swoim życiu potrzebują całego spektrum emocji. Chcą przeżyć gwałtowny romans (nie w sensie zdrady, ale w sensie czegoś wzniosłego) i czymś normalnym dla nich jest przeżywać rozterki i smutki.

My faceci z kolei lubimy, jak wszystko idzie gładko nie ma zbytnich wzlotów ani upadków. Jasne, że chcemy mieć parę wyzwań raz na jakiś czas, ale to tylko tak dla sprawdzenia siebie. Nie potrzebujemy, aby na „morzu  naszego życia” był za dużo fal.
Kobiety czerpią większą satysfakcję ze swojego życia, kiedy mogą je przeżywać bardziej intensywnie. Mało co tak zabija radość w kobiecie, jak codzienna rutyna i ciągłe robienie tego samego.

Dlatego też dobrze jest, abyś zaskakiwał ją od czasu do czasu (pozytywnie). Nie musi to być nic dużego. Najważniejsze, żeby to była niespodzianka i możliwość dla niej zmiany otoczenia czy przeżycia czegoś niecodziennego. Nie musi to być skakanie na Bungee, czy safari po Afryce wystarczy, że zaskoczysz ją małym prezentem albo zabierzesz do miejsca, w którym nie byliście.

neizależna kobieta
Kobiety są mniej niezależne (od innych) niż mężczyźni
Nie chodzi oto, że kobiety nie potrafią sobie same radzić w sprawach życiowych i że bez faceta umrą z głodu itp. Chodzi tutaj oto, że większość kobiet potrzebuje i jest dla niej bardzo ważne by być w stałym związku. Można powiedzieć, że dla kobiety bycie z kimś jest ważniejsze i trudniej znosi się jej samotność niż mężczyznom.

Kobiety są inne od mężczyzn
Wiem, nie odkryłem  tym momencie ameryki, ale czas, aby wreszcie każdy facet sobie z tego zdał sprawę. Kobiety myślą i zachowują się inaczej, a to oznacza, że nie działa na nie i nie podoba im się to samo, co nam facetom. Kobiety nie zwracają tak bardzo uwagi na wygląd i atrakcyjność fizyczną u mężczyzny,  zamiast tego bardziej patrzą na charakter i osobowość.Najważniejsze jest, abyś pamiętał, że kobieta szuka innych cech u swojego idealnego partnera, niż większości mężczyzn się to wydaje.
_____________________________

Jeśli chcesz lepiej poznać myślenie i psychikę kobietto koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

psychika kobieca
Kobiety nie są tak skupione na sobie jak mężczyźni
Kobiety potrzebują dużo więcej wsparcia z zewnątrz niż mężczyźni. Potrzeba im znacznie więcej wsparcia dowartościowania (w różny sposób), aby poczuć się pewnymi siebie i mieć wysokie poczucie własnej wartości. One potrzebują tego feedbeku od innych ludzi. Robią to w różny sposób, niektóre poprzez zwracanie na siebie uwagi ubiorem i seksapilem. Widzą wtedy spojrzenia na siebie i czuja się dowartościowane. Inne przez pomaganie innym, bo wtedy czują się potrzebne.
Po za tym kobietom o wiele częściej brakuje pewności siebie, którą wielu facetom jest zmuszona zdobyć. Może się to wydawać dziwne, ale przeważnie ładne kobiety nie mają wysokiego poczucia własnej wartości i gdzieś tam głęboko mają wiele kompleksów, które próbują ukryć.

Co ważne kobiety są dużo bardziej społecznymi istotami niż mężczyźni. One potrzebują przebywać wśród ludzi, potrzebują z nimi interakcji, a ocena innych znacznie bardziej wpływa na nie, niż chciałby to przyznać.

uwodzicielka
Kobiety wykorzystują swój seksapil i umiejętności socjalne na swoja korzyść
Każdy z nas będąc małym dzieciakiem, uczył się wywierać wpływ na środowisko (rodziców, inne dzieci).  Przeważnie będąc takimi szkrabami wybieraliśmy to, co najłatwiejsze i pozwalało nam wywrzeć wpływ na innych. W przypadku chłopców była to siła, bicie się itp. u dziewczynek, jest to wygląd i umiejętności towarzyskie. Z czasem zmieniają się te cechy i faceci przestają się bić, a za to opierają się na pieniądzach. Kobiety z kolei uczą się wykorzystywać swój urok osobisty, seksapil i umiejętności społeczne, by osiągać różne korzyści.

Nie myśl, że skoro kobiety wykorzystują swój urok, to oznacza, że są złe, manipulują innymi itp. Faceci też tak robią tyle, że w inny sposób. Korzystamy ze swoich wpływów, koneksji, kolesiostwa, władzy. Wszystko się równoważy i każdy z nas ma szanse;)
 
To tyle, jeśli chodzi o podstawowe „sekrety” kobiecej psychiki. Jestem pewien, że jeśli przestudiowałeś je uważnie, to pozwoliło Ci to zrozumieć kilka prawd, dotyczących kobiet, które dotąd były dla Ciebie niezrozumiałe.

Pamiętaj, że bardzo ważne jest, abyś starał się zrozumieć zachowanie i psychikę kobiety, bo dzięki temu będzie Ci łatwej zdobyć tę wymarzoną. Dodatkowo, kiedy już ją zdobędziesz, nie wpadniesz w te pułapki, ze niezrozumieniem dziewczyny, w które wielu facetów wpada lub sami się ładują.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności