pewność siebie to podstawa
Bardzo często spotykam się z mężczyznami, którzy marzą o tym by być królami podrywu. Podziwiają oni facetów, którzy co wieczór wychodzą z klubu z kilkoma nowymi numerami do pięknych dziewczyn. Pytają się mnie jak stać się takim mistrzem, co zrobić, żeby kobiety wzdychały na ich widok. Ja odpowiadam krótko. BĄDŹ PEWNYM SIEBIE MĘŻCZYZNĄ.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Pewność siebie kluczem do sukcesu


Każda kobieta marzy o rozgadanym, uśmiechniętym, otwartym na innych facecie. Wymarzony typ większości kobiet to mężczyzna asertywny, znający swoją wartość, wesoły, zabawny oraz towarzyski. Jeżeli więc chcesz podrywać płeć przeciwną musisz poznać siebie, swoje mocne strony, dzięki którym zyskasz pewność siebie.
Jak to osiągnąć? Pracą nad samym sobą. Zastanów się jaką jesteś osobą, w czym jesteś dobry. Zapamiętaj, że każdy facet to samiec alfa, czasami tylko trzeba go rozbudzić. Na pewność wpływa wygląd. Jeżeli czujesz się nieswojo w swoim ciele, zmień to, zacznij ćwiczyć, odżywiaj się zdrowo. Może pomoże zmiana garderoby? Uwierzcie mi, że faceci lubią ubierać się dobrze – wtedy zwracają na siebie uwagę kobiet.
Jeżeli nie potrafisz odkryć w sobie pewności siebie, nie załamuj się. Wielu facetów ma z tym problem. Jednak możesz się z nim szybko uporać. W księgarniach oraz w Sieci znajdziesz wiele książek związanych z pewnością siebie. Tworzą je specjaliści, którzy dzięki prostym ćwiczeniom zmienili życie wielu ludzi. Książki nie są dla Ciebie? Zapisz się na kurs, podczas którego pod okiem fachowców popracujesz nad swoim charakterem i odkryjesz w sobie samca alfa!

Podryw w pełni

Czas na podryw. Jesteś pewny siebie, chodzisz z głową do góry, wypiętą klatą, nie unikasz kontaktu wzrokowego z innymi ludźmi, w szczególności z kobietami. Możesz zacząć podryw? Jeszcze nie. Czas na zastanowienie się jak zainteresować dziewczynę swoją osobą. Podejść z pytaniem czy podoba się jej pogoda? Nie koniecznie. Spytać czy lubi zupę ogórkową? To także kiepski pomysł.
Kobiety lubią komplementy. Tak było jest i będzie. Jeśli chcesz zaimponować dziewczynie i zachęcić do rozmowy, pochwal jej uśmiech, oczy czy strój. Masz duże szanse na powodzenie.
Możesz także użyć tekstu na podryw. Jednak uważaj! Coraz mniej dziewczyn łapie się na teksty o byciu aniołkiem lub o tonięciu w głębokim spojrzeniu. Możesz stworzyć swój własny tekst. Pamiętaj jednak, żeby przećwiczyć go na zaufanych znajomych, które dadzą Ci szczerą opinię na jego temat.

Jesteś gotowy!

Podsumowując, jeśli chcesz być królem podrywu musisz być pewny siebie, otwarty na innych oraz zabawny. Masz zaciekawić dziewczynę swoją osobą oraz temperamentem. Nie możesz być nachalny, ani męczący- tu kolejna uwaga, jeżeli planujesz podryw na imprezie ograniczaj się z alkoholem. Im bardziej pijany będziesz, tym gorzej będą wyglądały Twoje starania.
Pamiętaj! Może być tak, że przy pierwszym podejściu coś Ci nie wyjdzie. Nie oznacza to, że masz się poddawać. Próbuj dalej, szukaj nowych rozwiązań, próbuj podrywać różne typy dziewczyn. Dzięki takiej praktyce, szybko staniesz się mistrzem podrywu!Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności