nice guy


Na pewno już zauważyłeś, że piękne kobiety
(i nie tylko) nie spotykają się z miłymi facetami. Nie umawiają się na prawdziwe randki i nie chodzą z gośćmi, którzy są bardzo mili, wyrozumiali, słuchają jej i starają się grać rolę męskiej „przyjaciółko-służącej”, która gotowa jest rozwiązać każdy jej problem.

Tacy mężczyźni przede wszystkim myślą o tym, jak nie narazić się kobiecie i co zrobić, żeby się jej przypodobać i zdobyć ją swoją “przytłaczającą” dobrocią i służalczością.

Zgadnij co?

Kobiety nic a nic, nie są zainteresowane takim gościem. Owszem, jeśli zapytasz się dowolnej dziewczyny – jaki powinien być prawdziwy mężczyzna, to ona Ci powie, że opiekuńczy odpowiedzialny itp. Ale prawda jest taka, że kobiety nie lecą na takich (oczywiście są wyjątki, ale rzadko kiedy) i najlepsze co może przytrafić się “miłemu gościowi”, to bycie przyjacielem.

Nie zrozum mnie źle nie mówię tutaj, ze masz być chamem czy krzywdzić kobiety. Chodzi mi tutaj o bycie zbyt miłym, zbyt dobrym, zbyt niemęskim kolesiem. Chodzi mi tutaj o tym chłopaka, który z nowo poznanej dziewczyny robi cały swój świat, wyznaje zasadę, ze on lubi to samo co ona i zrobi dla niej wszystko. (Mówię tutaj absolutnie serio, jeśli nie wierzysz, to daj powyższy akapit do przeczytania, jakiejś swojej atrakcyjnej koleżance)

Na pewno wkurzało Cię (tak jak i mnie), kiedy jakaś Twoja koleżanka, którą lubiłeś i zależało Ci na niej, spotykała się z gościem, który ją olewał, oszukiwał i krzywdził. Był krótko mówiąc – dupkiem.

Tak więc pewnie nieraz dochodziłeś do wniosku – kobiety są nienormalne, bo przekładają gościa, który je nie szanuje nad takiego, który oszukuje itd. Ja też kiedyś tak myślałem i wywoływało to u mnie pewien rodzaj pogardy do kobiet. “Trzeba być głupią babą, żeby dawać sobą tak gardzić, manipulować i oszukiwać” – myślałem.

Problem w tym, że jedyną głupią osobą w tym wypadku byłem ja, bo tak jak i wielu facetów, byłem ignorantem na tyle dużym, żeby wierzyć, że kobiety myślą, tak samo jak i faceci. A tak nie jest. Zapamiętaj sobie teraz jedną rzecz.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów nie popełnić, aby dziewczyna, która Ci się podoba, nie traktowała Cie TYLKO jak przyjaciela, to opisałem to w swojej książce na stronach 25-39 w rozdziale: “Odkryj, co działa, a co nie działa na kobiety”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
KOBIETY NIE MYŚLĄ TAK JAK MĘŻCZYŹNI!!!

Wiem, że dla wielu zdanie sobie z tego sprawy (bo niby wszyscy to wiedzą), ale to jest prawda i im szybciej zaakceptujesz ten fakt, tym lepiej dla Ciebie.

Pamiętaj, zbyt “mili faceci” to nic ciekawego dla kobiety. To po prostu kolejne ciepłe kluchy, które w żaden sposób nie są wyzwaniem ani czymś interesującym dla mądrej, inteligentnej i pięknej kobiety.

Sporo się tutaj rozpisałem, ale jest to bardzo ważne, zaakceptuj to, a jeśli nie wierzysz porozmawiaj, z jakąś swoją dobrą koleżanką. Zapytaj się jej o postawę super miłego faceta, który się na wszytko zgadza i ma podejście pokornego sługi swojej wspaniałej Pani. Zapytaj sie dowolnej kobiety czy chciałaby takiego milusińskiego.Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności