Dzisiaj chcę Ci pokazać, że niezależnie co robisz i jak wyglądasz, to ty decydujesz czy ty i świat wokół ciebie jest beznadziejny, czy nie. Tylko od Ciebie zależy jak dziewczyna będzie na Ciebie patrzeć. Tylko do Ciebie zależy czy będziesz szedł przez życie jak wygrany, czy jako wiecznie narzekający przegraniec. W końcu nie ma się, co oszukiwać, jak to powiedział kiedyś Franc Muer (Bogusław Linda) w Psach:

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia!

Wszędzie nędza. Niesprawiedliwość. Bogaci się bogacą, a biedni biednieją. Kobiety zachowują się jak szmaty, a faceci jak niewyżyte psy. Liczą się tylko pieniądze i układy, a jeśli ich nie masz, to jesteś i będziesz niczym przez całe życie. No chyba, że w końcu zaczniesz kraść albo podlizywać się przełożonym, to do czegoś dojdziesz. Aż człowiek czasami żałuje, że żyje w tej kupie gówna. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Tak! Nie trzeba się specjalnie rozglądać, żeby zobaczyć jak przejbane jest życie pod każdym względem!

Są ludzie, którzy myślą, że nie są i nigdy nie będą żałosnymi łajzami. Myślą, że inni mogą tacy być. Ktoś kto urodził się w patologicznej rodzinie albo kraju trzeciego świata. Ktoś kto nie miał w życiu za grosz szczęścia i zawsze ponosił porażki. Ktoś kto dorastał wśród żałosnych kolegów, rodziców i nauczycieli. Tylko tacy ludzie mogą być naprawdę żałośni.

Bzdura!

Nieszczęście i beznadzieja jest czymś, co każdy może osiągnąć niezależnie od środowiska. Każdy może je osiągnąć wystarczy odpowiednie nastawienie i motywacja. Możesz być nieszczęśliwy, zły w każdym momencie swojego życia i ja zaraz Ci pokaże jak to zrobić.

Nie musisz być brzydki, niski, gruby i z wątłym zdrowiem. Nie musisz być nawet biedy, a Twoja rodzina nie musi być patologiczna. Mało tego. Nie musisz nawet być bity, poniżany, wykorzystywany przez najbliższych albo trafić do domu dziecka. I wreszcie nie musisz mieć nieuleczalnej choroby, która zrobiła z Ciebie warzywo i zamieniła Twoje życie w nieustanne cierpienie psychiczne i fizyczne.

GWARANTUJĘ CI: Nieszczęście możesz osiągnąć tu i teraz! Wystarczy, że będziesz przestrzegał tych pięciu zasad.

1. Niezależnie co się stanie skup się na tym, co w tym negatywnego

Szczególnie my Polacy mamy niebywały wręcz dar, do wyszukiwania i eksponowania wszystkiego co negatywne, więc będzie Ci łatwiej. Niezależnie co by się działo, zawsze jako Polak możesz znaleźć jakieś minusy. To proste! W końcu męski umysł działa tak, że chce wszytko brać na logikę i racjonalizować, więc dlaczego nie racjonalizować, że wszystko jest źle!

– Udało Ci się dostać do dobrej szkoły? Teraz trzeba będzie się dużo uczyć, koniec z graniem i imprezami.

– Nasza reprezentacja w piłkę w końcu wygrała? Przeciwnicy byli w okrojonym składzie.

– Masz 190 cm wzrostu, a kobiety lubią wysokich? Pewnie trudno znaleźć Ci buty.

– Ładna dziewczyna po raz kolejny patrzy Ci w oczy i się uśmiecha? Pewnie śmieszy ją Twój widok.

– Wygrałeś w Totka? Skąd wziąć tyle reklamówek na pieniądze?

– Dziewczyna zrobiła Ci kanapkę? Nie dodała suka majonezu!

Świat może się stać beznadziejnym miejscem, jeśli tylko na to pozwolisz i spojrzysz z odpowiedniego kąta.

2. Zawsze jesteś ofiarą. Zawsze

Żeby być naprawdę nieszczęśliwym przez całe życie, musisz przyjąć nastawienie, że nigdy nic nie jest z Twojej winy i nie mogłeś nic zrobić, aby było lepiej. Zawsze postrzegany byłeś w niewłaściwy sposób, zawsze oceniany byłeś niesprawiedliwie i nie miałeś możliwości, żeby to zmienić.

Jeśli tylko posłuchasz ludzi wokół Ciebie, to zauważysz, że wielu z nich bierze odpowiedzialność za swoje nieszczęsne życie. Wzoruj się na nich:

„Kupiłem nowy samochód z silnikiem diesla, żeby zaoszczędzić na paliwie, a ropa jest teraz droższa od 95-tki”.

„Muszę płacić więcej podatków przez to, że więcej zarabiam!”

„Musze pracować więcej i zarabiam więcej, przez to że dostałem awans”

Dlaczego niby miałbyś wziąć odpowiedzialność za swoje życie, skoro możesz zrobić z siebie ofiarę, której trzeba współczuć i pocieszać? Kiedy człowiek decyduje się być emocjonalnym wampirem to pozwala mu narzekać i skarżyć się na wszystko. Dodatkowo wszyscy wokół Ciebie powinni wiedzieć, jaka kolejna niesprawiedliwość Cię dotknęła, tak aby wiedzieli, że to nie Twoja wina.

3. Nikt Cię nie rozumie

Od dzisiaj są tylko dwa rodzaje ludzi na świecie.
1) Ci którzy się z Tobą zgadzają
2) Głupia reszta

Jeśli staniesz się nieszczęśliwy i żałosny to zrozumiesz, że większość ludzi, tego nie rozumie i co grosza nie chce zrozumieć. Nie wiedzą, przez co przechodzisz. Nie wiedzą, co Cię spotkało. Gdyby tylko widzieli jak bardzo upokorzyła Cię matematyczka w 1 klasie liceum, gdy skomentowało Twój sprawdzian, to zrozumieliby, dlaczego nie chcesz się otworzyć na ludzi. Gdyby tylko wiedzieli, jaką suką okazała się być Twoja pierwsza dziewczyna, to by Cię zrozumieli, jak trudno Ci poznać kogoś nowego.

A tak zostajesz sam. Niezrozumiany, samotny bez nadziei na lepszą przyszłość. Tysiące ludzi dookoła, a Ty jeden jedyny wyróżniasz się tak bardzo, że nawet nie próbujesz nawiązać z kimś kontaktu. Bo niby po co?

4. Kłoć się do upadłego i zawsze stawiaj na swoim

Skoro wszystko jest do dupy, ludzie Cię niesprawiedliwie oceniają i nie rozumieją, to trzeba jakoś zmienić prawda? Ale jak to zmienić? Trzeba wytłumaczyć tym wszystkim głąbom na około, kto tu ma rację.

Jeśli ktoś poprosi Cię o radę albo będzie chciał pomóc, wytłumacz mu że się myli. Jeśli czytasz na tym blogu, że powinieneś najpierw popracować nad pewnością siebie, a dopiero potem myśleć o tekstach na podryw, to wiadomo, że autor ma nierówno pod sufitem. On nie rozumie Cię i się myli. Może na innych to działa, ale nie w Twoim przypadku.

Niektórzy ludzie nawet posuną się do takiego podstępu, że powiedzą, że też byli nieśmiali też mieli problemy z dziewczynami, ale to bzdura. Pieprzą trzy po trzy, tylko żeby zgrywać cwaniaków. Cholerne aroganckie dupki. Myślą, że rozumieją Twój ból. Idź i powiedz im kilka słów prawdy. Wytłumacz, że gówno wiedzą i w dupie byli.

5. Bądź złośliwy i generalizuj

Żyjąc nieszczęśliwym życiem człowiek zaczyna się przyzwyczajać. Z czasem uczy się, że wszyscy wokół są jak roboty, które robią i myślą to samo. Mają błędne myślenie, robią głupie rzeczy i myślą, że są normalni. Wszyscy bez wyjątków są tacy sami.

Politycy – pieprzeni złodzieje, którzy ciągle oszukują.

Księża – wszyscy to pedofile.

Małżeństwo – po co skoro i tak facet na pewno zdradza, a ona puszcza się z fryzjerem.

Blondynki – tępe idiotki.

Dzieci – rozwydrzone bachory drące mordy bez sensu.

Bogacz – złodziej i wyzyskiwacz, który dorobił się na nieszczęściu innych.

Oczywiście najgorsze jest to, że absolutnie nie da się nic z „tymi” łudź zrobić. W nich jest problem, który można rozwiązać tylko przez jakąś masową zagładę, ale to bez sensu. Wśród tych wszystkich ludzi po uszy tkwisz Ty. Nienaganny, idealny, ale niestety pokrzywdzony i niezrozumiany.

Dlaczego być nieszczęśliwym?

Pewnie po przeczytaniu tego tekstu zrobiło Ci się ciężej na duszy. Mozę myślisz: Kto tak żyje? Co to za życie? Może nawet kilka z tych rad już stosujesz w swoim życiu?

Co daje bycie żałosnym i nieszczęśliwym?

Kiedy jesteś nieszczęśliwy ludzie zaczynają Cię pocieszać i będą próbowali postawić się w Twojej sytuacji. To tylko potwierdzi, że masz rację i może nawet znajdziesz kogoś, kto choć trochę Cię zrozumie.

Kiedy jesteś nieszczęśliwy wreszcie możesz pozbyć się ciężaru odpowiedzialności za swoje życie i poczuć się bezpiecznie w spychaniu swojego życia na innych. Lepiej niech nie dzieje się nic, niż będzie gorzej.

Kiedy jesteś nieszczęśliwy, zawsze coś lub ktoś specjalnie Ci przeszkadza. Zawsze masz pod górkę. Zawsze ktoś rzuca Ci kody pod nogi. Taka prawda, więc nie musisz przejmować się, że zrobiłeś coś nie tak, bo to nie Twoja wina. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę.

Kiedy jesteś nieszczęśliwy, to wyraźnie czujesz i widzisz jak świat sprzymierzył się przeciw Tobie. Na wszystko w życiu musisz pracować dużo więcej, niż inni, a zdobycie szacunku, przyjaźni, podziwu jest praktycznie niemożliwe w takich warunkach.

Kiedy jesteś nieszczęśliwy czekasz, aż w końcu pojawi się ta jedyna, która Cię uratuje i zmieni Twoje życie na lepsze, zamiast zrobić to samemu.

Co to wszytko ma wspólnego z kobietami?

Chyba się już domyślasz.

Nieszczęśliwy facet nie ma szans znaleźć normalnej, fajnej dziewczyny, bo takich nie ma.

Nieszczęśliwy facet nie widzi wokół siebie dziewczyny, która jest warta zaangażowania. Poza tym wszystkie kobiety lecą tylko na kasę, więc co za różnica.

Nieszczęśliwy facet zawsze ma jakieś przeszkody, które uniemożliwiają mu zdobycie dziewczyny. Zły czas, złe miejsce, złe ubranie, zła pogoda.

Nieszczęśliwy facet nawet jak trafi na dziewczynę, to ona go nie rozumie.

Niech Ci to da do myślenia.

Jeśli czujesz, że ten artykuł odzwierciedla jak wygląda Twoje życie, to polecam Ci zajrzeć na tą stronę i dowiedzieć się, jak być bardziej pewnym siebie mężczyzną?