Każdy z nas ma jakieś tam poglądy na temat związków damsko-męskich. Kreowane są one przez doświadczenia życiowe, znajomych i wychowanie. Problem w tym, że wiele z tych przekonań jest błędnych. Mało tego. Wiele z tych przekonań sprawia, że związki rozpadają się albo ludzie w nich nie są tak szczęśliwi jakby mogli być. A wszystko przez to, że już od samego początku mają niewłaściwe nastawienie i „oczekiwania” co do drugiej osoby w związku.

W związku z tym postanowiłem, że dzisiaj napiszę artykuł do każdego faceta, który chce być w normalnym, zdrowym związku. Przedstawię, a następnie „obalę” najpopularniejsze mity i fałszywe przekonania na ten temat. Przeczytaj je, a jestem przekonany, że te rady pomogą Ci zbudować lepszy związek.

MIT 1: Musisz wydawać dużo kasy na kobietę

Kolejny mit, który coraz bardziej się rozpowszechnia. Wielu mężczyzn twierdzi, że dzisiejsze kobiety lecą tylko na kasę, samochód itp. Jeśli nie masz kasy, to na pewno nie utrzymasz przy sobie fajnej dziewczyny, bo przecież kasa to jedyne czego ona chce.

Mało tego. Wielu facetów wierzy, że kiedy już zdobędą dziewczynę, to koniecznie muszą kupować jej prezenty, zabierać na drogie kolacje itd. Bzdura. Owszem są kobiety, które lecą tylko na pieniądze, jednak jest ich dużo mniej, niż nam się wydaje. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę.

Skąd się więc bierze tak powszechne przekonanie? No cóż. Jest trochę prawdy w tym, że kobiety lecą na kasę. Z pewnością mężczyzna z pieniędzmi szybciej znajdzie partnerkę, niż taki bez grosza przy duszy. Jednak nie chodzi tutaj tylko o sam fakt posiadania wielu zer na koncie.

Chodzi tutaj o coś, co pieniądze reprezentują u mężczyzny. Widzisz, kobieta oceniając faceta kieruje się innymi kryteriami, niż mężczyzna. My przede wszystkim patrzymy na wygląd, a potem oceniamy resztę. Kobiety zwracają tylko trochę uwagę na wygląd, a najważniejsza jest dla nich osobowość. Mężczyzna interesujący dla kobiet pod względem charakteru i osobowości ma takie cechy jak:

– Pewność siebie
– Poczucie humoru
– Zaradność
– Niezależność
– Opanowanie
– Pozytywne nastawienie
– Wytrwałość w dążeniu do celu

I teraz przechodzimy do sedna.

Widzisz, żeby zdobyć dużo kasy, żeby mieć dobra pracę trzeba mieć wiele z tych cech charakteru. Potrzebna jest pewność siebie, aby wierzyć we własne siły, kiedy np. otwierasz swój biznes. Potrzebna jest wytrwałość i pozytywne nastawienie, żeby awansować albo osiągnąć jakiś cel pracy itd.

Atrakcyjne dla kobiet cechy charakteru wiążą się mniej lub bardziej z umiejętnością zarabiania pieniędzy. Stąd zainteresowanie kobiet mężczyznami z kasą.

Nie musisz mieć więc dużo kasy, jeśli masz interesujące kobietę cechy charakteru.

WAŻNE

Nie musisz kupować zainteresowania dziewczyny prezentami i pieniędzmi. Zamiast drogiego prezentu wystarczy, że zaskoczysz ją jakąś małą niespodzianką np. kupisz małego misia jako breloczek do kluczy i powiesz, że to jej mały ochroniarz, który będzie nad nią czuwał.

Mały gest a udowadnia, że myślisz o niej na tyle, żeby zrobić jakiś dodatkowy wysiłek. To jest właśnie bardzo ważne dla kobiet, to że zależy Ci na niej. Nie jest ważne ile wydasz kasy, ważny jest sam gest i to jak ona się dzięki niemu będzie czuła.

MIT 2: Musicie się widywać każdego dnia

Wielu facetom tak się wydaje, a jeszcze więcej kobiet tego chce. Spotykanie się każdego dnia według mnie nie jest dobrym pomysłem. Z czasem człowiek ma przesyt spędzania czasu nawet z najukochańszą, najfajniejszą osobom i zaczyna tracić zainteresowanie. Wkrada się rutyna, nuda a z czasem nawet irytacja.

Doskonale wiem, że człowiek chce spędzić jak najwięcej czasu ze swoją drugą połówką, ale bez przesady. Nie ma nigdzie napisane, że musicie się spotykać codziennie, bo znajomi tak robią i takie zaangażowanie świadczy o jakości waszego związku.

Czasami lepiej będzie, jeśli zatęsknicie za sobą, bo przez to bardziej docenicie to, co was łączy nawzajem. Jeśli dziewczyna wywiera na Ciebie nacisk i ciągle chce się spotykać, to spokojnie, ale rzeczowo wytłumacz jej, że masz swoje życie i chociaż bardzo Ci na niej zależy, to innych spraw nie chcesz zaniedbać.

Uwierz mi, że ta rada jest dla waszego dobra. Kobieta ceni mężczyznę bardziej, kiedy w jego życiu jest coś jeszcze oprócz niej. Trzeba tutaj znaleźć złoty środek, który będzie was satysfakcjonował. Nikt nie chce czuć się zaszczutym albo zmuszanym do czegoś w związku, a tak może być, jeśli jedno wymaga ciągłej uwagi drugiego. Każdy z was ma swoje życie.

MIT 3: Nie możecie się kłócić/Za mało się kłócicie

Przedstawię Ci dwa przykłady par:

Para A: Oboje w sobie szaleńczo zakochani i świata poza sobą nie widzą. Nigdy się nie kłócą, zawsze zgodni. Zawsze przytuleni do siebie i trzymają się za rękę. Mówią do siebie tylko pieszczotliwie kochanie, słonko itp.

Para B: Dużo się kłócą nawet przy znajomych. Ciągle któreś się obraża, ciągle są jakieś problemy. Do tego dochodzą jeszcze rozstania, płacz i nieprzyjemne słowa z ust jej lub jego. A w rezultacie i tak po kilku dniach znowu się schodzą i kochają na zabój.

Która para jest normalna? Czy kłótnie, rozstania, dramatyzm w związku to, coś normalnego? A może ktoś kto tak nie robi, nie kocha wystarczająco mocno, a może kocha za mało?
No cóż. Na pewno zależy to od konkretnego przypadku i od ludzkich charakterów. Wiem jednak, że tworząc związek, nie powinieneś zbytnio napalać się na to jak będzie on wyglądał. Może będziecie się dużo kłócić, a może wcale. Może być różnie.

Nie czuj się jednak zobligowany do tego, że Twój związek musi być taki czy inny. Musicie się nawzajem szanować, to pewne. Jeśli macie konfliktowe charaktery, to wiadomo, że będzie więcej kłótni, jeśli jesteście spokojni to mniej. Na pewno brak kłótni czy ich nadmiar nie świadczy w 100% o udanym związku. Dobrze jest pamiętać o tych radach na temat związku:

– jeśli macie problem między sobą, to im szybciej przedyskutujecie sprawę tym lepiej dla was
– tłumienie w sobie emocji powoduje, że one tylko narastają, aż wybuchną
– nie nastawiaj się, że zawsze musisz mieć rację i zawsze musi wyjść na Twoje. Nastawienie wszystko albo nic nigdy nie służy związkowi.

MIT 4: Musisz jej wszystko powiedzieć

Ten mit omówię w dwóch częściach, tak żeby odniósł się do każdego przypadku.

Wiele kobiet ma tzw. obsesję kontroli. Muszą wszystko i wszystkich kontrolować. Znam takie, które chciały inaczej ubierać swojego faceta, zmienić mu towarzystwo i innymi słowy chciały go przerobić według swojego widzimisię. Niestety zdarzają się takie przypadki.

Jeśli ty też jesteś w takiej sytuacji, to dobrze Ci radzę. Jak najszybciej ustal granice, co dziewczyna może w Tobie zmieniać, a czego nie. Im szybciej tym lepiej. Jeśli ona chce Ci mówić, z kim się możesz spotykać, a z kim nie, to dobrze się zastanów, co nią tak naprawdę kieruje.

Być może rzeczywiście część Twoich znajomych ma na Ciebie zły wpływ, a może ona po prosto chce Cię kontrolować i nie chce przy Tobie nikogo, kto mógłby Ci o tym powiedzieć.

Nie rozumu mnie źle. Wiele kobiet ma pozytywny wpływ na mężczyznę i na dobre wychodzą pewne zmiany, które wprowadzają w jego życie. Mimo wszystko musisz znaleźć tutaj złoty środek. Pewnych rzeczy nie powinieneś dać sobie narzucić, bo wyjdzie wam to na gorsze.

Pamiętaj, że kobieta nigdy nie będzie szanowała faceta, którym może manipulować i ustawiać jak kukiełkę. Mimo że będzie chciała Cię wziąć pod pantofel, nie daj się, bo dziewczyna przestanie Cię szanować.

Drugi poważny problem

Każda kobieta ma większe lub mniejsze tendencje do kontrolowania mężczyzny. Objawia się to w różny sposób. Niektóre kobiety rozliczają faceta, co do minuty z tego, gdzie był, co robił i z kim. Sprawdzają mu telefon, email i ogólnie szpiegują.

Co zrobić kiedy spotykasz się z taką dziewczyną? Poddać się nieustannej kontroli? A może robić jej na złość, żeby w końcu se odpuściła?

Musisz zrozumieć jedną rzecz. Wiele kobiet w przeszłości było skrzywdzonych przez faceta i od tego czasu stały się bardzo zapobiegawcze.

Jak to się mówi, wolą: „dmuchać na zimne”. Stąd te wszystkie kontrole i chęć dominacji w związku. Jeśli wiesz, że Twoja kobieta była kiedyś zdradzona, to musisz pamiętać, że ona potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i stąd to dziwne zachowanie.
Najlepiej po prostu pogadaj z nią, o co tak naprawdę chodzi. Czasami wystarczy wyjaśnić kilka spraw, żeby jej niepokój zniknął i żebyście oboje mieli spokój.

MIT 5: Musicie być połówkami tej samej pomarańczy/jabłka

Ile razy słyszałeś powiedzenia w stylu:

„Oni są dla siebie stworzeni. Są idealni dla siebie. Tak bardzo do siebie pasują”.

W naszej popkulturze często idealizuje się miłość i związki. Jeśli już ktoś się zakochał, to na zabój. Jeśli już ktoś znalazł dziewczynę, to jest to ta jedyna, najwspanialsza, z którą musi przeżyć resztę życia niczym w bajce.

Rzeczywistość jest jednak trochę inna. To wcale nie jest tak, że jeśli jesteś w związku z dziewczyną, to koniecznie wszystko musicie robić razem, musicie lubić te same rzeczy/filmy mieć takie samo hobby itd. Nie daj się zwieść tym wyidealizowanym sztucznym wzorcom z telewizji. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę.

Jesteście różnymi od siebie ludźmi, z różnymi poglądami, doświadczeniami i upodobaniami. Wcale nie jest powiedziane, że musicie lubić tą samą muzykę albo nawet mieć wspólne zainteresowania. Znam pary, które nie łączy praktycznie nic oprócz najważniejszych poglądów na życie i są ze sobą szczęśliwi. Znam też pary, które dzielą wspólne pasje i też są ze sobą szczęśliwi.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności