Błąd nr 1: Wysyłanie wiadomości „kopiuj wklej”

W internecie pojawia się dużo różnego rodzaju poradników, jak podrywać dziewczyny przez Internet. Wiele z tych poradników ma w sobie przykłady „gotowych wiadomości” do wysłania dziewczynie. W związku z tym faceci często używają metody kopiuj/wklej i wysyłają takie bezmyślnie skopiowane wiadomości do dziewczyny licząc, że ona odpisze.

Nie zastanawiają się nad swoim profilem, nad zdjęciami po prostu nie robią nic innego oprócz bezsensownego wysyłania wiadomości typu „kopiuj wklej”.

A prawda jest taka, że o ile dziewczyna jeszcze nie dostała takiej wiadomości to i tak masz małe szanse, żeby Ci odpisała. KLIKNIJ jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak poderwać dziewczynę przez Internet.

Dlaczego?

Z dwóch powodów.
Powód nr 1: Dziewczyna wie, że są na portalach internetowych są faceci, którzy masowo wysyłają tego typu wiadomości. Najprawdopodobniej dostała wcześniej takie „coś”.

Fakt: Kobiety nie są głupie. One doskonale wiedzą, że niektórzy faceci idą na łatwiznę i masowo rozsyłają wymyślone przez kogoś wiadomości. Zwykle facet, który wysyła takie wiadomości od razu jest zaliczany do grona desperatów, ponieważ tylko desperat masowo wysyła maile licząc, że w końcu jakaś dziewczyna się nim zainteresuje.

Powód nr 2: Nawet jeśli dziewczyna złapie się na wiadomość napisaną przez kogoś innego, to pierwsze co zrobi, to odwiedzi Twój profil. Jeśli nic nie wiesz o tym, co najbardziej podoba się kobietom na profilach internetowych, to najprawdopodobniej Twój profil ją zniechęci do odpisania.

Fakt: Twój profil na jakimkolwiek portalu randkowym (np. Sympatia.pl) czy społecznościowym (np. Facebook) jest Twoja wizytówką. Świadczy o Tobie i można powiedzieć, że to profil wręcz w 90% decyduje o tym, czy dziewczyna Ci odpisze czy Cię zignoruje.

Najciekawsze jest to, że wcale tu nie chodzi o to, że nie jesteś przystojny, co widać lub nie na zdjęciach. Jest jeszcze szereg innych dużo ważniejszych czynników, które wpływają na to, jak kobieta postrzega Cię przez Internet.

Wymienię tylko kilka z nich:

– opis na profilu
– zdjęcia (ważne jest nie tylko jak się fotografujesz, ale też z kim)
– ile spędzasz czasu na portalach internetowych
– twoja aktywność (komentarze, wrzucanie zdjęć itp.)
Jest to zaledwie ułamek tego, co wpływa na to jak jesteś postrzegany przez dziewczynę. Jednak popracowanie już nad tylko tymi kilkoma aspektami, ogromnie zwiększa Twoje szanse na to, że zainteresujesz dziewczynę.

Co zrobić, jeśli nie wiesz, co napisać dziewczynie w pierwszej wiadomości?

Rozumiem, że możesz nie mieć pojęcia, co napisać w pierwszej wiadomości do dziewczyny. Jednak nie powinieneś od razu kopiować całej wiadomości.

To co piszesz musi być w jakiś sposób „unikatowe”, musi nawiązywać do dziewczyny. Skąd masz coś wiedzieć o niej skoro jej nie znasz? Oczywiście z jej profilu.

Najpierw przeczytaj, co tam napisała. Zwróć uwagę, a potem odwołaj się do jej zainteresowań albo ulubionych filmów w pierwszej wiadomości. Ona musi wiedzieć, że rzeczywiście poświęciłeś czas, aby przejrzeć się jej profilowi, a nie tylko spamujesz jak jakiś robot.

Przykładowo, jeśli widzisz, że lubi ona lubi np. komedie, możesz zapytać czy jest Ci w stanie polecić jakąś dobrą, bo wiele już widziałeś. Później dzięki temu możecie mieć dodatkowy temat do rozmowy.
Możesz nawet napisać coś w stylu:

„Co? Wolisz film X od filmu Y. Zgłaszam sprzeciw. Jakie masz argumenty”.

Proste i skuteczne.

Po za tym zwracanie uwagi na profil dziewczyny przyniesie Ci tylko i wyłącznie korzyści. Nie powinieneś rozsyłać wiadomości do każdej posiadaczki biustu, bo tylko stracisz swój czas. Przejrzyj się, co lubi i sprawdź czy pasujecie do siebie. Po co masz później się rozczarować, kiedy okaże się na pierwszym spotkaniu, że zupełnie do siebie nie pasujecie.

Błąd nr 2: Bycie zbyt dużym egoistą lub zbyt dużym desperatem

Po tym, o czym piszesz i w jaki sposób piszesz swoje wiadomości/opisy w profilu, dziewczyna wyciąga wnioski jaki masz charakter. Jeśli w każdej wiadomości piszesz tylko o sobie, często używasz słowa „ja”, „według mnie”, „moje” itd. to możesz wyjść w jej oczach na zapatrzonego w siebie egoistę.

Nie pisz jakbyś był jedynym sprawiedliwym i najmądrzejszym człowiekiem na świecie. Nie wydawaj wyroków, wyrażaj swoją opinię.

Nie możesz też przeginać w drugą stronę. Nie możesz pisać o przykrych rzeczach. Nie pisz:

– „Szukam dziewczyny, która mnie nie skrzywdzi”,
– „Jestem samotnym sercem, które potrzebuje kompana, aby szczęśliwie iść przez życie”,
– „Po tylu latach samotności pragnę tylko kochać i być kochanym”.

Takie teksty z miejsca wyglądają na desperackie. Kobiecie kojarzą się z zakompleksionym, nudnym facetem, który chce się wyżalić dziewczynie. Uwierz mi, że żadna kobieta nie szuka faceta, którego będzie mogła pocieszać. Nie o to jej chodzi w związku.

Kobiety szukają interesujących, pewnych siebie mężczyzn a nie, rozpłakanych łajz.
Pokaż jej w swoim opisie, jesteś interesującym facetem, przy którym ona będzie się świetnie czuła.
Napisz:

„Lubię odwiedzać nowe miejsca, bo najczęściej wiąże się to z fajną przygodą”.

O twojej męskiej atrakcyjności (nie tylko fizycznej) świadczyć mogą też zdjęcia na profilu. Wrzuć tam fotki, kiedy robisz to, co lubisz (np. lubisz grać w piłkę). Wrzuć fotki, na których jesteś w gronie przyjaciół, żeby pokazać jej, że inni ludzie Cię lubią.

Dobrze jest też wrzucić zdjęcie, na którym jesteś z atrakcyjnymi dziewczynami. Nie może być za dużo takich zdjęć jasno muszą mówić, że to tylko koleżanki, ale takie zdjęcia muszą być. To szczególnie pokaże dziewczynie, że możesz być interesującym facetem skoro kobiety fotografują się z Tobą.

Fakt: Istnieje takie coś jak teoria dowodu społeczne. Mówi ona, że ludzie, jako zwierzęta stadne, oceniają się i podejmują decyzję, biorąc pod uwagę decyzję innych ludzi.

Dlatego jeśli dziewczyna widzi że inne dziewczyny się Tobą interesują to dla niej jest to „dowód społeczny” że jesteś interesujący i być może warto się Tobą zainteresować.

Błąd nr 3: Posługiwanie się językiem, który nie przemawia do kobiet

Wiadomo, że kobiety i mężczyźni różnią się od siebie. Jedną z głównych różnic jest to jak komunikujemy się między sobą. Mężczyźni są bardziej nastawieni na czysty przekaz informacji, a kobiety mówią o uczuciach i swoich emocjach.

W związku z tym do kobiety przemówi bardziej zdanie w stylu:

„Film jest genialnie wyreżyserowany. Czułem się jakbym dosłownie przeżywał to samo, co aktorzy”.
Niż
„Aktor X i aktor Y świetnie grają w scenie A i B”.

Oczywiście bez przesady. Nie masz od razu pisać wierszy czy innych poematów albo rymowanek. Nie opowiadaj też jak wielkim romantykiem jesteś.

Jeszcze jedno, co jest ważne dla kobiet, a niestety często pomijane przez mężczyzn. Zwracaj uwagę na to jak piszesz pod względem ortografii i gramatyki. Tak się składa, że kobiety zwykle są lepsze z języka polskiego i widzą bardzo dużo w tej kwestii.

Jeśli piszesz wiadomość do dziewczyny albo swój opis w profilu, to muszą one być nienaganne pod względem językowym. Żadnych błędów ortograficznych, stylistycznych itd. Przeczytaj uważnie zanim cokolwiek wyślesz albo opublikujesz. Przyłóż się do tego, co piszesz.
_____________________________
Jeśli chcesz wiedzieć, jak poderwać dziewczynę przez Internet (portale randkowe, Facebook itd), to koniecznie przeczytaj mój poradnik.

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:
Uwodzenie Przez Internet
(kliknij na obrazek lub link)
_____________________________

Błąd nr 4: Stawianie kobiety na piedestale

Nigdy przenigdy nie zaczynaj znajomości z dziewczyną od podlizywania się jej. Wielu facetów myśli, że żeby nawiązać z dziewczyną kontakt muszą dawać jej komplementy.

„Witaj Aniele. Jesteś taka piękna, a Twoje oczy błyszczą jak gwiazdy na niebie”.

Odpuść sobie takie teksty, bo wychodzisz na desperata, który chce się dziewczynie podlizać.

Skoro do niej piszesz to ona domyśl się, że jesteś nią zainteresowany. Nie musisz dodatkowo zasypywać ją komplementami. Jasne, że kobiety lubią komplementy jednak na pewno nie kupią Ci one jej sympatii i akceptacji – to Ci gwarantuje.

Jeśli już chcesz dać dziewczynie komplement, to nigdy nie chwal jej genetyki. Nie chwal tego, że jest ładna, bo ona zdaje sobie z tego sprawę. Pochwal to jak dobiera kolory ubrań albo jak się maluje.

„Podoba mi się jak wyglądasz na tym zdjęciu z gór. Zawsze podziwiałem to u niektórych dziewczyn, że potrafią elegancko nawet wspinając się po górach”.

Widzisz, komplementowanie często jest przejawem podlizywaniem i desperacji, ale też oddawaniem „inicjatywy” w ręce kobiety. Kiedy podlizujesz się dziewczynie i komplementujesz ją, żeby zyskać jej aprobatę, to pokazujesz, że niżej się od niej cenisz i jak gdyby „prosisz/podlizujesz się” żeby ona Cię polubiła.

Żadna kobieta nie chce, żebyś oddawał jej władzę nad sobą. Owszem niektóre niby chcą Cię wziąć pod pantofel i rządzić Tobą, jednak prawda jest zupełnie inna. Żadna kobieta nie będzie czuła zainteresowania mężczyzną, którym może rządzić.

Napisz, czego chcesz, wymagasz od dziewczyny. Pokaż, że nie jesteś jednym z tych facetów, dla których jedynie uroda się liczy. Miej swoje wymagania i szukaj tego, co jest dla Ciebie ważne w dziewczynie.

Błąd nr 5: Wysyłanie tych samych nudnych wiadomości, co inni faceci

– „Cześć przeglądałem różne zdjęcia i wpadłaś mi w oko. Może się poznamy?”

– „Co słychać?”

– „Ładna jesteś, poklikamy?”

– „Może się poznamy?”

– “Czy my się skądś nie znamy?”

Tego typu teksty wypełniają po brzegi skrzynki kobiet na portalach randkowych. Prawda jest taka, że kobieta milion razy słyszą te wszystkie głupie, oklepane teksty i nie zwracają na nie najmniejszej uwagi.

Zamiast tego, żeby nawiązać z dziewczyną kontakt napisz jakiś zabawny komentarz na jej profilu albo Facebooku:
„Podobał Ci się ten film? Wow podziwiam, że masz odwagę przyznać się publicznie do tego”.
Jest jeszcze jeden duży problem z tekstami typu:

– „Cześć przeglądałem różne zdjęcia i wpadłaś mi w oko. Może się poznamy?”
– „Co słychać?”

Facet, który pisze takie coś podświadomie liczy, że to dziewczyna przyjmie inicjatywę i będzie prowadzić całą interakcję.

„Może się poznamy?”

Trzeba być bardzo naiwnym licząc na to, że dziewczyna będzie chciała Cię poderwać. Ty masz przejąć inicjatywę i prowadzić podryw. Jeśli od razu gadasz takie teksty, to pokazujesz jej, że tak naprawdę jesteś słabym i mało pewnym siebie facetem.

Błąd nr 6: Nudny opis w profilu lub jego brak

Profil to twoja wizytówka. Nieważne, co mądrego napiszesz w pierwszej wiadomości do dziewczyny. Nieważne jak sprytna i śmieszna ta wiadomość będzie. Jeśli Twój profil jest beznadziejny, to najprawdopodobniej nie masz szans na zdobycie dziewczyny przez Internet.

Postaw się w jej sytuacji. Nie zna cię nigdy nie widziała, nie słyszała o Tobie, więc nie ma innego sposobu, żeby się czegoś o tobie dowiedzieć jak zajrzeć na profil.

Na co kobieta zwraca uwagę oglądając profil?

Kiedy ona ogląda Twój profil to analizuje zdjęcia, sprawdza opisy i wyciąga z tego wnioski. Najważniejsze jest, abyś pokazał się na profilu jako interesujący, uśmiechnięty, pewny siebie mężczyzna, przy którym ona będzie się dobrze bawić. To najważniejsze, co masz zaprezentować dziewczynie przez swój profil, bo właśnie tego kobiety szukają w mężczyźnie. Jasne później jeszcze przyjdzie czas na inne ważne sprawy, ale na początku właśnie to chcesz pokazać dziewczynie.

Co więc powinien zawierać dobry profil?

Zdjęcia – powinny być aktualne i pokazywać Cię z możliwie jak najatrakcyjniejszej strony. Pokaż na zdjęciach, jakie masz zainteresowania, pokaż swoich przyjaciół i nie omieszkaj nawet pokazać się z atrakcyjnymi kobietami (ważne jednak, aby np. pozować z dwoma na raz).

Opisy –nie rozpisuj się z bardzo. Nie masz opisywać wszystkiego o sobie. Nie opisuj całej historii życia. Twój opis ma być interesujący i ma być w nim coś, co sprawi, że dziewczyna się Tobą zainteresuje.

Zainteresowania – pokaż czym się interesujesz. Unikaj stwierdzeń w stylu: „Lubię jarać blanty” albo „HWDP”. Profil ma być Twoja reklamą, więc pokaż dziewczynie, że jesteś interesującym człowiekiem. Napisz o książkach, które lubisz, o filmach które wywarły na Tobie wrażenie itd.

Podsumowanie

Jak widzisz jest trochę błędów, które możesz popełnić próbując poderwać dziewczynę przez Internet. Chciałbym, abyś wiedział, że to dopiero początek wiedzy, jaką Ci jeszcze przekażę. Już niedługo napiszę o tym, w jaki sposób rozmawiać i zainteresować sobą dziewczynę na portalach randkowych czy społecznościowych.

Pamiętaj, że żadna z tych rad nic Ci nie da jeśli jej nie zastosujesz w praktyce. Wiem, że fajnie jest to czytać, ale mimo wszystko tylko działanie przyniesie Ci efekty. Wiedza niewykorzystana, to wiedza bezużyteczna. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak poderwać dziewczynę przez Internet.