znudzona kobieta

Czy kobieta idąc chodnikiem, będąc w szkole czy pracy, bawiąc się na imprezie też patrzy się na mężczyzn? Zgadnij…

Jasne, że się patrzy i obserwuje tych atrakcyjnych. Może kobiety nie robią tego w taki sposób jak mężczyźni, ale to się dzieje.

Wielu z nas nigdy tego nie zauważy. Nigdy nie zauważy, że jakaś kobieta przygląda mu się i nie będzie w stanie odczytać tego jako “Chodź i zainteresuj mnie sobą”. A tymczasem takie coś naprawdę się dzieje i wielu z nas tylko przez swoja nieuwagę przepuściło masę okazji, aby zdobyć kobietę, która już jest Tobą zainteresowana.

Skąd dowiedzieć się, że ona jest Tobą zainteresowana?

Oczywiście ona Ci tego nie powie. Kobiety są tak wychowane, że nie podchodzą do mężczyzn i nie mówią: “Podobasz mi się…”. One wysyłają znaki. Tak dokładnie specyficzne znaki.

Kobiety wysyłają określone znaki zainteresowania. Zwykle te znaki “wysyłane” są oczami na przykład:

Dziewczyna idzie na wprost Ciebie i patrzy Ci się głęboko w oczy, a następnie uśmiecha. To może być oznaka zainteresowania.

Jeśli siedzisz w pociągu albo autobusie, a dana dziewczyna bez powodu siada blisko Ciebie, to może to być oznaka zainteresowania Tobą.

Kiedy dziewczyna siedzi obok Ciebie i zaczyna poprawiać włosy, kręcić się, robić sobie makijaż i ogólnie robić wszystko, żeby zwrócić na siebie Twoją uwagę, to również może być oznaką zainteresowania.

Jeśli wiesz, co to jest patrzenie strefowe, to możesz ją obserwować i jeśli zauważysz, że odwraca się w Twoją stronę, to może to być oznaka zainteresowania.

Pamiętaj, że oznaka zainteresowania nie oznacza – bierz mnie tu i teraz.

Jednak jeśli dostrzeżesz kilka takich oznak zainteresowania albo będziesz miał przeczucie, że to jest to, to możesz zacząć działać. Pamiętaj, że Ty wykonujesz pierwszy krok. Kobieta daje Ci oznakę zainteresowania, ale pierwszy krok robisz TY i tylko TY. Jeśli go nie zrobisz, to dołączysz do grona facetów, którzy całe czekają, aż jakaś dziewczyna do nich podejdzie, co się nie zdarza.

_____________________________

Jeśli chcesz dostać więcej informacji na temat tego, w jaki sposób możesz zdobyć dziewczynę, która jest tobą zainteresowana, to poruszyłem ten temat w mojej książce “Zainteresuj Ją i Zdobądź”. Szczegółową instrukcję co i jak robić, znajdziesz na stronach 122-131 w rozdziale: “Jak poderwać obcą dziewczynę i lepiej ją poznać?”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:

_____________________________


Dobra tak więc co zrobić skoro wiesz już, że ona może być Tobą zainteresowana?

Kiedy widzisz, że kobieta jest Tobą zainteresowana (daje Ci sygnały, o których pisałem) podejdź do niej, uśmiechnij się ładnie i powiedz:

“Hej wyglądasz na osobę, którą powinienem poznać. Ale teraz bardzo się spieszę. Mimo wszytko nie chcę przepuścić okazji, do poznania kogoś takiego jak Ty. Chciałbym się z Tobą spotkać gdzieś, gdzie moglibyśmy pogadać chwilę. Masz maila?”

Ona mówi: Mam
Ty wyciągasz kartkę i długopis i mówisz: „To pisz” – nic więcej samo „Pisz”
Ona ładnie pisze, a Ty się uśmiechasz i odchodzisz.

Bardzo ważne jest,
abyś wszystko załatwił z uśmiechem i będąc spokojnym i wyluzowanym. Wiem, że może to przychodzić dość trudno, ale niestety musisz być uśmiechnięty i wyluzowany. najlepiej przećwicz całość na sucho. Sam ze sobą przećwicz cały dialog nawet kilka razy. Ćwicz!

Ważne jest to również, w jaki sposób mówisz to wszytko. Jeśli masz nastawienie w stylu „O wspaniała niewiasto. Szczęśliwy ten dzień, w którym me oczy ujrzały Cię i chwała Ci, że spojrzałaś na mnie…”.

Takie podejście oznacza, że jesteś zdesperowany że, zamiast stawiać się z nią co najmniej na równi, stawiasz ją na piedestale, jako kogoś lepszego do siebie. Tego kobieta nie chce.

Nie powinieneś mieć też stylu “Dzolero” i mówić: “Hey maleńka dzisiaj zapaliła się Twoja szczęśliwa gwiazda. Masz szczęście, że pojawiłem się w Twoim życiu…”

Raczej powinieneś mieć podejście luźne. Czyli takie, które nie pokazuje, że jesteś zdesperowany albo że masz jakieś kompleksy czy poczucie niższej wartości w porównaniu z nią. Zachowuj się tak jakbyś podchodził do kumpla i w taki sposób z nią rozmawiaj (tyle że nie przeklinaj).

Pamiętaj, że rozpoznanie tych sygnałów i przeprowadzenie takiej akcji wcale nie jest proste. Może Ci zabrać trochę czasu, zanim zaczniesz odróżniać poszczególne sygnały i nie przejmuj się, jeśli zostaniesz raz czy dwa odrzucony.

Miej na uwadze, że jeśli ona Cię odrzuci, to nie oznacza, że ona odrzuca dokładnie Ciebie jako osobę (Jana Kowalskiego z Warszawy) tylko odrzuca obcego, nieznajomego. Nie bierz do siebie jej odmowy i nie traktuj ją jako coś osobistego.


Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności