Cześć Wujek

Opowiem Ci, co mnie ostatnio spotkało w barze.

Bałem na piwie z kumplami i zauważyłem tam bardzo fajną blondynkę. Postanowiłem, że dzisiaj się przełamie i zagadam do niej. Nawet pamiętałem jeden z twoich tekstów, więc pomyślałem czemu nie. Pomysł jest, odwaga jest (wypiłem sobie piwko), więc podejdę, zagadam, wezmę numer i spadam.

Jak pomyślałem tak zrobiłem. Podchodzę do niej pewnym krokiem (siedziała z koleżanką) i zagaduję. A ona spojrzała na mnie jak na jakiegoś frajera i powiedziała: „Skąd masz te teksty?”
Całkiem mnie to wybiło z rytmu. Strzeliłem buraka, powiedziałem, że chciałem się po prostu zapoznać na co ona odwróciła się i zaczęła gadać z koleżanką. Kumple mieli ze mnie zwałe i ja wyszedłem na debila.
Co zrobiłem nie tak?”
Angel1”

No cóż. Widzę, że trzeba będzie poruszyć problem, z którym prędzej czy później każdy facet się spotka. Chodzi mi o opór/niechęć dziewczyny, do której zagadałeś. Któż z nas się z tym nie spotkał. Od zwykłego ignorowania i tekstów w stylu: „Nie dzięki, mam chłopaka”, aż po chamskie odzywki. Kobiety mają dziesiątki sposobów, aby spławić niechcianego faceta. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak poderwać dziewczynę.

Co więc zrobić, żeby „wyjść” z takiej sytuacji. Co powiedzieć, jakiej użyć riposty, kiedy dziewczyna ewidentnie nas odrzuca, olewa albo jest chamska?

Technika 1: odwracaj kota ogonem

Oto świetny sposób, aby nie dać się zagiąć dziewczynie.

Co znaczy odwracać kota ogonem w interakcji z negatywną dziewczyną? Oznacza to tyle, że przekręcasz i zmieniasz wszystko, co ona do Ciebie mówi na coś pozytywnego.

Przykładowo dziewczyna mówi:

„Nie cierpię kiedy jakiś obcy facet podchodzi do mnie i się narzuca. Mam tego dosyć”
Zamiast przyjmować jej odrzucenie i odejść. Odwróć kota ogonem i powiedz jej to samo, ale w pozytywnym sensie.

„Fajnie, że lubisz jak podchodzą do Ciebie atrakcyjni faceci. Fajnie, że lubisz poznawać nowych ludzi”.
Zachowaj spokój i bądź pozytywny, zupełnie jakby jej słowa nie znaczyły tego, co znaczą. Przekonasz się, że większość dziewczyn wcale nie jest tak negatywnie nastawionych, jakie udają.

Albo gdy dziewczyna mówi: „Nudzę się”, możesz powiedzieć. „Super też mi się to podoba. Przybij żółwika” uśmiechając się przy tym szeroko.

Tak więc odwracaj i przekręcaj wszystko, co negatywnego dziewczyna powiedziała. Dzięki temu zamiast być odrzuconym, prowokujesz rozmowę i wciąż masz u niej szanse.

Technika 2: Odwracaj znaczenie tego, co ona mówi

Jeśli dziewczyna zacznie mówić do coś negatywnego, jeśli zacznie być niemiła, a może nawet chamska, to wciąż możesz sobie z tym poradzić w prosty sposób. Jak? Wystarczy, że zaczniesz błędnie interpretować to co mówi. Traktuj każde jej negatywne słowo jako komplement i oznakę zainteresowania.

Jeśli zaczyna mówić jakieś przemądrzałe teksty w stylu: „Interesują mnie tylko przystojni faceci” albo „Nie spotykam się z takimi jak ty”, powiedz jej:

„To jedna z najbardziej romantycznych rzeczy jaką kiedykolwiek słyszałem od kobiety”.
„Wow zwykle muszę lepiej poznać kogoś, żeby usłyszeć takie komplementy, ale dziękuję”.

Albo gdy dziewczyna zaczyna Ci opowiadać jakieś bzdety np. o swoim psie albo o szkole, powiedz jej: „Czy w taki sposób chcesz zainteresować sobą ludzi?”

Kiedy ona obrazi Cię mówiąc np. „skąd masz takie spodnie, zajebałeś z pomocy dla powodzian”, odpowiedz jej: „Ah dziękuję, to miłe. Mi też podoba się Twoje wyczucie stylu”

Albo kiedy dziewczyna zapyta: “Skąd ty jesteś?” powiedz: „Nie, z nikim się teraz nie spotykam”

A kiedy powie: „Nie, pytałam skąd jesteś”, powiedz: „No pewnie, że masz szanse na przyjaźń. Chyba?”

Albo gdy dziewczyna mówi “Nie musisz poszukać swoich kolegów?” błędnie zinterpretuj jej słowa jako oznakę zainteresowania i powiedz: „Ok nie ma problemu, możesz postawić mi później piwo” albo „Czemu nie, chętnie spędzę z Tobą ten wieczór”.

Tak więc błędnie interpretuj wszystko co negatywnego mówi dziewczyna i odwracaj to tak, jakby mówiła Ci komplementy i interesowała się Tobą. Tak czy inaczej spowoduje to dalszą rozmowę, w której ona być może przestanie być taka niechętna i minie jej zły nastrój.

Technika 3: Poker Face

Jedyną z najprostszych technik „odpowiedzi” na negatywną dziewczynę jest ignorowanie jej. Jeśli ona mówi Ci coś negatywnego albo nawet Cię obrazi, udaj że w ogóle tego nie słyszałeś. Po prostu, jakby nic się nie stało.

Zwykle dziewczyny są przyczajone, że to one kontrolują sytuację. Więc jeśli mówią Ci coś negatywnego, myślą że postąpisz tak jak robi to większość facetów, czyli że się speszysz, zawstydzisz i odejdziesz. Ty jednak robisz coś innego i co najważniejsze przejmujesz od niej kontrolę nad waszą interakcją.

Przykładowo kiedy ona mówi Ci:

„Nie dam Ci mojego numeru telefonu, bo mam chłopaka” – to zwykle to jest nieprawdą, a tylko tekstem, żeby Cię spławić.

Powiedz jej: „Aha to też go przyprowadź na spotkanie” albo „Okej, to pisz” (ignoruj to, co powiedziała), „Nie pytam się czy masz chłopaka, zapisz numer”.

Masz być jak pokerzysta, który niezależnie jakie karty dostanie, zawsze ma ten sam wyraz twarzy. Ty masz bez względu na to jak zachowuje się dziewczyna, być nastawiony pozytywnie!

Jak zareagować na obrazę?

Ta porada tyczy się zarówno relacji z kobietami jak i z mężczyznami.

Co zrobić, kiedy ktoś Cię obrazi? Czym w ogóle jest obraza? Jeśli dziewczyna powie Ci: „Spadaj frajerze” albo „Jesteś beznadziejny” co wtedy? Jak sobie poradzić takim odrzuceniem.

Wiedz, że wyzwisko ma znaczenie tylko, jeśli je zaakceptujesz. Ktoś Ci powie: „jesteś głupi” i co… Dotknie Cię to tylko, jeśli uznasz, że jesteś głupi. Jeśli tego nie uznasz, to nic się nie stanie. Nikt Cię nie może obrazić, jeśli Ty mu w tym nie pomożesz i nie zaakceptujesz tego.

Dlatego, jeśli poczujesz się obrażony, to CZUJESZ się obrażony. Ty CZUJESZ, więc to ty decydujesz o tym. Ty za to odpowiadasz, Skro ktoś Cię obrazi, dlaczego masz to akceptować? To jego opinia i ty nie musisz jej akceptować. Nie musisz CZUĆ się obrażony, jeśli tego nie chcesz. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak poderwać dziewczynę.

Nikt nie może Cię zmusić, żebyś akceptował negatywne słowa na swój temat. To decyzja tej drugiej osoby, że chce obrażać innych, a ty masz wolność czy to zaakceptować, czy nie.

Zdecyduj, że nie będziesz brać tego do siebie. Nie daj się sprowokować ani wybić z rytmu. Pozostań pozytywny uśmiechnięty i rób swoje.

Przykładowo, kiedy ktoś powie Ci coś chamskiego np:

„Skąd masz takie teksty. Mój dziadek lepsze wymyślał” skontruj to i powiedz:
„Wow musisz mnie z nim zapoznać” albo „Wiem, że Ci się podoba” albo „Taki miałem zamiar”

Podsumowując. Nie daj sobie narzucać czyjejś opinii o sobie. To, że dziewczyna powiedział Ci coś chamskiego, wcale nie oznacza, że tak jest. To jej opinia i ty wcale nie musisz się z nią zgadzać.