Jeśli jesteś facetem, któremu brakuje pewności siebie, który nie wie, o czym rozmawiać z dziewczyną, który boi się podejść do dziewczyny, to na 100% masz jeden konkretny problem.

Jaki to problem? Przeczytaj artykuł to się dowiesz.

Jesteś przywiązany do rezultatu.

Rezultaty, których chcą faceci są różne.

Rezultat 1: Chcesz znaleźć dziewczynę. Może czujesz się samotny, może brakuje Ci drugiej połówki w życiu i chcesz wypełnić tą pustkę „dziewczyną”.

Rezultat 2: Chcesz znaleźć swój ideał. Może masz w głowie opracowane, jak wygląda Twoja idealna dziewczyna. Ma mieć 175 cm, długie czarne włosy i długie nogi. A może koniecznie chcesz dziewczynę z ciemną karnacją, bo takie Ci się najbardziej podobają.

Rezultat 3: Chcesz znaleźć dziewczynę, z którą spędzisz resztę życia. Nie wyobrażasz sobie życia bez kobiety, z którą możesz założyć rodzinę i mieć dzieci, i takiej szukasz.

Rezultat 4: Chcesz seksu. Po prostu chcesz sexu.

Rezultat 5: Chcesz być lubianym przez dziewczyny. Obracasz się wokół dziewczyn każdego dnia i chcesz być jednym z tych facetów, których kobiety lubią.

Rezultat 6: Chcesz imponować kobietom. Twoim celem jest pokazać płci przeciwnej, że jesteś najfajniejszym i najatrakcyjniejszym facetem jakiego poznały. Chcesz wiedzieć jak „grać” z dziewczynami, żeby zawsze były Tobą oczarowane

Rezultat 7: Chcesz stać się uwodzicielem na miarę „Don Juana” „Casanovy” itp. Chcesz wyuczyć się takich sztuczek, żeby każda dziewczyna była dla Ciebie do zdobycia.

Rezultat 8: Chcesz zaimponować kumplom. Masz grupkę przyjaciół i kilku z nich potrafi podrywać dziewczyny. Ty chcesz to robić lepiej, szybciej i z lepszymi dziewczynami.

Dlaczego Twoje oczekiwania psują pewność siebie?

Te wszystkie oczekiwania, stają się dla Ciebie celami.

Celami, które chcesz osiągnąć, a w rzeczywistości, które niszczą Twoją pewność siebie.

Dlaczego?

Dlatego, że za każdym razem kiedy widzisz dziewczynę, zaczyna się w Twojej głowie, dziać zbyt wiele.

Zaczynasz się denerwować na samą myśl zagadania z nią, dlatego że chcesz osiągnąć swój cel, a jak się wygłupisz to Ci się nie uda. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wyrobić w sobie większą pewność siebie.

Zaczynasz być zdesperowany, bo jesteś w stanie zrobić wszystko, żeby ona Cię zechciała.

Zaczynasz się wahać.

Zaczynasz się podlizywać, żeby ona Cię lubiła.

Szukasz szczęścia i spełnienia w tym, że dziewczyna Cię zechce.

Jak Twoja pewność siebie się załamuje?

Kiedy widzisz ładną dziewczynę, pierwsze co się stanie, jeśli liczysz na rezultat, to…

Stajesz jak wryty. Boisz się podejść, więc będziesz tam stał i nie zrobisz nic, aż szansa przepadnie.

Właśnie dlatego, że „musisz” coś tam zrobić. Musisz jakoś wykombinować, żeby ona Cię polubiła i chciała, bo masz swoje oczekiwania (chcesz znaleźć dziewczynę itp.)

Przez swoje oczekiwania, zaczynasz za dużo myśleć

Przykładowo, zaczynasz się zastanawiać, „o czym z nią rozmawiać?” żeby się jej spodobać. Zaczynasz myśleć, co będzie jak skończą się wam tematy do rozmowy i zapadnie niezręczna cisza itd.

W końcu masz pewne oczekiwania i chcesz osiągnąć rezultaty, więc i boisz się, bo może Ci nie wyjść.

Oczekiwania niszczą Twoją atrakcyjność

No dobra. Być może zepniesz się w sobie i stwierdzisz: “Raz kozie śmierć” i podejdziesz do dziewczyny.

I tutaj zaczyna się problem.

Ponieważ oczekujesz pewnego rezultatu: np. chcesz jej zaimponować, chcesz aby Cię polubiła. Zaczynasz więc się jej nerwowo podlizywać, mówiąc np. jakiś komplement albo próbując jej zaimponować.

A więc po podejściu do dziewczyny, Twoje nastawienie na rezultat sprawia, że:

– Zaczynasz się fałszywie do niej uśmiechać i zgadzać ze wszystkim, co powie.

Udajesz kogoś kim nie jesteś, próbując jej zaimponować.

Używasz trików sztuczek, historyjek, tekstów na podryw. Zamiast po prostu być naturalnie sobą.

Nadskakujesz dziewczynie, próbując być za bardzo “pomocnym”, „miłym”, „rozrywkowym”, zamiast po prostu się wyluzować i zachować spokój.

A dziewczyna i tak nic do Ciebie nie czuje.

Dodatkowo jeszcze wychodzisz na zbyt miłego faceta, który będzie ją caować w tyłek byle zwrócić na siebie uwagę.

Jaki z tego wniosek?

Prawdziwym sekretem: pokonania strachu przed podejściem, byciem pewnym siebie, umiejętnościami rozmowy, byciem naturalnie atrakcyjnym jest…

UWOLNIENIE się od oczekiwań.

Dlatego, że jak tylko będziesz wolny od oczekiwań, przestaniesz się wahać. Przestaniesz się zacinać w rozmowie, przestaniesz myśleć „czy mogę zrobić to, czy nie mogę zrobić tamtego”.

Pewność siebie nie wymaga kombinowania

Kiedy uwolnisz się od oczekiwań, widząc dziewczynę po prosty do niej podejdziesz, bez zastanawiania się. Powiesz coś i nie będziesz się przejmował, co dalej, bo masz tą wolność. Będziesz zrelaksowany, pewny siebie i spokojny.

Porównaj sobie to do oczekiwania rezultatu. Kiedy ciągle myślisz co powiedzieć, a czego nie powiedzieć. Kiedy boisz się, co powiedzą inni. Kiedy próbujesz się podlizywać, manipulować, bajerować, ściemniać, żeby tylko udało Ci się coś osiągnąć.

Pewność siebie, to nie staranie się

Kiedy pozbędziesz się oczekiwań, przestaniesz się starać.

Nie wiem czy byłeś takim facetem, który „nadgorliwie się starał”. Wysyłał 10 smsów dziennie, był miły, pomocny, kupował prezenty, zawsze uważał, żeby jej nie urazić itd.

Bez oczekiwań, nie starasz się, ale po prostu mając pewność siebie działasz. Rozmawiasz z dziewczyną też o tym, co Cię interesuje. Masz czas dla niej, ale i masz czas dla siebie i nie „starasz się” podporządkować swojego życia do dziewczyny.

Pewność siebie to nie przejmowanie się

Kiedy uwolnisz się od oczekiwań, przestaniesz zadręczać się czy dziewczyna Cię zachce, czy nie.

Nie myślisz, nie kombinujesz, nie czekasz na “właściwą” okazje, która może nigdy nie nadejść. Po prostu działasz.

Kiedy przestajesz się przejmować tym wszystkim, nagle stajesz się spokojny, zrelaksowany, a przede wszystkim wolny.

Działasz i nie ważne, co powiedzą koledzy, inne dziewczyny itd. Po prostu Cię to nie interesuje.

Pewność siebie to być, nie mieć

Kiedy pozbędziesz się oczekiwań zaczniesz być i przestanie Ci zależeć na mieć.
Być oznacza, że akceptujesz to, jaki jesteś razem ze swoimi zaletami i wadami. Akceptujesz to jak wyglądasz, jaki masz charakter itd. Owszem cały czas starasz się rozwijać, jednak nie dlatego, że sam siebie nienawidzisz, a dlatego, że chcesz być lepszą wersją samego siebie.

Uważasz więc, że zalety i wady, które masz, są Twoimi unikalnymi cechami i czymś co czyni Cię oryginalnym. Na przykład to, że w wieku 25 lat łysiejesz albo nie lubisz chodzić na imprezy i źle się czujesz wśród obcych. To wszytko są Twoje cechy.

Jak smakuje pewność siebie?

Wielu facetów ma mylne wyobrażenie pewności siebie i co to tak naprawdę jest, bycie pewnym siebie przy dziewczynie.

Kiedy jesteś pewny siebie czujesz się zrelaksowany, czujesz się dobrze, czujesz spokój.
To coś jakby myć zęby. Umiesz to robić i nie boisz się, że Ci coś nie wyjdzie. Czujesz się normalnie, zrelaksowany bez zastanawiania się, co będzie jak źle umyjesz zęby.

W rzeczywistości jednak większość mężczyzn czuje się spięta w obecności kobiet. Czują jakieś pobudzenie, niepokój. Zupełnie jak gdyby byli zwierzyną i wyczuwali, że gdzieś tam czai się drapieżnik, który czyha na ich życie. Denerwują się, są zazdrośni i ponoszą porażki.

W rezultacie podają się, bo nie mogą znieść tych wszystkich negatywnych uczuć. To jest właśnie brak pewności siebie.

Ale kiedy pozbędziesz się oczekiwania rezultatu. Kiedy Twoim jedynym celem w życiu przestanie być jakiś cel związany z dziewczyną, wtedy staniesz się wolny. Wtedy staniesz się pewny siebie.

Wtedy zaczniesz być zabawny przy dziewczynie, tak samo jak zabawny jesteś przy znajomych. Wtedy będziesz wiedział, o czym rozmawiać z dziewczyną, tak samo jak wiesz, o czym rozmawiać ze znajomymi. Innymi słowy. Pewność siebie da ci tą niezwykłą wolność, która otworzy Ci drogę do bycia normalnym przy kobiecie.

Pewność siebie to nie kozaczenie

Spokój, wyluzowanie, zrelaksowanie i pozytywne nastawienie, to jest prawdziwa pewność siebie, a nie zachowywanie się jak naćpany klaun, chcący zwrócić wszystkich uwagę na siebie.

Pewność siebie nie jest jak fajerwerki, które robią dużo huku i świecą różnymi kolatorami. Pewny siebie atrakcyjny mężczyzna wysyła cichy, prosty, ale łatwy do wychwycenia dla kobiet sygnał. Spokój na twarzy połączony z uśmiechem, nawet kiedy znajdzie się w nietypowej sytuacji.

I ta spokojna wywarzona pewność siebie jest o wiele bardziej odczuwalna dla kobiety, niż bycie „super hiper przebojowym”. Nie ma tego ciśnienia, żeby „inni” Cię polubili, nie ma ciśnienia, że muszę zrobić to czy tamto. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wyrobić w sobie większą pewność siebie.

Pamiętaj, że kobieta chce faceta pozytywnie nastawionego do życia, przy którym będzie czuła się dobrze i bezpiecznie. Ktoś, kto jest nakręcony jak ruska pozytywka, ciągle szalony, uśmiechnięty od ucha do ucha, nie daje takiego poczucia.

Widzisz, trochę się tutaj rozpisałem jednak wszystko mogę podsumować w kilku zdaniach.

Pewność siebie mówi dziewczynie, że masz kierunek w swoim życiu, że jesteś fajnym pozytywnym facetem, który więcej robi niż mówi.

To wszytko, czego potrzebujesz. Spokój, wyluzowanie (pewność siebie), którą osiągniesz, jeśli pozbędziesz się oczekiwań.

Jak wyrobić pewność siebie?

1. Zacznij od przeczytania tego artykułu. Znajdziesz tam wiele doskonałych ćwiczeń, które pozwolą Ci dzień po dniu być coraz bardziej i bardziej silnym wewnętrznie.
Nieśmiałość do kobiet jak ją pokonać? praktyczne ćwiczenia

Pewność siebie – 4 pomysły jak ją w sobie wyrobić

2. Najlepiej od razu przed przeczytaniem wspominanego artykułu, zapisz się poniżej na moją listę subskrybentów. Po zapisaniu się dostaniesz nie tylko trzy specjalne raporty, ale też wiele maili z praktyczną wiedzą, jak zdobyć dziewczynę.

3. Jeśli czujesz, że natychmiast potrzebujesz więcej informacji jak być bardziej pewnym siebie, to możesz skorzystać z mojego poradnika „Potężna Pewność siebie Alfa”