Chcesz wiedzieć, jak poznać, że podobasz się dziewczynie? Któż z nas mężczyzn nie chciałby wiedzieć co myśli o nim jego wybranka. Ile razy zachodziłeś w głowę czy dziewczyna, która uśmiecha się do Ciebie chce, żebyś do niej zagadał, czy po prostu jest miła.

Dzisiaj mam dla Ciebie artykuł, który wyjaśni Ci bardzo wiele z tych wątpliwości. Oto przed Tobą oznaki zainteresowania, które kobiety świadomie lub nieświadomie wysyłają mężczyznom. Zawarłem w nim praktycznie wszystko, co może zdradzać, że podobasz się dziewczynie. Od sposobu patrzenia, przez dziwne zachowanie dziewczyny i sposób mówienia.

Przeczytaj ten artykuł, a jestem pewien, że już za kilka minut z dużą dozą prawdopodobieństwa będziesz w stanie stwierdzić czy dziewczyna się Tobą interesuje, czy nie.

1. Jest ciekawa tego, co Cię interesuje

Jeśli dziewczyna interesuje się Twoim hobby. Jeśli chce wiedzieć więcej na Twój temat albo ni stąd ni zowąd zaczyna interesować się tym, co Ty, to masz podstawy, aby sądzić, że jest tobą zainteresowana. Kobiety zwykle mają zupełnie odmienne zainteresowania od mężczyzn. Mało tego. Rzadko kiedy kobieta ma jakiekolwiek hobby. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć wymarzoną dziewczynę.

Dlatego jeśli czujesz, że ona nagle też jest zainteresowana graniem na gitarze albo zacznie przychodzić na Twoje mecze, to możesz się czegoś domyślać. Dodatkowo im więcej się Ciebie pyta, im ciekawsza jest tego, co robisz i szuka kontaktu z Tobą tym lepiej.

Dobrze pamiętam jak kiedyś, gdy spodobała mi się dziewczyna, zacząłem czytać książki, które ona lubiła i chodzi na „jej” imprezy. Normalnie bym tego nie robił, ale byłem nią zainteresowany, więc chciałem mieć, o czym z nią pogadać. Proste.

2. Nawiązuje kontakt wzrokowy

Zanim napiszę więcej o tym, jaki kontakt wzrokowy z kobietą, świadczy o jej zainteresowaniu Tobą, chcę abyś sobie coś uzmysłowił. Żadna kobieta nie pozwala bezkarnie patrzeć sobie w oczy. Owszem czasami ona może się patrzyć na faceta od tak sobie. Jednak, jeśli nawiążesz z nią kontakt wzrokowy to nie ma siły, żeby ona patrzyła Ci w oczy od tak sobie.

Zwykle kiedy nawiązujemy kontakt wzrokowy z obcymi, to po chwili jest on zrywany. Ciężko jest patrzeć komuś obcemu albo obojętnemu dla nas, bezpośrednio w oczy. Wytwarza się wtedy nieznośne napięcie, które trzeba przerwać, bo czujemy się niezręcznie. Wniosek płynie z tego bardzo prosty.

Jeśli dziewczyna pozwala Ci patrzeć w oczy albo sama szuka kontaktu wzrokowego, to jest to oznaka zainteresowania. Nikt od tak sobie nie patrzy innym głęboko w oczy. Zapamiętaj to sobie.

Jest kilka rodzajów kontaktu wzrokowego, który kobiety nieświadomie, bądź świadomie stosują.

Skanowanie

– chodzi tutaj dosłownie o to, że kobieta przygląda Ci się od dołu góry jak „robot”, skanujący nowy obiekt. Takie patrzenie może oznaczać, że podoba się jej to, co widzi i chce zobaczyć więcej.

Ponowne nawiązywanie kontaktu

– czasami możesz przyłapać dziewczynę na tym, że przygląda Ci się. Jeśli przyłapiesz ją na tym kilka razy pod rząd, to może to oznaczać, że jest Tobą zainteresowania i szuka jakoś kontaktu albo prowokuje Cię, żebyś do niej podszedł. Ważne jest, abyś pierwszy nie zrywał jako kontaktu wzrokowego. Patrz się jej śmiało w oczy, uśmiechnij się lekko i spójrz gdzie indziej dopiero jak ona zrobi to pierwsza.

3.Śmieje się z Twoich (nie)śmiesznych żartów

Każdy z nas ma jakieś tam poczucie humoru. Potrafimy rozśmieszyć w różnych sytuacjach, różnych ludzi. Jednak nie ma się co oszukiwać. Nie zawsze nasze teksty są śmieszne. Mimo wszystko, jeśli dziewczynie podoba się dany facet, wcale jej nie przeszkadza, że jego żarty nie są śmieszne. Ona będzie się śmiała, bez względu czy to był dobry tekst, czy nie.

Szczególnie widać to po parach będących ze sobą dłużej. Znam dziewczyny, które dalej śmieją się z tych samych oklepanych tekstów swoich chłopaków, nie dlatego że są śmieszne, ale dlatego że między nimi coś jest.

Dlatego dobrze sobie zapamiętaj. Jeśli dziewczyna dłużej i częściej śmieje się z Twoich żartów niż inni, to może być oznaka, że jest Tobą zainteresowana.

4. Uśmiecha się do Ciebie

Zanim zaczniesz niewłaściwie myśleć o tej oznace zainteresowania pozwól, że Ci coś wyjaśnię. Kobiety są dużo bardziej przyjacielskie niż my mężczyźni. Częściej się uśmiechają i są milsze dla innych osób. Jeśli dziewczyna się do Ciebie uśmiecha, to może znaczyć, że cię po prostu lubi jako kolegę, znajomego. Uśmiech może nic nie oznaczać i może oznaczać bardzo dużo.

Tak więc, jeśli dobrze znasz dziewczynę a ona uśmiechnie się do Ciebie raz na jakiś czas, to nie rób sobie specjalnych nadziei. Z drugiej strony jeśli uśmiechowi towarzyszy dłuższy i głębszy kontakt wzrokowy, wtedy już możesz się czegoś domyślać. W przypadku gdy znasz dziewczyny, a ona patrzy Ci w oczy i uśmiecha się, to wtedy też może oznaczać, że się jej podobasz i być może chce, żebyś do niej zagadał.

5. Kobieta Cię docenia i daje komplementy

Kobiety zwykle są bardzo powściągliwe, jeśli chodzie o komplementowanie mężczyzn. Głównie dlatego, że nie chcą, aby jakiś facet mylnie wziął jej szczery komplement za sygnał zainteresowania. Dlatego, jeśli słyszysz komplement z ust kobiety nie bierz tego od razu, jako pewnik, że się jej podobasz. Możesz jednak być pewien, że w jej oczach jesteś już kimś więcej niż przeciętnym zwykłym facetem. Uwierz mi, że zwykłego szarego człowieczka nie komplementuje żadna dziewczyna.

Jak się zachować po komplemencie?

Bez różnicy czego dotyczył komplement, zachowaj spokój. Nie dawaj po sobie poznać, że się speszyłeś. Nie próbuj również zaprzeczyć komplementowi mówiąc: „Daj spokój wcale nie jestem taki inteligentny” albo „Haha ja mam śmieszny? Chyba z wyglądu” itd. Kiedy dostaniesz komplement powiedz po prostu: „Dziękuję” i tyle.

6. Nawiązuje przypadkowy kontakt fizyczny

Kobiety są bardzo świadome swojego ciała i o wiele bardziej wyczulone na kontakt fizyczny niż mężczyźni. Oznacza to, że jeżeli kobieta dotyka Cię, opiera się o ciebie, opiera kolano o Twoje kolano przez dłuższy czas, to nie jest to zbieg okoliczności.

Jasne, że raz czy dwa może się zdarzyć, że przez przypadek dotknie Cię albo zahaczy ramieniem. Jednak jeśli robi to częściej albo dłużej, to najprawdopodobniej chce w ten sposób zwrócić Twoją uwagę na siebie.

Teraz uwaga. Niektóre dziewczyny są bardzo przyjacielskie I np. lubią przytulać się do facetów. Nie pomyl „przyjaźni” z oznakami zainteresowania.

7 Naśladuje Cię

Kolejny sygnał, który może świadczyć o tym, że ona jest Tobą zainteresowana, to naśladowanie mowy ciała. Jeśli rozmawiasz z nią mając łokcie na stole, a ona robi to samo, to może to być sygnał. Jeśli ona pochyla się w Twoją stronę, kiedy siedzicie naprzeciwko siebie, to może być kolejny sygnał.

Dzieje się tak, ponieważ podświadomie, kiedy zgadzamy się z innymi ludźmi i chcemy ich słuchać, upodobniamy się do nich. Nasz nastrój, emocje, a w końcu i mowa ciała, zaczynają być zależne od rozmówcy. Dzieje się to oczywiście nieświadomie, dlatego jeśli widzisz takie zachowanie u dziewczyny, to najprawdopodobniej ona jest Toba zainteresowana.

8. Interesuje się innymi facetami byle nie Tobą

Ten rodzaj sygnałów zainteresowania dotyczy raczej dziewczyny, z którą już masz jakaś relację. Czasami może być tak, że ona się Tobą interesuje i wie, że Ty też masz ją na oku. Dlatego też będzie chciała Cię przetestować i np. sprawdzi czy jesteś o nią zazdrosny.

Przykładowo więc weźmie wszystkich innych facetów do tańca oprócz Ciebie. Albo zacznie gadać z innymi, żeby pokazać Ci jakie ma powodzenie i jaka jest atrakcyjna. Jeśli wyczujesz taka sytuację, to bardzo dobrze. Najlepiej zachować wtedy spokój i robić swoje. Nie możesz po sobie poznać, że zależy Ci na niej albo że się denerwujesz, bo wtedy stracisz kontrolę nad sytuacją. Zachowaj spokój i rób to, co do Ciebie należy. Jeśli ona gada z innymi, to nie psuj sobie zabawy. Pamiętaj, że ona chcę tylko wzbudzić w Tobie zazdrość i nie jest to nic osobistego.

9. Robi coś dziwnego, żebyś tylko wszedł z nią w interakcje

Słyszałem kiedyś jak jedna dziewczyna mówiła, że spodobał się jej chłopak w autobusie. Akurat siedziała koło niego i nie miała pojęcia jak sprowokować go do działania. Uśmiechnęła się raz, drugi, zapytała o drogę, a potem jeszcze parę razy spadł jej „niby przypadkiem” zeszyt na podłogę. Facet nic nie zakumał, a ona po prostu wstała i wyszła.

Widzisz czasami kobieta może być: po pierwsze nieśmiała, a po drugie nie mieć pojęcia jak się zachować, a mimo wszystko podobasz się jej. Co wtedy ma zrobić? Nie podjedzie przecież do obcego faceta i nie poprosi o numer telefonu. Robi więc coś dziwnego. Może to Ci się wydawać zbiegiem okoliczności albo nawet możesz tego w pierwszej chwili nie zauważyć.

10. Często przebywa w twoim towarzystwie

Jeśli zauważysz, że dziewczyna często przybywa jest przy tobie np. na imprezach, w pracy lub w jakichkolwiek innych „towarzyskich” spotkaniach, to powinno Ci to dać do myślenia. Ale uważaj. To, że ona jest tam gdzie ty może tylko świadczyć o tym, że macie wspólnych znajomych i wasz krąg po prostu trzyma się razem.

To co powie Ci, że trochę bardziej ją interesujesz, to silny kontakt wzrokowy, który będzie z Tobą nawiązywać i ogólnie bliższa interakcja. Zamiast pójść z koleżankami np. do łazienki zostanie i dokończy rozmowę z Tobą. Albo innym razem wszyscy pójdą w jedną stronę, a cześć z was w tym i ona, tam gdzie ty.

To są małe rzeczy, które czasami można przegapić, ale jeśli masz już podejrzenia co do tej dziewczyny, to mogą się one potwierdzić, jeśli zauważysz u niej takie zachowanie. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć wymarzoną dziewczynę.

Podsumowując

Dobra to tyle jeśli chodzi o teorię jak rozpoznać, że dziewczyna jest Tobą zainteresowana. Wiesz już sporo na ten temat jednak wciąż nie wiesz najważniejszego. Najprawdopodobniej dalej nie wiesz jak zagadać do takiej dziewczyny i jak poprowadzić rozmowę, żeby się Tobą zainteresowała, a nie uznała Cię za nudziarza. Nie ma chyba nic gorszego niż zepsuć swoją szansę i zrazić do siebie dziewczynę, której się podobałeś.

Dlatego też proponuję Ci zapisać się na moją listę subskrybentów. Właśnie tam bowiem, znajdziesz najwięcej porad.