Chcesz wiedzieć jak podobać się kobiecie, nie wypowiadając nawet słowa? Jest to prostsze, niż Ci się wydaje. Nie musisz być ani przystojny, ani bogaty, ani ubierać się w szykowne ciuchy. Wystarczy, że opanujesz prawidłową mowę ciała. Czy jest to możliwe? Sam się przekonaj czytając ten tekst. Przekonaj się, że jest to mowa ciała, która pokazuje w ciągu sekund kobiecie, że jesteś interesującym, pewnym siebie, pozytywnym facetem, którego powinna poznać.

– Siła, pewność siebie, atrakcyjność fizyczna, pozytywne nastawienie, to cechy kojarzące się z prawidłową mową ciała. Strach, desperacja, nuda to są cechy, które kojarzą się z złą mową ciała. Jeśli chcesz być atrakcyjny dla kobiety to musisz mieć dobrą mowę ciała.

– Nie baw się rękoma i nerwowych tików. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie robisz tiki, gdy się denerwujesz denerwować. Dlatego kiedy czujesz stres unikaj wykonywania zbędnych ruchów. Bawienie się palcami, rozglądanie się wszędzie, stukanie nogą albo drapanie się po ciele, to wszystko, to tylko zewnętrzne objawy stresu. Kobieta podświadomie je wyczuje i też zacznie się stresować. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć wymarzoną dziewczynę.

– Jeśli zaczynasz się spinać z nerwów – wyluzuj. Dobrym sposobem na to jest uspokojenie się przez oddech. Wystarczy, że weźmiesz kilka głębszych oddechów i skupisz się na powolnym wciąganiu i wypuszczaniu powietrza. To wystarczająco rozluźni Twoje mięśnie i sprawi, że uspokoisz swoje ciało, a więc i psychikę. Siedząc możesz wyobrazić sobie, że Twoje ciało waży 10 ton. Zobaczysz, że dzięki tej sztuczce, bardzo szybko się rozluźnisz.

– W sytuacji, w której czujesz się niepewnie – nie przyspieszaj. Kiedy się denerwujemy mamy tendencję do wykonywania nerwowych, szybkich ruchów. Zwolnij i uspokój się, bo przez takie chaotyczne ruchy, tylko pokazujesz jej swoje zdenerwowanie.

– Otwórz swoją mowę ciała – nie krzyżuj rąk ani nóg, dłonie trzymaj z daleka od siebie. Rozchyl nogi jakbyś chciał zająć więcej miejsca niż Ci potrzeba. Nie zakładaj też nogi na nogę, jakbyś był kobietą.

– Kiedy siedzisz, rozłóż ręce na zewnątrz i wygodnie się oprzyj, jakbyś siedział na kanapie w swoim domu albo jakby miejsce, w którym jesteś należało do Ciebie.

– Kiedy rozmawiasz z kobietą nie pochylaj się w jej stronę. Takie ustawienie ciała automatycznie świadczy o tym, że zależy Ci na niej trochę za bardzo i nieświadomie dasz jej to do zrozumienia. Dlatego odchyl się, jakbyś był szefem a ona nową pracownicą, która przyszła na rozmowę.

Rady na temat oczu i kontaktu wzrokowego

– Czasami oczy mogą kobiecie powiedzieć o Tobie dużo więcej, niż Twoje ciuchy, słowa i wszystko inne. Już jedno spojrzenie może zdecydować o tym, że dziewczyna się tobą zainteresuje albo Cię oleje.

– Każdy frajer może patrzeć na piękną dziewczynę z daleka. Jednak tylko pewny siebie facet jest w stanie utrzymać kontakt wzrokowy i wytrzymać napięcie, które tworzy się w takiej sytuacji między dwiema obcymi osobami.

– Kontakt wzrokowy zawsze jest wzajemny. Jeśli dziewczyna nie patrzy Ci w oczy albo tego unika, to najprawdopodobniej ty za bardzo się na nią gapisz.

– Nigdy pierwszy nie przerywaj kontaktu wzrokowego. Dopiero kiedy ona przestanie Ci patrzeć prosto w oczy, spuść wzrok. Patrzenie w oczy od zawsze wymaga pewności siebie. Pokaż, że się jej nie boisz.

– Między wypowiedzianymi zdaniami, kiedy następuje cisza, patrz jej w oczy. Silny kontakt wzrokowy tylko wzmocni więź miedzy wami.

Rady na temat głosu

– Jeśli ludzie często proszą Cię, żebyś coś powtórzył, to najprawdopodobniej, dlatego że mówisz zbyt szybko albo za cicho. Musisz mówić tak, żeby Cię słyszano, a jednocześnie, żebyś komfortowo się z tym czuł.

– Twój głos może Cię zdradzić w ciągu sekund. Może przedstawić Twoją siłę, jak i uległość, Twoją pewność siebie i spokój, tak samo jak zdenerwowanie.
Jeśli Twój głos się łamie, mówisz za szybko albo niewyraźnie, to kobieta oceni Cię jako słabego, mało pewnego siebie, nawet jeśli używasz najlepsze teksty na podryw.

– Jeśli masz niski, dobrze brzmiący głos, to wszystko co powiesz, może zmienić się w uwodzicielską mowę.

– Nie możesz schować swojego głosu albo go zamaskować. Twój głos to Ty. W wielu przypadkach większe wrażenie zrobi nie to, co mówisz, ale ton, barwa i siła Twoje głosu.

– Żeby przytrzymać uwagę kobiety mów do niej tonem nauczyciela, który tłumaczy coś ważnego. Pierwsze słowa wypowiedz trochę głośniej. Następnie zrób krótką pauzę, żeby jej umysł, mógł się skupić na tym, co masz do powiedzenia. Dopiero wtedy zacznij mówić.

– Jeśli mówisz szybko, a przerwy robisz tylko na zaczerpnięcie oddechu, to wychodzisz na desperata, który chce powiedzieć wszystko, zanim skończy się czas. Zwolnij.

– Jeśli będziesz mówić szybko, to dziewczyna nie będzie w stanie zrozumieć wielu rzeczy, i nie będzie w stanie pojąć o co Ci chodziło (nie będzie miała czasu pomyśleć nad tym, co powiedziałeś). Mów wolniej i rób, co jakiś czas pauzy, żeby to, co powiedziałeś jakoś do niej doszło.

– Kiedy jesteś zdenerwowany nie oddychasz prawidłowo i mówisz zbyt szybko. Przez to Twój głos staje się wyższy i traci swój męski charakter. Zwolnij, uspokój się i wyluzuj.

– Płytkie oddychanie przeszkadza w normalnym mówieniu i utrudnia głębokie brzmienie Twojego głosu. Wyrób w sobie nawyk oddychania głęboko, jakbyś chciał wymienić więcej powietrza w płucach.

Rady na temat uśmiechu

– Kiedy się uśmiechasz wysyłasz prosty komunikat. „Jestem przyjaźnie nastawiony, zrelaksowany i otwarty na ludzi, można do mnie podejść”. Uśmiech świadczy też o tym, że nie masz złych zamiarów,.

– Zauważyłeś jak bardzo różni się kobieta uśmiechnięta od ponurej. A teraz pomyśl jak bardzo zachęcająca do podejścia jest kobieta, która się uśmiecha od tej która siedzi z ponurą miną. Niespodzianka. To działa w dwie strony. Uśmiechaj się, jeśli chcesz lepiej prezentować się dziewczynie.

– Uśmiechanie się, zwykle jest zaraźliwe. Jeśli chcesz, żeby ona się uśmiechnęła, ty zrób to pierwszy. Dzięki temu ona będzie mogła poczuć się zrelaksowana i odprężona.

– Kobiecie bardziej podoba się to, że widzi Twój uśmiech, niż sam uśmiech. Uśmiechanie się świadczy o byciu przyjaźnie nastawionym i pewności siebie. Dodatkowo kiedy się uśmiechasz, kobieta o wiele szybciej poczuje się przy Tobie bezpieczna.

– Kiedy siedzisz z posępną miną dajesz kobiecie wyraźny komunikat: „Trzymaj się ode mnie z daleka”. Uśmiech mówi: „Mam pokojowe zamiary, można do mnie podejść pogadać. Na pewno nie ugryzę”. Widzisz tą różnicę?

– Być może kobietę pozornie interesują pieniądze i samochody. Jednak to, co naprawdę ekscytuje jej duszę to uśmiech interesującego mężczyzny. Nigdy o tym nie zapominaj.

– Nabierz zwyczaju uśmiechania się cały czas. Na pewno znasz kogoś, kto non-stop jest uśmiechnięty i kogoś kto jest cały czas smutny. Kogo bardziej lubisz? Nie masz się uśmiechać jak wioskowy głupek, ale masz prezentować uśmiech „atrakcyjnego mężczyzny”. Uśmiech, który mówi o pewności siebie, interesującej osobowości i innych atrakcyjnych dla kobiet cechach charakteru. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć wymarzoną dziewczynę.

– Uśmiechnij się do dziewczyny, zanim jeszcze powiesz pierwsze słowo. Poczekaj, aż uśmiechnie się z powrotem i nie przestawaj jej patrzeć w oczy. Zobaczysz, że z czasem będzie to dużo łatwiejsze i nauczysz się śmiało patrzeć dziewczynom w oczy, bez względu na sytuację.

Jak używać mowy ciała w praktyce?

Jak widzisz mowa ciała, to temat rzeka. Jest jeszcze ogromna masa innych rad, które pozwolą Ci dopracować swoją mowę ciała do perfekcji. Najlepiej jeśli teraz nie tylko zastosujesz rady, o których pisałem w tym tekście, ale jeszcze ściągniesz mój raport: „Mowa Ciała Samca Alfa”.

Jest to dwudziesto-stronicowy raport pełen zdjęć i konkretnych opisów co i jak robić, aby Twoja mowa ciała przyciągała uwagę kobiet. Możesz go dostać zapisując się na moją listę subskrybentów poniżej.