Zaczniemy od początku, czyli od małego ćwiczenia z kobietą. Na pewno masz jakąś koleżankę, z którą jesteś, jakoś bliżej. Powiedzmy, że jest to koleżanka ze szkoły. Najlepiej, jeśli to będzie typ dziewczyny, który Ci się podoba (ale nie dziewczyna, którą chcesz zdobyć). Usiądź z nią w parku czy gdzieś, gdzie jest dużo ludzi, par.

Poproś ją, aby zaczęła Ci mówić, co sądzi o przechodzących osobach (oczywiście wcześniej wytłumacz jej, że czytałeś poradnik o mowie ciała i że chcesz zobaczyć, jak kobiety czytają mowę ciała).

Będziesz zdziwiony jak szybkie i jak szczegółowe opinie potrafi dać kobieta na temat innych ludzi, tylko dzięki temu, że na nich patrzy. Będziesz też w szoku, jakie szczegóły widzi kobieta. Wypytuj się jej, co sądzi o poszczególnych mężczyznach.

Zacznie Ci mówić: Ten gość, co jest taki pochylony, wygląda jakby się miał przewrócić, pewnie nie robi nic innego, niż granie na komputerze przez co jest taki pochylony. Pewnie jest nieśmiały, nudny i brak mu pewności siebie jak wszystkim informatykom itd.

Wiem, że to ocenianie ludzi po pozorach, ale każdy nas to robi. Zrób to ćwiczenie, zobaczysz będzie zabawnie i nauczysz się bardzo wiele o kobietach i tym jak patrzą na mężczyzn. Pozwoli Ci to dodatkowo zobaczyć, jakie błędy w swojej mowie ciała popełniają mężczyźni i co mówi to
kobietom.

Zrób to ćwiczenieŚciągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności