– Nie jesteś swoją przeszłością. Przeszłość już minęła i nie wróci. Od dzisiaj jesteś inną, nową osobą. Jesteś na drodze stania się mężczyzną, którym chcesz być i który zdobędzie wymarzoną dziewczynę.

– Zdobycie kobiety to nie Twoje zadanie czy misja. Nie traktuj zdobycia wymarzonej dziewczyny, jak operacji wysyłania człowieka na księżyc. Naucz się cieszyć całym procesem i nie bierz tego, równie poważnie, co pisania pracy magisterskiej.

– Doświadczenie i umiejętności przychodzą za czasem. Jeśli siedzisz ciągle w domu i grasz w gierki, to nie robisz kroku, żeby zdobyć dziewczynę. Wyjdź do ludzi, poznaj kogoś, rozmawiaj z dziewczynami od tak po prostu, a z czasem staniesz się zupełnie nowym facetem.

– Nie bój się porażki. Jeśli zależy Ci za bardzo, to stajesz się zdesperowany, a przez to stajesz się mniej pewny siebie. Traktuj porażkę, jako część procesu uczenia się i nie bój się ryzyka. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak być bardziej pewnym siebie.

– Nie traktuj kobiet jak wrogów. Nie mów o nich negatywnie, powtarzając głupie stereotypy. Nie dołączaj też do wojny: „one kontra my”. Kobiety są takimi samymi ludźmi, z takimi samymi pragnieniami, jak ty.

– Kobiety muszą grać niedostępne, więc nie zniechęcaj się, jeśli dziewczyna Ci odmawia. Wytrwałość to jedna z najlepszych cech atrakcyjnego mężczyzny. Po za tym kobiety często testują mężczyzn sprawdzając czy im naprawdę zależy.

– Nie bądź zbyt poważny i oficjalny, kiedy podchodzisz do dziewczyny. Masz być na luzie i zabawny, a nawet nieco dziecinny. Grunt to bycie wyluzowanym i spokojnym, żeby dziewczynie też ten pozytywny nastrój się udzielił.

– Bądź facetem, który kocha życie i to, co ono ze sobą niesie. Większość kobiet wiedzie nudne, rutynowe życie. Ty masz być kimś, kto ją z niego wyciągnie i wprowadzi do własnego, fascynującego świata.

– Wierz we własną atrakcyjność i to, że kobiety dobrze czują się w Twoim towarzystwie. Nie masz być aroganckim, zakochanym w sobie facetem, ale masz wierzyć w siebie i co najważniejsze: „NIE dołować się”. Kobiety szybko wyczują pewność siebie i spodoba się im to.

– Nikt Cię nie oceni nie obserwuje. Prawda jest taka, że większość ludzi zupełnie nie interesujesz, bo są zajęci myśleniem o samych sobie. Nie bój się, więc że ktoś będzie widział, jak ponosisz porażkę, bo i tak go to nie interesuje.

– „Jestem za brzydki, za głupi, ona mnie nie będzie chciała” to są myśli i przekonania, które Cię ograniczają. Prawda jest taka, że to tylko myśli, nic więcej. Zerwij z nimi, bo powstrzymują Cię przed normalnym życiem.

Uwierz w to, że jesteś najlepszym facetem dla dziewczyny, na której Ci zależy.

– Przestań uzależniać całe swoje życie i szczęście od tego, że dziewczyna Cię zaakceptuje lub nie. Przez takie myślenie staniesz się desperatem, a dziewczyna szybko wyczuje, że za bardzo się zaangażowałeś i zrazi się do Ciebie. Najpierw sam musisz mieć uporządkowane życie wewnętrzne i nie licz na to, że kobieta jakoś cudownie to odmieni.

– Bądź pewny siebie i dobrze czuj się we własnej skórze. Kobiety lubią mężczyzn, którzy nie boją się tego kim są. Po za tym Twój spokój i lubienie siebie, pozwoli się jej poczuć bezpiecznie w Twoim towarzystwie.

– Nie musisz wyglądać jak model, żeby podobać się dziewczynie. Owszem wygląd pomoże Ci w poznaniu dziewczyny, ale co z tego skoro nie będziesz potrafił powiedzieć dwóch zdań po początkowym: „Cześć”.

– Poruszaj się w zrelaksowany i pewny siebie sposób. Zadbaj też o swoja mowę ciała, ponieważ to właśnie przez nią kobieta Cię na początku Cię ocenia.

– Bądź pozytywny, kiedy rozmawiasz z dziewczyną. Kobiety z reguły są miłe i optymistycznie podchodzą do życia. Szybko wyczują, jeśli Ty jesteś negatywnie do niego nastawiony. Każdy charyzmatyczny facet jest pełen optymizmu i spokojnie patrzy w przyszłość.

– Spójrz w lustro. Czy widzisz tam pewnego siebie mężczyznę? Nie? To czas to zmienić. Popracuj nie tylko nad mową ciała, ale też nad ubraniami i ogólną prezencją. Zewnętrzny wygląd ogromnie pomoże Ci z pewnością siebie.

– Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy potrafią przewodzić i podejmować decyzje. Zamiast więc stać w koncie i myśleć, co powiedzieć do niej, działaj.

– Przestań oceniać wartość kobiety, tylko po jej wyglądzie. Nie wszystko złoto, co się świeci.

– Należy Ci się wspaniała kobieta. Zacznij się zmieniać, działaj a nie czekaj aż stanie się cud.

– Ty jesteś odpowiedzialny za swój sukces, a nie nikt inny. Jeśli myślisz, że ktoś lub coś przeszkadza Ci/pomaga Ci w zdobyciu dziewczyny, to się mylisz. Ty i tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swój sukces.

– Jeśli zmierzasz w danym kierunku, to tam dojedziesz. Skup się, na tym co chcesz osiągnąć, nie na tym czego nie chcesz w swoim życiu.

– Nigdy nie podrywaj dziewczyny, żeby udowodnić coś sobie lub swoim przyjaciołom. Kobiety mają uczucia i nigdy nie możesz z nimi igrać.

– Wiedz, jakiej kobiety szukasz. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jaka jest twoja wymarzona dziewczyna? A może jesteś jednym z tych facetów, którym zależy tylko na ładnej buzi?

– Oprócz zdobycia dziewczyny musisz mieć jakiś inny, ważny cel w swoim życiu. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy dążą do czegoś i walczą, żeby to osiągnąć.

– Nigdy nie przekładaj kobiety, którą dopiero, co poznałeś nad ważny cel w swoim życiu. Nie rzucaj studiów, na które pracowałeś przez całe liceum, bo Twoja dziewczyna mieszka gdzie indziej.

– Nie przejmuj się tym, jak inni ludzie Cię postrzegają. Ludzie lubią ograniczać innych albo pogrążać ich, żeby się lepiej poczuć.

– Nigdy nie stawiaj kobiety na piedestał, jeśli na to nie zasłużyła.

– Przeszłość nie definiuje przyszłości. To że do tej pory nie wyszło Ci z dziewczynami, nie oznacza, że tak będzie zawsze.

– Relacje z kobietami to powinna być dla Ciebie przyjemność. Ciesz się interakcją i rozmową z kobietą, jej innym myśleniem i zachowaniem. Nie traktuj tego jako „zło konieczne”.

– Pamiętaj, że kobiety są bardzo empatyczne, a to znaczy, że przejmują emocje od innych ludzi. Jeśli jesteś zdenerwowany, to dziewczyna będzie zdenerwowana. Jeśli będziesz zrelaksowany i spokojny, to dziewczyna będzie spokojna i zrelaksowana.

– Tak czy inaczej kobieta wybierze faceta, który działa. Nie bogacza, nie przystojniaka, ale takiego, który do niej podejdzie i oczaruje.

– Zauważyłeś, że kobieta nudzi się z Tobą. Olej to i rób swoje. Nie daj się wytrącić i zniechęcić przez jej oznaki znudzenia. Pamiętaj, że wytrwałość jest zaletą mężczyzny.

– Czasami kobieta będzie mówiła jedno, a robiła drugie. Będzie chciała się spotkać tylko po to, żeby później odwołać wszystko. Musisz wytrzymać te testy i jasno ustalić pewne granice.

– Jeśli chcesz się zmienić i rozwijać, to musisz coś w tym kierunku robić. Nie tylko spotykaj się ludźmi, ale też próbuj nowych rzeczy. Książki, filmy, podróże, to wszystko będzie Cię rozwijało i zmieniało w interesującego mężczyznę.

– Spokojna, odrobinę “chłodna” pewność siebie jest dużo lepsza, niż bycie kozakiem, który uważa się za połączenie Rambo i Casanovy.

– Ucisz głos, który mówi Ci, że nie dasz rady i do czegoś się nie nadajesz. Jeśli słyszysz „nie uda Ci się” wyobraź sobie, że mówi to kaczor Donald albo mała dziewczynka sepleniąc.

– Kobiety nie związują się z „ przyjaciółmi”. Nie licz na to, że z przyjaciela staniesz się jej chłopakiem.