Dla wielu z moich czytelników niedługo zaczną się studia. Nowi ludzie, nowe miasto, nowe dziewczyny a ty nie masz pojęcia jak się w tym wszystkim zachować.

Być może w na Twoim roku albo w grupie będzie dziewczyna, która Ci się spodoba. Nie masz jednak pojęcia jak ją zagadać nie mówiąc już o tym, co zrobić, żeby na Ciebie zwróciła uwagę.

W rezultacie, więc zachowasz się tak samo jak większość ludzi. Będziesz siedzieć cicho, ewentualnie zaprzyjaźniasz się z jakąś tam grupką ludzi, a dziewczyna, która Ci się podoba pozostaje dla Ciebie niedostępna.

Czy jest prosty sposób, żeby to zmienić?

Czy można poderwać dziewczynę na studiach?

Ten tekst to “reprodukcja” oryginał znajdziesz tutaj:

https://www.simplepickup.com/how-to/getting-her-number-without-saying-a-word/

Przede wszystkim musisz wybrać odpowiedni czas i miejsce. Przykładowo szczególnie na początku roku nie ma zbyt dużo poważnych zajęć. Mało tego. Chociaż wykładów jest sporo, to większość z nich to totalne lanie wody i strata czasu.

Ale dla chcącego nic trudnego. Właśnie te zajęcia, na których niewiele się dzieje, są najlepsze, żeby „poderwać dziewczynę”.

Jak poderwać dziewczynę w szkole?

Pierwsze co musisz zrobić, to usiąść jak najbliżej swojego celu. Najlepiej, jeśli usiądziesz na miejscu zaraz obok niej.

I teraz ważna sprawa. Jeśli tak usiądziesz i nawet nie odezwiesz się ani słowem, to wyjdziesz na „dziwaka”. Dlatego musisz powiedzieć coś na przełamanie lodów. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną.

Przykładowo siadasz i mówisz z uśmiechem na ustach:

„Nie wiem czy dobrze trafiłem, ale czy to miejsce dla prymusów?”

„Dasz mi ściągać od siebie ok?”

„Czy to miejsce dla niepalących?

Prosty tekst na przerwanie krępującej ciszy, który pozwoli rozładować ankiecie, tworzące się między nieznajomymi.

No dobra. Lody przełamane, zaczyna się wykład i co teraz?

Przede wszystkim nie możesz popełnić błędów, które popełnia większość facetów. Nie możesz zacząć ją pytać o ściemnione bzdury w stylu:

„Masz pożyczyć ołówek”

„Nie wiesz, do której będą trwały te zajęcia?”

„Co mamy po tym?”

To wszystko są pytania, które przychodzą facetowi do głowy, kiedy nie wie, co powiedzieć. Dziewczyna to wyczuje i gwarantuję Ci, że będziesz u niej spalony. Nie ściemniaj, tylko powiedz coś śmiesznego, co cię wyróżni spośród reszty.

Co teraz?

Teraz jest czas, abyś dał znudzić się jej wykładem. Kiedy wszystko zacznie się już dłużyć, pora zastosować prosty sposób podrywu. Pisanie liścików.

Tak tak. To są te same liściki, które dziewczyny/chłopacy wysyłali sobie w podstawówce. I wiesz co? To dalej działa. Wszystko rozchodzi się o to, jak to rozegrasz.
Wyciągasz pustą kartkę papieru i piszesz coś w tym stylu:

Takie pytanie natychmiast wzbudza w człowieku ciekawość. Od razu dziewczyna myśli „Gotowa na co?” „O co chodzi?” Właśnie taki efekt chcesz uzyskać. Chcesz, żeby ona była zaciekawiona i niejako wciągnęła się w Twoją grę.

Dzięki temu zaczynasz ją nie tylko wprowadzać do swojego świata, ale tez przejmujesz inicjatywę, co każda kobieta podświadomie lubi w mężczyźnie.

Krok 1. „Wciągasz i zaciekawiasz”

Zaczynasz od czegoś prostego, co ją wciągnie i udowodni, że warto było zajrzeć na drugą stronę.
Kółko i krzyżyk. Tak stara dobra gra, w którą można się bawić nieskończoną ilość razy.

Na początku dobrze jest dać jakaś prostą i zabawną gierkę. Nie liczy się czy to będzie „kółko i krzyżyk” czy „piłkarzyki” albo cokolwiek innego. Najważniejsze jest, aby było to zabawne i było dla niej wyzwaniem.

Każda dziewczyna lubi, kiedy facet rzuca jej wyzwanie, nawet” tak małe jak gra w „kółko i krzyżyk”.

Rysujesz więc na drugiej stronie kartki cztery linie i dajesz jej zacząć.

Krok 2. Nawiązujesz kontakt

Jej pierwszy ruch to np. postawienie kółka na środku. Niezależnie co zrobisz, po jej ruchu delikatnie z niego żartujesz w zabawny sposób. Piszesz coś w stylu:

„Wow kółko na środku, cóż za „nietypowe” zagranie”

Teraz na zrobienie czegoś śmiesznego

Niezależnie jak idzie gra, zacznij oszukiwać. Zrób dwa ruchy, które dadzą Ci zwycięstwo itp.

Kiedy ona odpisze, że oszukiwałeś, to zacznij narzekać. Przykładowo napisz:

„Ta gra jest za trudna. Poza tym postawiłaś kółko na środku a to prawie jak oszukiwanie?”

Niezależnie co odpisze później dorzucasz dodatkowy komentarz, o tym co się dzieje wokół nas. Przykładowo jeśli wykładowca przynudza, piszesz:

„Wyjątkowo interesujący wykład. Już 40 minut a ja dopiero pierwszy raz gram w kółko i krzyżyk?”

Grunt to zrobić, coś, żeby bardziej ją uświadomić, że ma do czynienia z interesującym facetem, wbrew temu wszystkiemu co jest nudne i beznadziejne dookoła.

“P.S. Uwaga obserwują nas!”

Takie coś pozwoli jej poczuć głębszy kontakt z Tobą. Oto bowiem macie relację, która jest niejako tajna i ryzykujecie, że ktoś was na kryje. Takie coś jest ogromnie interesujące i emocjonujące dla kobiety.

Teraz czas ją bardziej zaangażować. Ważne jest teraz, żebyś jej na chwilę przekazał inicjatywę. Chodzi o to, żeby ona bardziej się zaangażowała i wysiliła na cos śmiesznego. Nie chcesz przecież zaprezentować się jej jako dostarczyciel czystej rozrywki, kiedy jej się nudzi. Pamiętaj, że nie jesteś z cyrku.

Nie tylko ty masz ją rozbawić, ale ona też i Ciebie. I nie chodzi o to, żeby ona mówiła Ci co robić, ale o to, żeby zaczęła sama myśleć, a nie tylko reagować.

Piszesz więc:

„Teraz Ty. Wymyśl coś do robienia”.

Jeśli na nic nie wpadnie, to skomentuj to odpowiednio, napisz:

Oj słabo słabo dziewczyno.

Niech wie, ze jesteś, który ma pewne wymagania wobec dziewczyn.

Potem zadajesz proste pytanie

Kiedy stąd znikasz?

Trzeba zadać te pytanie, żeby nagle nie okazało się, że dziewczyna zniknie, a ty nie zdążysz wziąć od niej numeru.

Teraz zadajesz kolejne pytanie bardziej osobiste, żebyście się lepiej poznali
Mam ważne pytanie:

– Ulubiony kolor?

– Ulubione zwierzę/hobby

Nadszedł już ten czas, że możesz pozwolić sobie na kilka pytań. Dobrze się czujecie w swoim towarzystwie, więc z chęcią odpowie Ci na pytanie.

Niezależnie co Ci odpowie na pytanie co lubi daj jej okazję, aby się trochę wykazała przed tobą:

„A co z kolorem różowym/sportem/psami itd.

Zadajesz to pytanie, żeby rzucić jej kolejne wyzwanie, niech usprawiedliwi się przed Tobą i postara, żebyś ją lubił. I teraz bardzo ważne. Wiele może Ci powiedzieć to w jaki sposób ona Ci odpowie. Jeśli powie, coś w stylu:


– Ulubione hobby.
– imprezy
– A co ze sportem?
– lubię sport, ale jestem w nim beznadziejna i szybko się meczę

Taka odpowiedzią podświadomie próbuje trochę zdobyć twoją sympatię. Usprawiedliwia się przed tobą, żebyś ją lubił.

Teraz czas na dalsze podkręcanie atmosfery. Zrób małą ramkę i napisz:

Niezależnie, co narysuje pochwal ją i napisz: Wow ekstra. Jesteś moją ulubioną malarką w tym momencie.

Macie już nawiązany kontakt ze sobą. Teraz jest czas, abyś zamknął sprawę i wziął numer.

Piszesz więc:

Zaraz muszę iść na pociąg/autobus. Jakieś ostatnie pomysły?

Niezależnie co odpisze przystań na to, ale potem szybko napisz:
Zanim pójdę dokończ to:

+48 _ _ _ – _ _ _ – _ _ _

W ten prosty sposób dajesz jej do zrozumienia, że ma Ci dać swój numer telefonu. Robisz to w zabawny sposób, więc tym bardziej masz większa szansę, że go zdobędziesz.

Podsumowanie

To jest tylko i wyłącznie prosty przykład, jak możesz rozgrać całą interakcję z dziewczyną. Nie mówię, że masz kopiować każdy tekst. Rób to, co uważasz za zabawne, a ten artykuł traktuj jako inspirację, w jaki sposób można zabawnie nawiązać kontakt z dziewczyną i zdobyć jej numer telefonu.KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną.

Najważniejsze, że ogromnie wyróżnisz się na tle innych facetów. Nie będziesz taki jak inni, ale zrobisz coś zabawnego, co ona zapamięta na długo i da Ci ogromny plus przed następnymi spotkaniami.