Zacznę do kilku naukowych faktów:

> 99% opinii o ludziach powstaje w ciągu pierwszych 90 sekund kontaktu. To znaczy, że komunikaty niewerbalne (ruchy, gesty, sposób mówienia) mają największy wpływ na to, co inni ludzie o nas myślą.

> Antropolog Albert Mehrabian odkrył, że kiedy ludzie rozmawiają ze sobą, jedynie 7% informacji przekazują słowami, 38% – brzmieniem głosu i aż 55% – mową ciała (zachowaniami niewerbalnymi).

> Amerykański psycholog Ray Birdwhistell i jego badania dowodzą, że w konwersacjach bezpośrednich 35% informacji pochodzi ze słów, a 65% z tego co „mówimy” innym – mową swojego ciała.

Zdobywanie dziewczyny zaczyna się, zanim jeszcze powiesz chociaż jedno słowo, zanim jeszcze otworzysz usta. Większość kobiet oceni Cię w ułamku sekundy czy nadajesz się dla niej, czy nie. Wystarczy jedno spojrzenie i ma wyrobione na Twój temat zdanie. Najlepsze jest, to że od Ciebie zależy czy będzie ono pozytywne, czy negatywne.

Dlaczego się tak dzieje? Ja kiedyś myślałem, że dlatego, że kobiety są głupie (szczególnie te atrakcyjne) i oceniają ludzi po pozorach, zamiast sprawdzić co ktoś ma w środku (tak wiem, byłem idiotą) patrzą na to, co na zewnątrz. Dopiero jakiś czas temu zdałem sobie sprawę, że atrakcyjna kobieta oceniainnych po wyglądzie zewnętrznym, z dwóch głównych powodów:

Pierwszy to konieczność zakładania filtrów
i przesiewania kandydatów. Gdyby atrakcyjna, inteligentna dziewczyna miała z każdym, kto do niej podejdzie, umawiać się, to miałaby etat radkowianina 24/7. Ona musi dokonać pewnej selekcji, oddzielić ziarna od plew i musi to zrobić szybko, bo inaczej traciłaby czas na masę idiotów, którzy są dla niej za „słabi”.

Drugi powód jest znacznie ważniejszy i dotyczy nie tylko atrakcyjnych kobiet, ale również tych średnio i mniej atrakcyjnych, mianowicie chodzi o sławną kobiecą intuicję. Kobieta (każda) 1000 razy lepiej potrafi wyczuć co w Tobie siedzi, tylko po Twoich gestach, ruchach, czy zachowaniu, niż zrobi to mężczyzna.

One po prostu to czują, mają jakiś szósty zmysł, którego nie mają faceci. Tylko mowia ciała pozwala im odgadnąć, jak dana osoba się czuje albo nawet “dowiedzieć się” o czym dyskutuje para zakochanych 20 metrów od niej. Wiem, że brzmi to trochę nieprawdopodobnie, ale tak jest. Kobiety wyczuwają czyjeś uczucia (strach, zakłopotanie, pewność siebie) znacznie lepiej, niż mężczyźni, głównie dlatego, że same są wrażliwsze na uczucia.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jakich w jaki sposób rozmawiać z kobieta, aby uważała Cię za interesującego i atrakcyjnego mężczyznę przeczytaj rozdział w mojej książce “Jak rozmawiać z kobietami?”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Jaki płynie z tego wniosek? Tak dokładnie, jeśli chcesz zdobyć kobietę, która Ci się spodobała, to musisz mieć mowę ciała i całą zewnętrzną grę, na szóstkę. Musisz dawać sygnały swoją mową ciała: „Tak to ja jestem Twoim księciem z bajki:” – oczywiście tutaj żartuje, ale główna idea jest taka, że Twoja mowa ciała dla kobiety, mówi o Tobie wszystko.

Jeśli swoją mową ciała mówisz: nie mam pewności siebie, jestem kolejnym frajerem bez perspektyw, to tak będzie Cię odbierać kobieta (za pierwszym razem).

Jeśli swoją mową ciała mówisz: jestem samcem Alfa, pewnym siebie, uśmiechniętym i interesującym mężczyzną, który różni się od reszty przybitych frajerów, to tak będziesz postrzegany (na początku) przez kobiety.

Znasz powiedzenie: „Liczy się pierwsze wrażenie?” W przypadku większości ludzi w swoim życiu, nigdy nie będziesz miał szansy zmienić tego pierwszego wrażenia. Tylko od Ciebie zależy jak dobre ono będzie. Masz tylko 90 sekund, aby pierwsze wrażenie zrobić pozytywnie.

WAŻNE

Co ciekawe mowa ciała
, która komunikuje kobietom „Jestem Alfa”, to coś, czego możesz się nauczyć niezależnie czy jesteś nieśmiały, gruby, chudy albo jakie masz doświadczenia z kobietami. Mowa ciała, to umiejętność, którą nie tylko możesz posiąść, ale i również wykorzystać w potężny sposób, aby zdobywać piękne kobiety.

W tym poradniku postaram Ci się w tym pomóc przez trochę teorii, kilka zdjęć i filmików, które pomogą Ci zobaczyć na własne oczy, co zanczy mieć mowę ciała samca Alfa. Gotowy?
Let’s rock.

P.S. Chcesz czy nie chcesz kobieta, a właściwie wszystkie kobiety, które Cię widzą, będą Cię oceniać na podstawie tego, jak chodzisz, stoisz, patrzysz, mówisz i jakie gesty wykonujesz. Im szybciej więc, zdasz sobie z tego sprawę i im szybciej zaczniesz używać prawidłowej mowy ciała samca Alfa, tym lepiej dla Ciebie.

P.P.S. To o czym piszę, jest WAŻNE niezależnie czy masz już dziewczynę, czy jesteś 20 lat po ślubie. Twoja mowa ciała wpływa na to, jak Cię widzą wszyscy ludzie zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

P.P.P.S. Spędziłem trochę czasu nad tym raportem i chciałbym wiedzieć co, o nim sądzisz. Dlatego jeśli go przeczytasz, to napisz mi swoją opinię o nim. Wyślij mail pod adres: uncleuwo@gmail.com

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mowie cała, to ściągnij mój darmowy raport:

Mowa ciała Samca AlfaŚciągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności