Dzisiaj mam dla Ciebie zestaw rad, które przydadzą się każdemu facetowi, który chce zdobyć wymarzoną dziewczynę, ale mu się nie udaje.

Rada 1

Nigdy przenigdy nie próbuj kupić pieniędzmi, przysługami, prezentami zainteresowania kobiety. To się po prostu nie uda. Może przez chwilę i wzbudzisz jej zainteresowanie, ale później ona znudzi się tobą i Twoimi przysługami, prezentami itp. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wyrobić w sobie większą pewność siebie.

Rada 2

Kobieta zwykle czuje się zobowiązana do odwdzięczenia się za przysługi. Jeśli jej pomagasz to jest dla Ciebie miła, jednak jeśli zbyt dużo jej dajesz, to czuje, że nie może Ci się odwdzięczyć i przestanie się z Tobą spotykać.

Rada 3

Przestań próbować zaimponować dziewczynie. Będziesz prawdopodobnie pierwszym mężczyzną, który nie chce jej zaimponować i nie próbuje się wkupić w jej łaski.

Rada 4

Używaj komplementów z rzadka i nigdy na początku nie komplementuj jej genetyki (ciała). Przeważnie faceci komplementują dziewczyny, żeby im się podlizać. Mówią „jesteś taka piękna”, „masz piękne to tamto”. Ona zna te komplementy na pamięć i w wie, że jest ładna. Co innego, kiedy skomplementujesz jej wyczucie stylu czy osobowość, gwarantuje Ci, że to coś o czym ona rzadko słyszy, więc na pewno to zauważy i zacznie Cię inaczej postrzegać.

Rada 5

Bycie „lubianym”, „lubialnym” dla dziewczyny nie oznacza, że ją interesujesz jako mężczyzna. Lubić można przyjaciela, ale to jeszcze nie wszystko.

Rada 6

Różnica między tym jak traktuje kobietę miły facet a „bad boy” jest taka, że bad boy traktuje ją jak zwykłego człowieka, a miły facet jak „bożka” w którego łaski musi się wkupić.

Rada 7

Nie próbuj przekupywać kobiety, żeby zdobyć jej zainteresowanie. Pieniądze nie sprawią, że ona zainteresuje się Toba jako mężczyzną albo, że będzie Cię szanować
Zawsze prowadź uwodzenie. Zdobywaj dziewczynę, a nie licz na to, że ona nagle Cię pokocha i rzuci Ci się na szyję.

Rada 8

Nie bój się pokazać swojej dziewczynie, że rozmawiasz, znasz się z innymi kobietami. Pokaż jej, że dziewczyny świetnie czują się w Twoim towarzystwie.

Rada 9

Bierz odpowiedzialność za swoje czyny. Jeśli zrobisz coś złego, przeproś, jeśli chcesz zdobyć dziewczynę, to zrób to, a nie licz na cud. Ty jesteś odpowiedzialny za zdobycie dziewczyny, która Ci się podoba a nie nikt inny.

Rada 10

Skup się na ulepszaniu siebie zamiast na szukaniu wad i problemów, które przeszkadzają Ci w zdobyciu wymarzonej dziewczyny. Codziennie powinieneś być lepszą wersją siebie z wczoraj.

Rada 11

Jeśli dziewczyna zaczyna się dziwnie, nielogicznie zachowywać, zachowaj zimną krew. Najprawdopodobniej Cię testuje i sprawdza jak bardzo jesteś nią zainteresowany. Nigdy nie bierz zbyt osobiście zachowani dziewczyny i trzymaj dystans.

Rada 12

Kobieta czasami może Cię testować chwaląc się zainteresowaniem innych mężczyzn. Ona chce zobaczyć czy nie jesteś zazdrosny albo zdesperowany i przestraszony „konkurencjom”. Zachowaj spokój mimo wszystko.

Rada 13

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy są pewni siebie, niezależni, ale i jednocześnie szarmanccy i kulturalni. Jeśli przegniesz, w którąkolwiek ze stron będziesz arogancki albo za miły, to stracisz w jej oczach.

Rada 14

Nie przynoś prezentów na pierwszą randkę i nie zapraszaj ją do drogiej restauracji. Przyjmij zasadę, że na pierwszej randce nie wydajesz na dziewczynę za dużo kasy, nie dlatego, że szkoda Ci kasy, ale dlatego że masz się jej pokazać jako interesujący mężczyzna. Nie próbuj kupować jej zainteresowania.

Rada 15

Nigdy nie nagradzaj złego zachowania dziewczyny. Jeśli dziewczyna spóźni się na spotkanie nie dziękuj jej i nie ciesz się jakbyś dostał oczekiwany prezent, bo w końcu przyszła. Wytłumacz jej pod koniec spotkania, że cenisz swój i jej czas i nie chcesz, żeby się spóźniała.

_____________________________
Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyrobić w sobie cechy charakteru, które są atrakcyjne dla kobiety to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link, żeby dowiedzieć się więcej)
_____________________________

Rada 16

Przewódź, przejmij inicjatywę, ale nie bądź tyranem. Jeśli podejmujesz decyzję o spotkaniu bierz jej opinię pod uwagę, ale nie zostawiaj jej wszystkich decyzji. Kobiety chcą faceta przywódcy, a nie takiego, który będzie czekał aż ona coś zrobi.

Rada 17

Nie licz na to, że dziewczyna uczyni Cię szczęśliwym i jeśli zgodzi się być z Tobą, to spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Tak nie będzie.

Rada 18

Bądź wybredny. Nie akceptuj wszystkiego, co niesie życie. Pokaż kobiecie, że masz swoje standardy i jesteś wybredny w niektórych sprawach takich jak np. jedzenie, ciuchy. To pokaże jej, że jesteś wyjątkowym facetem, który nie akceptuje byle czego i ona musi zasłużyć na Twoje zainteresowanie.

Rada 19

Z dystansem podchodź do dziwnego zachowania kobiety albo jej “fochów”. Zawsze zachowuj spokój, kiedy kobieta się dziwnie zachowuje. Najprawdopodobniej to tylko testy.

Rada 20

Jeśli pozwolisz się dziewczynie źle traktować, to zmieniasz ją w potwora, który będzie coraz gorszy i gorszy.

Rada 21

Jeśli nie masz celu w życiu i tylko orbitujesz wokół dziewczyny, to ona przejmie nad Tobą kontrolę. Już ona pokaże Ci gdzie Twoje miejsce i co powinieneś robić. Pytanie tylko czy ty chcesz tak, żyć i jak długo ona będzie zainteresowana „facetem”, którym może sterować jak kukiełką.

Rada 22

Próbując zdobyć zainteresowanie dziewczyny przez prezenty i bycie miłym lub robinie przysług nie spowoduje, że będziesz się prezentował jako pewny siebie mężczyzna.

Rada 23

Jeśli kobieta widzi, że inne kobiety interesują się Tobą to od razu bardziej Cię ceni. Kobiety zawsze zwracają uwagę na to co inne kobiety sądzą o mężczyźnie.

Rada 24

Czasami dziewczyna będzie zachowywać się wobec chłodno bez powodu. Nie daj się na to nabrać, to tylko i wyłącznie test, który sprawdza jak pewny siebie jesteś.

Rada 25

Jeśli zgadzasz się ze wszystkim co mówi, decyduje dziewczyna, to jest duże prawdopodobieństwo, że jesteś pod jej pantoflem.

Rada 26

Nie chodzi o to, aby specjalnie nie zgadzać się z dziewczyną, żeby jej pokazać „jak z Ciebie twardy facet”. Chodzi o to, aby być niezależnym facetem, który przejmuje inicjatywę i prowadzi dziewczynę do swojego świata, a nie na odwrót.

Rada 27

Zamiast nagradzać dziewczynę za złe zachowanie, nagradzaj ją za dobre zachowanie. Jeśli dziewczyna przygotuje Ci kanapki albo robi coś miłego Ty też się odwdzięcz czymś takim.

Rada 28

Zastanów się czy pozwoliłbyś na to samo, co dziewczyna Ci robi, Twoim kolegom lub rodzinie.

Rada 29

Kasa, samochód a nawet wygląd nie znaczą za dużo, jeśli nie potrafisz się odprężyć i zainteresować dziewczynę w rozmowie.

Rada 30

Tradycyjne podejście do relacji damsko-męskich nakazuje podlizywanie się kobiecie. Kupowanie prezentów bycie miłym i prawienie komplementów stawia kobietę w pozycji decydującej o wszystkim. Zastanów się czy chcesz, aby to dziewczyna decydowała czy się z Tobą umówi czy Ty wolisz przejąć inicjatywę i sprawić, żeby ona zainteresował się Tobą, zamiast liczyć na szczęście?

Rada 31

Kino, teatr to dobry pomysł na piątą, ósmą randkę. Na początku ważne jest, abyście się poznali i żeby ona miała czas zainteresować się Tobą.

Rada 32

Bądź dżentelmenem i bądź kulturalny, ale nie dlatego, aby podlizać się dziewczynie. Robisz to z szacunku dla dziewczyny.

Rada 33

Jest różnica między byciem dobrym człowiekiem z dobrym sercem, a bycie potulną łajzą, która daje sobą pomiatać.

Rada 34

Licz się z opinią i poglądami dziewczyny, ale dalej podejmuj swoje decyzje. Nie zawsze wygrasz, ale ona będzie Cię przynajmniej szanować, że masz własne zdanie.

Rada 35

Pamiętaj o mowie ciała, kiedy. Kiedy z rozmawiasz z dziewczyną odchyl się od niej zamiast się przysuwać. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz zdobyć wymarzoną dziewczynę.