Dzisiaj mam dla Ciebie serię porad, jak być bardziej atrakcyjnym dla kobiety. Bynajmniej nie są to porady o tym, jak dobierać kolor koszulek do spodni albo jak gdzie najlepiej iść na solarium. To o czym pisze to zbiór uniwersalnych rad, których może użyć każdy facet, żeby bardziej się podobać dziewczynie.

Jeśli masz na oku jakąś dziewczynę i chcesz wzbudzić w niej zainteresowanie sobą, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Pokażę Ci proste ale skuteczne sposoby co robić i jak się zachowywać przy dziewczynie, aby widziała, że jesteś trakcyjnym mężczyzną

Porada 1:

Wyluzuj

Podstawowa sprawa. Jeśli chcesz poznać dziewczynę I zrobić na niej dobre wrażenie, to musisz być wyluzowany i spokojny. Nie możesz być facetem nadpobudliwym zestresowanym. Wielokrotnie to już powtarzałem, ale kobiety mają to do siebie, że mają rozbudowaną empatię, a to oznacza, ze doskonale wyczuwają emocję innych osób. Jeśli jesteś zdenerwowany, to dziewczyna to wyczuje i sama zacznie się stresować. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak bardziej podobać się kombietom.

Druga sprawa, jeśli chodzi o zaletę bycia spokojnym, to komunikat jaki taki stan ze sobą niesie. Pewny siebie mężczyzna zawsze jest spokojny, wyluzowany, zrelaksowany. Swoim spokojem jednocześnie uspokajasz ją (bo i ona ma prawo się denerwować poznając nową osobę).

Dlatego też wyluzuj. Wiem, że nie jest to łatwe szczególnie, jeśli zależy Ci na dziewczynie, jednak musisz się przemóc i zachować spokój. Natomiast żeby być spokojnym przy dziewczynie musisz być:

a) Pewny siebie,
b) Wiedzieć co robić.
c) Rozumieć kobiety

Pisałem już o tym jak wyrobić w sobie większą pewność siebie, jak zachowywać się przy dziewczynie oraz o tym jak one myślą. Jeśli dalej nie potrafisz zachować spokoju przy dziewczynie i zaczynasz się denerwować i nerwowo zachowywać, to znaczy, że potrzebujesz więcej praktyki.

Spróbuj rozmawiać więcej z kobietami albo z obcymi ludźmi. Najważniejsze jest, abyś nabrał pewności siebie w kontaktach z obcymi ludźmi.

Porada 2:

Nie przepraszaj za to, że żyjesz

Wielu facetów jest tak zdenerwowanych i zdesperowanych przy dziewczynie, na której im zależy, że popadają w paranoję. Wymsknie im się przy niej przekleństwo i już czują się jakby popełnili najgorszą zbrodnię.

Albo tak bardzo chcą się jej podlizać i zabiegają o aprobatę, że za każdy najmniejszy błąd (albo coś co się jej nie spodobało) przepraszają i robią sobie ogromne wyrzuty.

SPOKOJNIE

Nie przepraszaj a to, że żyjesz. Jesteśmy ludźmi i każdy ma się prawo pomylić w ten czy inny sposób. To, że zrobiłeś coś czego ona nie lubi, to nie tragedia. Przeproś, popraw się, ale nie rób z tego afery i nie pozwól, żeby ona wpędzała Cię w poczucie winy. Pamiętaj, że każdy ma prawo się pomylić.

Porada 3:

Mów głośno i wyraźnie

Osoba pewna siebie, pozytywna zawsze mówi głośno i wyraźnie. Nigdy nie mówi cicho jak myszka, mrucząc coś pod nosem niewyraźnie.

Zastanów się czy ludzie często nie proszą cię, żebyś coś powtórzył albo czy nie rozumieją co mówisz. Jeśli tak jest, to najprawdopodobniej mówisz za cicho albo zbyt szybko, przez co i niewyraźnie. W rezultacie wychodzi na osobę nieśmiałą i mało pewną siebie.

Porada 4:

Emanuj pozytywną energią i poczuciem humoru

Jaka jest jedna, niezmienna, najbardziej atrakcyjna cecha mężczyzny, która pociąga 99% kobiet na świecie?

Poczucie humoru.

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy potrafią je rozbawić i sprawić, żeby czuły się dobrze w ich towarzystwie. Szczególnie na początku Waszej znajomości, bardzo ważne jest, aby dziewczyna dobrze się przy Tobie bawiła. Nie chodzi tylko o to, że będziesz opowiadać dowcipy, bo to nie kabaret. Chodzi raczej o to czy potrafisz stworzyć klimat dobrej zabawy między wami.

WAŻNE! Nie ma się, co oszukiwać. Jeśli wewnątrz nie będziesz miał pozytywnej energii i dobrego samopoczucie, to nic nie da sztuczny uśmiech albo opowiadanie kawałów.

Nie licz też na to, że przestaniesz być spięty i zaczniesz się dobrze czuć, kiedy dziewczyna taka będzie. Swoje dobre samopoczucie nie powinno zależeć od tego, czy ona Cię zaakceptuje i będzie chciała z Tobą porozmawiać, czy nie. Od razu musisz mieć pozytywne nastawienie i niejako zarazić nim dziewczynę.

Porada 5:

Zaakceptuj ciszę

Nie bój się chwil ciszy. W każdej rozmowie, nawet z najlepszym kumplem, są momenty ciszy. Jeśli będziesz się denerwował chwilą ciszy, a potem z uporem maniaka chciał jakoś to nadrobić, wymyślając głupie tematy, to dziewczyna to szybko zauważy. Też zacznie się denerwować i źle czuć w Twoim towarzystwie, bo będziesz wprowadzał nerwową atmosferę.

Porada 6:

Ucz się

Nie nie chodzi mi o to, abyś zrobił doktora. Chodzi mi o to, abyś nie bał się porażek i czerpał z nich jak najwięcej. Jeśli dziewczyna Cię odrzucała i np. nie odwzajemniała Twoich uczuć to trudno. Nie przekonasz jej do tego starając się bardziej.

Zamiast tego zaakceptuj porażkę i zastanów się, gdzie (o ile tak było) popełniłeś błąd. Uczenie się na porażkach to postawa człowieka odpowiedzialnego za własne życie.

Tak to już jest w życiu, że nie wszystko się udaje. Najgorsze, co możesz zrobić, to załamywać się po porażce i stwierdzić, że nigdy Ci się nie uda albo, że jest z Tobą coś nie tak.

_____________________________
Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyrobić w sobie cechy charakteru, które są atrakcyjne dla kobiety to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link, żeby dowiedzieć się więcej)
_____________________________

Porada 7:

Bądź szczery i autentyczny

Skoro czytasz ten tekst to z pewnością czytałeś już wiele innych poradników, jak podrywać dziewczynę itd. Być może odniosłeś wrażenie, że aby zdobyć dziewczynę trzeba ją „bajerować”. Innymi sowy trzeba tak „grać” i „udawać”, aby ona w końcu dała się uwieść.

No cóż, takie nastawienie jest według mnie absolutnie błędne.

Kobieta prędzej czy później wyczuje czy ją oszukujesz i udajesz kogoś, kim nie jesteś, czy jesteś prawdziwy. Jeśli wyczuje, że jesteś prawdziwy szybko zyskasz w jej oczach i nabierze do Ciebie zaufania.

Zamiast więc podlizywać się jej np. opowiadając zmyślone historie żeby Cię polubiła, bądź autentyczny. Jeśli nie podoba Ci się w niej coś, to jej to z czasem powiedz w kulturalny i normalny sposób. Jeśli lubisz techno, a ona uważa, że tylko „disco muły” słuchają techno, to jej problem.

Nigdy nie bój się mieć własnego zdania przy dziewczynie. Z reguły faceci ściemniają ile się da, żeby tylko dziewczyna ich polubiła. Ty masz być inny, wyróżniający się.

Grunt to to, żeby nie przesadzać i nie narzucać jej swojego zdania. Szanuj to, że ona myśli inaczej, ale też wymagaj szacunku dla siebie.

Porada 8:

Badź nieustępliwy

Każda ale to każda kobieta, zanim zainteresuje się facetem sprawdza go. Ona ma genetycznie i ewolucyjnie zaprogramowane, żeby przetestować czy jej wybranek nadaje się na partnera. Nie będę się rozpisywał nawet, jakie warunki kobity stawiają facetom, bo to bez sensu. Musisz jednak zrozumieć, że kobieta ma pewne wymagania, które musisz spełnić, zanim ona poczuje coś do Ciebie.

Jedynym z takich wymagań jest to, żeby Ci na niej zależało. Dla każdej kobiety ważne jest, aby facet o nią zabiegał, walczył i starał się. W związku z tym wielokrotnie i na różne sposoby będziesz przez dziewczynę testowany.

Kobieta chce zobaczyć, że autentycznie zależy Ci na niej, dlatego czasami, mimo że nawiązaliście jakieś tam relacje, będzie zachowywać się chłodno w stosunku do Ciebie. Przestanie się tak często odzywać jak przedtem, zacznie przekładać spotkania, będzie się spóźniać itp. Jest to typowy damski test, a ty jeśli go oblejesz i zrezygnujesz z niej, to znaczy, że nie zależało Ci wystarczająco mocno i nie byłeś jej godzien.

Pamiętaj. Zawsze trzeba być nieustępliwym (oczywiście w granicach rozsądku) w zdobywaniu dziewczyny. To, że nie chciała z Tobą raz gadać, to nie znaczy, że za drugim razem też tak będzie. Pokaż jej, że tak łatwo nie rezygnujesz i masz jaja.

Porada 9:

Nie bądź idealny

Bycie naturalnym, a więc co za tym idzie i możliwości popełniania błędów, jest atrakcyjne dla dziewczyny. Uwierz mi, żadna kobieta nie chce idealnego, wymuskanego chłopaka, bo to wygląda po prostu sztucznie. Dziewczyna nie będzie Ci ufać i nie będzie czuć się przy Tobie komfortowo, jeśli nie poczuje, że jesteś autentyczny.

Normalne jest, że człowiek popełnia błędy i nie ma się, co tego wstydzić. Jeśli zapytasz się jakiejkolwiek pary, która jest ze sobą od dłuższego czasu, to poznasz, wiele ciekawych historii jak to facet wygłupił się na różne sposoby przy niej. Znam takiego jednego, co żeby dziewczynie nie okazać zainteresowania, przez dwie godziny siedział w zimowej kurtce w domu, twierdząc, że nie zdejmuje jej, bo „już wychodzi”. Głupota bzdura, no ale cóż tak to właśnie jest, że człowiek robi błędy i czasami się wygłupi.

Porada 10:

Nie bój się nieznanego

Tak to jest, że kiedy znajdujemy się w nowej sytuacji, to brakuje nam pewności siebie i zaczynamy się denerwować.

Jeśli dziewczyna widzi, że za dużo główkujesz, analizujesz, stresujesz się itd. to natychmiast to wyczuje.
Spokojnie.

Pisałem już o tym jak ważny jest spokój w relacjach z kobietami i jeszcze raz o tym wspomnę.
Nie bój się rzeczy, których nie znasz. Nie znasz dziewczyny, ale chcesz ją poznać. Nie wiesz jak będzie na randce, nie wiesz, o czym będziecie rozmawiać, więc stresujesz się, zaczynasz analizować wszystko, żeby tylko nie popełnić błędu. Takie zachowanie jest przepisem na porażkę.

Nie bój się nieznanego. Ciesz się nowym doświadczeniem. Peszysz się przy dziewczynie, to trudno. Nikt od razu nie jest idealny i bezbłędny. To normalne, że obawiasz się momentów ciszy albo, że pierdniesz przez przypadek. Niech jednak strach nie będzie dla Ciebie przeszkodą, żeby żyć.

Porada 11:

Zakładaj swoją atrakcyjność.

Co sądzisz o swojej atrakcyjności? Jesteś za niski, gruby, głupi? Uważasz się za przystojniaka czy za wybryk natury?

To jak siebie postrzegasz, wpływa na to jak mogą Cię postrzegać inni. Jeśli chodzisz jak przymuł, przegraniec i łajza, to tak mogą Cię odbierać inni – niezależnie czy jesteś przystojny, czy nie. Jeśli czujesz się pewny siebie i atrakcyjny na swój sposób, to tak mogą Cię postrzegać inni ludzie – niezależnie czy jesteś przystojny, czy nie.

Zawsze zakładaj, że podobasz się dziewczynie. Dzięki temu:

– nabierzesz większej pewności siebie,
– będziesz bardziej zrelaksowany i spokojny,
– będziesz miał specyficzny nastrój i sposób zachowania się przy dziewczynie,
– nie będziesz się przejmował tak bardzo błędami.

Nie mówię o tym, że jak będziesz robił z siebie lowelasa i wmawiał sobie, jaki to nie jesteś wspaniały, to i dziewczyny będą na Ciebie lecieć. Nie należy jednak się poniżać i robić z siebie nędznej łajzy.

Porada 12:

Nie oceniaj jej

Widzę ten błąd u wielu mężczyzn. Widząc dziewczynę natychmiast wydają o niej wyrok, który później bardzo poważnie traktują:

„Ta jest suką”
„Tamta jest puszczalska”
„Tamta to feministka”

Takie ocenianie dziewczyn zmienia Twoje myślenie i podświadomie sprawia, że myślisz negatywnie o kobietach. Kobiety wyczuwają czy je lubisz, czy tylko na nie lecisz. Wyczuwają również to, że facet ma pozytywne bądź negatywne nastawienie. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak bardziej podobać się kombietom.

Porada 13:

Utrzymuj kontakt wzrokowy.

Bardzo ważna rzecz. Zawsze, ale to zawsze utrzymuj z kobietą kontakt wzrokowy. Kiedy ona patrzy Ci w oczy, to patrz na nią. Kiedy spuści wzrok i przewie kontakt ty również to zrób (nie wcześniej niż ona).

Pokaż jej, że jesteś pewny siebie i się jej nie boisz. Właśnie przez takie nie werbalne sygnały najlepiej można dziewczynie zaprezentować się jak interesujący mężczyzna

Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:

“Jak Poderwać Dziewczynę i Uniknąć Odrzucenia Nawet Jeśli Nie Wiesz O Czym Z Nią Rozmawiać?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.


– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?
– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.
– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn
– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności