Lato w pełni, a Tobie jak mijają wakacje? Tracisz czas, czy robisz coś fajnego? Niezależnie gdzie pojechałeś i co zamierzasz robić, mam dla Ciebie kilka skutecznych rad. Oto przed Tobą 22 dwie proste porady, jak poderwać dziewczynę latem.

Kilka dobrych rad, jeśli obawiasz się odrzucenia przez dziewczynę

Jak zagadać do dziewczyny?

– Każda kobieta lubi dzielić się swoją opinią na jakiś temat, więc dlaczego by tego nie wykorzystać. Niezależnie czy jesteś na plaży, w sklepie, czy na ulicy. Zawsze możesz zacząć rozmowę z dziewczyną/dziewczynami w taki sposób. Po wszystkim, jeśli nie wiesz jak dalej ciągnąc rozmowę zawsze możesz powiedzieć: „Ok dzięki za pomoc”.

– Powiedz jej coś w stylu: „Mam pewne psychiczne przeczucie na Twój temat”. Złap się wtedy za głowę jakbyś myślał i powiedz: „Wyczuwam, że lubisz czekolade…”. Gwarantuje Ci, że zacznie się śmiać. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną.

– W sklepie z ciuchami do ekspedientki: „Potrzebuję damskiej opinii – która koszulka bardziej mi pasuje”. Ten numer szczególnie dobrze działa, jeśli jesteś w sklepie z śmiesznymi koszulkami. Możesz wtedy wybrać jakąś głupią koszulkę w stylu: „Sex trener” albo „Laseczki na mnie lecą”. To stworzy zabawną sytuację i da Ci szansę na zapoznanie dziewczyny.

Jeśli jesteś w normalnym sklepie i dziewczyna naprawdę Ci pomoże, uśmiechnij się i powiedz coś w stylu: „Dzięki za pomoc. Wiesz co daj mi swój numer telefonu, w razie jakbym miał więcej „modowych” problemów. Zrobię z Ciebie moją nową stylistkę a starą zwolnię.

– Zacznij rozmowę od pytania o wybór: „Potrzebuję damskiej opinii na jeden temat: kto jest ładniejszy Lady Gaga czy Adele”

– Świetnym początkiem do rozmowy w barze jest: „Mój kumpel/koleżanka i ja mamy problem. Jak sądzicie jak długo potrwa 4 małżeństwo Michała Wiśniewskiego?.

– Inny śmieszny otwieracz w sam raz do baru: „Jak sadzicie dziewczyny. Czy włosy Dody są naturalne czy farbowane?”.

– Jeśli spotkasz dziewczynę w księgarni np. empiku, kiedy przegląda jakieś książki zapytaj: „Moja koleżanka poszła do wróżki i ta powiedziała jej, że wyjdzie za mąż w ciągu roku. Wierzysz w to?”

Niezależnie co Ci odpowie, możesz kontynuować mówiąc coś w stylu:
„No tak, racja. Po prostu chciałem poznać opinię wykształconej, oczytanej kobiety… Jestem IMIE”

– Zacznij rozmowę pytaniem o związek: „Mój kumpel jest z dziewczyną trzy miesiące i przez te trzy miesiące ona trzy razy dziennie, dzwoni do niego. Czy ona jest zaborcza?”

Jeśli po tych wszystkich otwieraczach nie za bardzo wiesz, co powiedzieć, to możesz po prostu walnąć coś w stylu:

„Wiesz co tak naprawdę to nie chciałem się tego dowiedzieć. Po prostu nie wiedziałem jak do Ciebie zagadać, a wydajesz się fajna. Daj mi swój numer telefonu, to może kiedyś spotkamy się na kawę”.

„Wiesz, co nie wybaczyłbym sobie, gdybym tego nie zrobił. Daj mi swój numer teflonu”.

– Jeśli chcesz powiedzieć dziewczynie jakiś komplement nie mów ogólnikami. Nie mów: „jesteś piękna” powiedz: „Podoba mi się jak dobierasz ciuchy, masz taki inny fajny styl”

Jeśli dziewczyna po prostu idzie po ulicy/plaży/ścieżce możesz skomentować jej postawę I powiedzieć coś w stylu: „Wiesz co, podoba mi się sposób w jaki się poruszasz. Masz wiele elegancji, którą rzadko widać u dzisiejszych kobiet”.

Jak zagadać do grupy dziewczyn?

Wiadomo, że dziewczyny często poruszają się w grupach. Szczególnie na wakacjach spędzają praktycznie cały czas w gronie koleżanek.

Oto kilka prostych otweraczy, które możesz użyć, żeby zacząć rozmowę z dziewczyną, kiedy jest w grupie przyjaciół.

– Jeśli dziewczyna jest w męskim gronie możesz zapytać:
„Hey! Co jest takiego w tej dziewczynie, że wszyscy się z nią trzymacie?”

– Nigdy nie pytaj czy możesz dołączyć się do rozmowy, bo szybko usłyszysz „nie” a dodatkowo od razu stawiasz kobietę w roli decydujące, z siebie robiąc proszącego. Po prostu dołącz się do rozmowy jak gdyby nigdy nic.

– Nigdy nie podchodź do dziewczyny od tyłu, bo łatwiej będzie mogła Cię zignorować, a możesz też ją przestraszyć. Zawsze ale to zawsze podchodź do dziewczyny, tak aby Cię widziała.

– Kiedy podchodzisz do grupy dziewczyn
, staraj się mówić do wszystkich. Nie mów tylko do jednej, bo reszta może się wkurzyć, że je ignorujesz i zacznie Ci przeszkadzać.

– Zawsze działającym tekstem na grupę dziewczyn jest pytanie o opinię: „Hej dziewczyny. Założyłem się z kolegą. Kto według was więcej kłamie, faceci czy dziewczyny.”

Jak radzić sobie ze strachem przed odrzuceniem i nieśmiałością?

Odrzucenie nie świadczy o twojej niskiej wartości jako mężczyzny. Są miliony powodów dlaczego dziewczyna może nie chcieć z Tobą rozmawiać. Może źle się czuje, może miała jakieś przykre doświadczenia, może jest zła itd. Kobieta nie wie nic o tobie, więc nie wie tak naprawdę, kogo odrzuca, więc nie możesz źle o sobie myśleć.

Być może nie zrozumiała Twojego żartu, być może jest bardzo zmęczona, a być możesz jakiś facet chwilę przed tobą ją wkurzył, a może Twój tekst i podejście nie zadziała i tyle. Nie traktuje tego osobiście.

– Kobiety z reguły są przyjazne i sympatyczne dla obcych osób. Jeśli tylko użyjesz odrobinę poczucia humoru zagadując do dziewczyny, to na pewno Cię nie odrzuci ani nie wyśmieje. Najważniejsze, żebyś był zrelaksowany, spokojny, a ona też tak się zacznie czuć.

– Nie bój się tych pięknych kobiet w drogich ciuchach butach na obcasach, makijażu itd. Pod tym wszystkim dalej jest zwykła dziewczyna, która z rana wcale nie wygląda tak pięknie.
Jeśli denerwujesz się w obecności kobiety, to użyj prostej, ale śmiesznej sztuczki.

Gdzie znaleźć ładne dziewczyny latem?

– Sklep – sklep to miejsce gdzie praktycznie, żadna dziewczyna nie spodziewa się być podrywana. Wykorzystaj to i kiedy nadarzy się okazja złap dziewczynę w alejce np. z artykułami do pieczenia i zapytaj jak się robi „babkę”.

– Pociągi, kolej miejska, tramwaje itp. – chyba nikt nie lubi tracić czasu jadąc pociągiem czy kolejką miejską, więc wykorzystaj to. Zagadaj do dziewczyny, bo na pewno jest znudzona. Możesz poprosić o opinię na jakiś temat itd. Zwróć uwagę czy nie jest za głośno w przedziale, bo inaczej nie dogadacie się.

Plaża – plaża to miejsce gdzie znajdziesz wiele dziewczyn.

Ćwiczenie na pozbycie się strachu i nieśmiałości przed dziewczynami

Wakacje są też świetnym czasem do tego, żeby poznawać innych ludzi i jednocześnie polepszyć swoje umiejętności socjalne. W wakacje ludzie dużo łatwiej nawiązują kontakty i są bardziej otwarci. W związku z tym łatwiej Ci będzie nawiązać kontakt z dziewczyną i chociaż pogadać z nią przez kilka minut.

W związku z tym mam dla Ciebie proste ćwiczenie na lato, które pozwoli Ci trenować umiejętności rozmowy i pewność siebie.

1. Wybierz sobie dziewczynę

2. Powiedz szczerze i w zabawny sposób. Koniecznie pamiętaj też o uśmiechu, żeby było oczywiste, że żartujesz:

“Cześć, możesz mi pomóc? Chyba się zgubiłem się. Jak mogę się dostać do (mówisz nazwę miasta w którym jesteś)”.

3. To powinno ją rozśmieszyć albo zdziwić. Niezależnie co zrobi, możesz powiedzieć coś w stylu:

„Żartuje. Po prostu nie wiedziałem jak do Ciebie zagadać i tylko to przyszło mi do głowy. Jestem XXX a Ty”.

4. I tyle. Jeśli czujesz się na siłach i widzisz, że dziewczyna jest zainteresowana (uśmiecha się, patrzy Ci w oczy), to kontynuuj rozmowę. W razie czego zawsze możesz powiedzieć.

„Miło było poznać. Cześć”

Dlaczego miałbyś to robić?

Grunt to być zrelaksowanym i wyluzowanym. Jeśli do tej pory bałeś się podejść do dziewczyny albo po prostu jesteś nieśmiały, to to ćwiczenie będzie dla Ciebie doskonałe. O ile na początku to będzie trudne, to zobaczysz, że z czasem przyjdzie Ci to o wiele łatwiej i pozbędziesz się całej tej tremy i stresu przed rozmową z dziewczyną. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną.

Zwykle w wakacje wyjeżdżamy w przeróżne miejsca, więc nie będziesz miał problemu z tym, że zbłaźnisz się przed jakaś kobietą i całe miasto się o tym dowie. Jeśli nigdzie nie wyjeżdżasz w wakacje, i się wstydzisz, to pojedź do innego miasta i tam trenuj.

Jeśli chcesz więcej podobnych rad, to koniecznie zapisz się teraz na moją listę subskrybentów poniżej.