Dzisiaj postaram się z Tobą prześledzić codziennie wybory, których dokonuje praktycznie każdy, a które ogromnie wpływają na nasze życie. Pozornie są to jedne z wielu wyborów, które zdarzają się codziennie jednak w rzeczywistości to właśnie takie małe rzeczy które mogą zadecydować o tym, czy zdobędziesz dziewczynę, czy nie.

1. Budzik dzwoni: Wstajesz rano czy dosypiasz?

Codziennie rano w milionach domów toczy się odwieczna walka: „człowiek kontra budzik”. Niezmiennie atrakcyjną cechą każdego mężczyzny dla kobiet jest ambicja. Każdy z nas ma jakieś marzenia, cele w życiu. Ktoś chce się dostać na studia, ktoś chce zbudować dom, a ktoś chce założyć dobrze działającą firmę. Niezależnie, co by to było każde Twoje marzenie to odzwierciedlenie ambicji.

Jeśli chcesz wyciągnąć jak najwięcej ze swojego życia to potrzebujesz do tego ambicji. Zanim zaczniesz robić cokolwiek potrzebujesz mieć do tego motywację, a bez ambicji to się nigdy nie stanie.

Widzisz ambicja niejednokrotnie właśnie przejawia się w takich niby bzdetach jak wstanie 30 minut szybciej. Niby to nic, niby bez sensu, a jednak jest to ten wybór, który wzmacnia Twoją silną wolę i ambicję do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Wiem, że lepiej by było poleżeć w wyrku te parę chwil, ale właśnie dlatego tak wiele osób prowadzi średnie jeśli nie beznadziejne życie. Ciągle przysypiają, odpuszczają i zgadzają się z tym, co los przyniesie. Jeśli chcesz, osiągnąć konkretny cel to poświęć na to dodatkowy czas. Właśnie z rana kiedy nie jesteś niczym pochłonięty ani rozproszony jest najlepszy czas na zrobienie czegoś więcej w celu osiągnięcia swoich celów.

Jak Ci to pomoże odnieść sukces z kobietami?

Nie muszę chyba nawet wspominać, jak kobiety postrzegają facetów, którzy wolą spać od takich, którzy wstają radno, żeby realizować swoje cele. Każda kobieta ceni w mężczyźnie siłę woli i ambicję, bo są to typowo męskie cechy zwycięzcy, które są atrakcyjne dla kobiet.
Dokonaj więc wyboru. Spisz czy działasz?

2. Zdrowo czy smacznie?

Trochę Cię tutaj oszukałem. To nie jest tak, że zdrowe jedzenie musi być niesmaczne. Chodzi mi raczej o to, że jedząc syf w postaci: chipsów, pizzy itp. wyrządzasz krzywdę swojemu ciału. Nie tylko tyjesz i tracisz siły jako mężczyzna, ale też pozbawiasz się energii do działania. Zła dieta to złe samopoczucie, nastrój i brak energii do codziennych wyzwań.

Nie namawiam Cię do przejścia na super zdrową dietę. Chciałbym natomiast, abyś konkretnie przyjrzał się temu, w jaki sposób się odżywiasz i czy sobie nie szkodzisz. Wystarczy, że zrezygnujesz z wieczornego jedzenia chipsów przed telewizorem a już zrobisz krok w dobrym kierunku.

Mało tego. Oprócz zdrowego odżywiania, jako mężczyzna powinieneś też zadbać o swoje ciało. Nie, nie chodzi mi o maseczki i kremy wygładzające zmarszczki. Chodzi mi o to, że powinieneś robić jakieś ćwiczenia fizyczne. Może to być bieganie, pływanie, jeżdżenie na rowerze, a najlepiej jeszcze jakiś sport i siłownia. Mało co dodaje pewności siebie mężczyźnie jak poczucie fizycznej siły i świadomość własnej sprawności fizycznej.

Jak Ci to pomoże odnieść sukces z kobietami?

Powszechnie wiadomo, że kobiety ogromnie pociąga w mężczyźnie pewność siebie i poczucie własnej wartości. Dodatkowo nigdy nie zaszkodzi w zdobywaniu dziewczyny, wysportowana sylwetka i zdrowy wygląd.

Jeśli czujesz się wiecznie zmęczony, jeśli brakuje Ci energii do działania, to na 100% powinieneś zmienić swój styl życia.

Pamiętaj. Wybór dokonuje się każdego dnia i z każdym posiłkiem.

3. Słuchanie muzyki czy może dokształcenie się. Granie na kompie czy czytanie?

Powiedzmy, że dojeżdżasz codziennie godzinę do pracy. Co masz zrobić z całym, tym wolnym czasem? Oto kolejny wybór przed tobą. Możesz bowiem przez godzinę słuchać bez sensu, ale z przyjemnością, muzyki, a możesz uczyć się przez słuchanie jakiegoś audiobooka.
Są dziesiątki fantastycznych poradników nagranych w formacie audio. Osobiście wydałem 5 różnych kursów, których możesz słuchać i które Ci pomogą, jeśli nie wiesz jak zdobyć wymarzoną dziewczynę. Jak myślisz, co Ci bardziej pomoże? Słuchanie muzyki czy słuchanie mojego audiobooka?

Nie zrozum mnie źle, nie robię tutaj reklamy, twierdząc, że koniecznie MUSISZ słuchać moich poradników, bo to nie prawda. Chodzi mi tutaj o to, jak gospodarujesz swoim czasem. Czy wykorzystujesz go na rozwijanie się czy na stanie w miejscu?

Jak Ci to pomoże odnieść sukces z kobietami?

Każdego dnia powinieneś być trochę lepszą wersją samego siebie z wczoraj. Nic się nie stanie jeśli nie będziesz się rozwijał i uczył.

4. Telewizja czy czytanie? Rozwój czy odpoczynek?

Wracasz po ciężkim dniu po pracy i o czym myślisz? Żeby odpocząć prawda? Normana sprawa, tak powinno być. Problem w tym, w jaki sposób spędzasz ten wolny czas. Czy robisz coś odmóżdżającego, jak oglądanie telewizji? Czy może robisz coś rozwijającego, jak czytanie książek?

Nie ważne, co będziesz czytać. Może to być powieść fantasty w stylu „Wiedźmina”. Może to być psychologiczna książka w stylu „Efekt Lucyfera”. Jaka książka by to nie była lepiej Ci zrobi, niż bezsensowne oglądanie telewizji. Najlepiej wyrób w sobie nawyk czytania jednej książki na miesiąc. Zobaczysz, że jeśli znajdziesz fajną książkę, to będzie wręcz za dużo czasu i dosłownie pochłoniesz ją w tydzień. Ja ostatnio przeczytałem jedną z części gry o Tron w 7 dni, a miała 1200 stron…

Jak Ci to pomoże odnieść sukces z kobietami?

Widzisz niezależnie, co by na świecie się nie działo, to inteligencja od zawsze była i będzie atrakcyjna dla kobiety. Kobiety uwielbiają atrakcyjnych mężczyzn, bo wiedzą, że mogą oni w kreatywny sposób pomóc im w życiu. Kobieta czuje się bezpiecznie przy inteligentnym mężczyźnie, bo wie że może się na nim oprzeć w razie problemu.

Jeśli się nie rozwijasz, nie czytasz książek nie jesteś mądrzejszy niż wczoraj, to nie dziw się, że kobieta się Toba nie interesuje. Widocznie Twoja osobowość nie zdradza kobiecie cech, które by ja zainteresował. Problemem, nie jest to, że nie masz pieniędzy, problemem jest to, że nie zostałeś się mężczyzną, który ma atrakcyjne cechy charakteru dla kobiety.

Mało tego. Czytanie książki przede wszystkim uwalnia bardzo, ale to bardzo ważną rzecz w życiu. Myślenie i kreatywność. Właśnie to pobudza inteligencję i sprawia, że jesteś może nie mądrzejszy w kwestii wykształcenia, ale inteligentniejszy.

Wybierając książkę zamiast telewizji niejako też pokazujesz, którą drogą w życiu chcesz podążać. Tą samą, którą podążają miliony zwykłych normalnych facetów, którzy chodzą do pracy, której nienawidzą i żenią się z kobietą, która się na to zgodziła. A może chcesz innej drogi życiowej? Może chcesz osiągnąć coś wielkiego w życiu albo mieć taki styl życia, że nie będziesz musiał pracować na okrągło i będziesz mógł poświęcić więcej czasu tym, na których Ci zależy i jeszcze robić to, co lubisz?

Podsumowując:

Widzisz w tym artykule chciałem Ci pokazać pewne małe, ale wielce istotne wybory, które przekładają się na większy obraz życia. Każdy z nas dokonuje codziennie różnych wyborów. Wiedz jednak, że jeśli będziesz wybierał to, co inni to będziesz miał takie same rezultaty.

Dokonując natomiast mądrych wyborów będziesz się rozwijał i zmieniał swoje życie, zamiast tylko stać w miejscu. Zobaczysz, że z czasem kobiety same zauważą, że jesteś inny niż Ci wszyscy mężczyźni, którzy do niczego nie dążą i nic od siebie nie wymagają.

Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:

“Jak Poderwać Dziewczynę i Uniknąć Odrzucenia Nawet Jeśli Nie Wiesz O Czym Z Nią Rozmawiać?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności