Zwykle piszę o tym, co powinno się robić lub daję rady, jak poderwać dziewczynę. Dzisiaj będzie trochę inaczej. Przygotowałem dla Ciebie tekst, w którym opasuje, dlaczego nie możesz zdobyć wymarzonej dziewczyny. Ten tekst jest przeznaczony w szczególności dla wszystkich facetów, który raz za razem się nie udaje.

Oto przed tobą cztery największe powody, dlaczego nie możesz poderwać dziewczyny. Sprawdź czy popełniasz te błędy i dowiedz się jak im zapobiec.

Powód nr 1:

Zaniedbujesz swój wygląd.

Wiem, wiem wielokrotnie na moim blogu mogłeś przeczytać, że wygląd nie jest taki ważny, więc dlaczego teraz o tym piszę. Widzisz wygląd jest i nie jest ważny. Z jednej strony twój genetyczny wygląd (twarz wzrost, sylwetka) może pracować na twoją korzyść, ale NIE przesądzi o tym, że zdobędziesz wymarzoną dziewczynę. Z drugiej strony, jeśli dobrze się prezentujesz: dobre ubranie (nie koniecznie markowe), pasująca Ci fryzura, dbanie higienę, to Twój wygląd ogromnie Ci pomoże zdobyć dziewczynę.

Zwykle nie wiele trzeba, aby dużo lepiej wyglądać. Na dole zamieściłem kilka artykułów na ten temat i jeśli chcesz wiedzieć na ten temat więcej.

Oto na czym szczególnie powinieneś się skupić, aby Twój wygląd pomagał Ci zdobyć dziewczynę, a nie przeszkadzał. Jednocześnie są to rady, które KAŻDY może zastosować niezależnie od wyglądu, genów itd.

Bądź w formie – nie nie musisz być atletą z kratą na brzuchu, ale też nie powinieneś się zaniedbać. Kobiety też zwracają uwagę na ciało płci przeciwnej, chociaż nie w tak dużym stopniu jak mężczyźni.

Ubieraj się ze smakiem – nie masz kupować najdroższych ciuchów, bo to nie o to chodzi. Powinieneś nosić ciuchy, które pasują Ci i dobrze na Tobie leżą. Spodnie i inne ciuchy powinny być odpowiedniej długości, a nie np. za długie lub za krótkie.

Ogólna higiena – jest to rzecz absolutnie podstawowa. Musisz dobrze pachnieć (a przynajmniej nie śmierdzieć potem) i być czysty. Mam tutaj na myśli czyste ręce (paznokcie i całe dłonie), brak włosów w nosie czy bycie ogolonym na twarzy. Higiena jest tym czynnikiem, który może wręcz natychmiast odrzucić dziewczynę od faceta. Wystarczy, że będziesz się odpowiednio często mył i użyjesz jakiegoś tam perfum, a już będzie dobrze.

Popracuj na wyglądem skóry – masz pryszcze, przebarwienia na twarzy? Zastanów się jak to usunąć. Nie musisz mieć twarzy idealnie gładkiej i bez skazy, ale nie powinieneś też wyglądać jak zarażony dżumą.

Odpowiednia fryzura– nieważne, co jest w modzie. Niektóre fryzury pasują Ci bardziej lub mniej. Zainwestuj raz i idź do naprawdę dobrego fryzjera, który zrobi Ci fryzurę, która będzie Ci idealnie pasowała. Potem zrób sobie zdjęcie i proś fryzjerów, żeby zawsze Cię ścinali w taki sposób.

Czyste zęby – kobiet bardzo zwracają uwagę na zęby, więc musisz o nie dbać. Mycie ich i świeży oddech to absolutna podstawa, o której chyba nie musze nawet wspominać. Jeśli już musisz to odwiedź nawet dentystę i zapytaj się czy nie da się zrobić czegoś z wyglądałem Twoich zębów.

Pamiętaj, że żadna z tych rad nie robi z Ciebie lalusia, który ugania się za własnym wyglądem. To jak wyglądasz na zewnątrz bardzo dużo mówi kobiecie o tym, co masz w środku. Jeśli dobrze prezentujesz się z wyglądu, to masz dużo większe u niej szanse, niż gdybyś wyglądał jak zwykły łach.

Kilka artykułów, które będą Ci pomocne:
Jak się ubierać?

Powód nr 2:

2. Nie postrzegasz kobiet jako kobiety

Zamiast próbować zrozumieć jak kobieta myśli i jak bardzo odmienne jest to myślenie od myślenia męskiego, wielu mężczyzn idzie w relacjach damsko-męskich na logikę. Oznacza to zwykle, że traktuje dziewczynę, jako ładniejszego, mniejszego faceta. Niestety, ale większość mężczyzn do tej pory nie zrozumiałe nawet podstawowych różnic w damskiej i męskiej psychice. Nie będę już nawet wspominał o tym, że 95% mężczyzn nie zrobiła nic żeby się coś na ten temat dowiedzieć.

I tu jest właśnie pies pogrzebany. Większość mężczyzn nie bierze pod uwagę kobiecych myśli, uczuć i doświadczeń, które odgrywają ogromną rolę w ich życiu.

Jak to wygląda w praktyce?

Powiedzmy, że jest dziewczyna, którą facet jest zainteresowany. Ona nim na razie nie jest zainteresowana, więc on musi zrobić, coś żeby to zmienić. Co więc robi? Włącza swoje „męskie” myślenie i dochodzi do wniosku, że żeby ja zdobyć:

– musi jej w jakiś sposób zaimponować np. samochód, pieniądze, siła, wygląda fizyczny, stanowisko,
– musi jej coś zaoferować np. kwiaty, prezenty, wyjścia w różne miejsca,
– powinien dostosować się do niej i „wyczuć” co ona lubi, a czego nie i w taki sposób się zachowywać,
– powinien jej pomagać, podwozić z pracy i robić inne miły rzeczy, żeby ona zobaczyła, że naprawdę mu zależy na niej.

Niby logiczne prawda
? Na chłopski rozum, te wszystkie pomysły są logiczne i dobre. Niestety jednak w rzeczywistości się to nie sprawdza. Dlaczego? A dlatego, że kobieta inaczej myśli i co innego „definiuje” męską atrakcyjność w jej oczach.

Jeśli do tej pory starałeś się i dziewczyna dalej Cię nie chciała to być może działo się tak dlatego, że nie rozumiesz w jaki sposób zainteresować dziewczynę. Przeczytaj te artykuły, a gwarantuję Ci, że otworzą Ci się oczy na kobiece myślenie.

Kilka artykułów, które będą Ci pomocne:

3 Mity na temat pięknych kobiet

Błędy w podrywaniu

Powód nr 3:

3. Bierzesz wszystko zbyt serio.

Wielu facetów traktuje zwykłe podejście do dziewczyny jak operacje na otwartym sercu. Ciągle myślą, stresują się, analizują każdą głupotę, tylko po to, żeby jak przejdzie, co do czego, nie podejść do niej z jakiegoś głupiego powodu (np. mam zły strój, ona jest z koleżankami itd.) Widzisz z jednej strony, to że przyswajasz sobie wiedzę o kobietach np. czytając mój blog to bardzo dobrze. Z drugiej strony możesz sobie wyrządzić tym krzywdę, jeśli masz zbyt perfekcjonistyczny charakter.

Z czasem jak już dowiesz się odpowiednio dużo, to możesz dojść do stanu paranoi i być tak przestraszonym popełnienia błędu, o którymś gdzieś tam czytałeś, że nie zrobisz w końcu nic.

Błąd błąd błąd

Te wszystkie rady, które Ci daję mają być dla Ciebie pomocą a nie kagańcem i smyczą, która Cię ogranicza i reguluje w 110% Twoje życie. Nie możesz brać też wszystkiego tak bardzo serio. Jeśli dziewczyna Cię odrzuci, bo popełniłeś błąd to świat się nie zawali.

Mało tego. Jeśli ciągle stresujesz się przy dziewczynie i boisz porażki, to ona bardzo szybko to wyczuje i odnośnie wrażenie, że nie jesteś pewnym siebie mężczyzną. Zamiast tego jesteś przestraszonym chłopcem, który denerwuje się, bo ona nie odpisała w ciągu 10 minut na SMS.

Wyluzuj, nabierz dystansu do tego, co się dzieje. Daj sobie margines błędu, bo inaczej sparaliżujesz swoje działania. Nie wymagaj od siebie też niewidomo czego. Każdy potrzebuje czasu, żeby dojrzeć i nauczyć się pewnych rzeczy, które nie przychodzą przecież z dnia na dzień. Nie możesz się stresować wszystkim za bardzo.

Dam Ci dobrą radę, którą powinieneś przyjąć w kontaktach z dziewczynami:
Naucz się śmiać z siebie. Powiedzmy, że jesteś na randce w pizzerii i przez przypadek oblałeś się keczupem. Nie stresuj się tym. Zacznij się sam z siebie śmiać i pokaż jej, że jesteś wyluzowany. Dzięki temu ona też poczuje się luźniej przy Tobie i będzie chciała być z kimś, przy kim dobrze się czuje.

Powód nr 4:

4. Nawet nie próbujesz

Na koniec najbardziej oczywista rzecz, a jednocześnie chyba najczęstszy problem. Dziesiątki razy słyszę, że kobiety są: “złe/chciwe/pazerne/puste/głupie/nienormalne/niedojrzałe/zbyt poważne”, albo że
jestem: za wysoki/niski/chudy/gruby/biedny/bogaty/głupi/mądry, żeby znaleźć fajną dziewczynę”.

Jakakolwiek wymówka by to nie była prawda jest taka, że wielu facetów nawet nie próbuje zdobyć dziewczyny, bojąc się porażki i odrzucenia. Jasne dorabiają sobie przeróżne teorie usprawiedliwiające swoją bezczynność, ale rzeczywistość jest inna.

Ty jesteś odpowiedzialny za siebie i jeśli samemu nie znajdziesz sobie fajnej dziewczyny, to nie licz na to, że ona znajdzie Ciebie. Możesz dobrze się ubierać, możesz być inteligentny i przystojny a nawet bardzo zabawny, ale jeśli to ty nie przejmiesz inicjatywy, to nie znajdziesz wymarzonej dziewczyny. Taka jest prawda!

Zrozumienie tych podstawowych czterech powodów, dlaczego nie możesz zdobyć dziewczyny, jest bardzo bardzo ważne. Jednak dużo ważniejsze jest, co zrobisz z tą wiedzą. Znasz już powody, dlaczego nie możesz zdobyć dziewczyny, więc teraz jest czas, aby temu zaradzić.

Proponuję Ci w tej chwili zapisać się na moją listę subskrybentów gdzie dostaniesz więcej porad, jak poderwać dziewczynę. Wystarczy podać adres email i swoje imię w formularzu poniżej a za chwilę dostaniesz dostęp do dużej ilości darmowej wiedzy na ten temat. Do dzieła zrób to właśnie teraz, bo później zapomnisz.

Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:

“Jak Poderwać Dziewczynę i Uniknąć Odrzucenia Nawet Jeśli Nie Wiesz O Czym Z Nią Rozmawiać?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności