rozmawianie
Najczęściej zadawanym pytaniem jakie dostaję w mailach, jest niezmiennie: „Czy możesz dać mi kilka tematów do rozmowy z dziewczyną, bo nie wiem o czym z nią rozmawiać?”. No cóż według mnie przeważnie problem tkwi nie w tym, że się nie ma nic do powiedzenia (bo przeważnie masz i to sporo) ale w myśleniu i błędnych przekonaniach o samym sobie. Wkrótce pokażę Ci, że masz wiele do powiedzenia, po prostu o tym nie wiesz?

Dlatego też dzisiaj postanowiłem napisać krótki, ale bardzo konkretny artykuł z radami na temat rozmowy i wspólnego spędzania czasu z kobietą. Są to rady, które sprawią, że spotykając się z dziewczyną będziecie mogli się lepiej bawić, a Ty nie będziesz siedział zestresowany kołek tylko pokażesz jej, że jesteś fajnym facetem.

Te rady możesz zastosować w każdej sytuacji: podczas pierwszej randki, jaki i również w związku czy będąc na imprezie, gdzie poznałeś po raz pierwszy interesującą dziewczynę. Pamiętaj jednak, że same te rady to tylko dodatek do Ciebie. Nie powinieneś myśleć, że skoro masz 10 rad na temat tego, co ciekawego możecie robić i o czym rozmawiać, to teraz niczego nie musisz się uczyć ani nie potrzebujesz popracować nad innymi aspektami siebie, takimi jak np. pewność siebie.
Następnym razem kiedy wyjdziesz na randkę albo na jakieś spotkanie z dziewczyną przypomnij sobie te uniwersalne rady:

1. Uniwersalne, zapasowe tematy
Czasami jest tak, że po prostu skończą się wam na chwilę tematy do rozmowy. Dobrze jest wtedy być przygotowanym i mieć w zanadrzu kilka uniwersalnych tematów do rozmowy:

– Twoje lub jej hobby, ,
– śmieszne filmy, które oglądaliście ostatnio,
– książki, muzyka, którą lubicie,
– coś co lubicie i czego nie lubicie np. nie lubię jak xx albo yyy a co ty są sądzisz o tym…
– podróże wakacje,
– jedzenie np. najlepsza potrawa jaką jadłeś/jadłaś ostatnio.

Są to po prostu tematy, na które ciekawie się rozmawia i z których mogą wyniknąć dalsze rozwinięcia rozmowy i ciekawe tematy. Dodatkowo dowiadujesz się więcej o dziewczynie potem możesz do tego nawiązać. Najważniejsze jest aby było to interesujące i żebyś zaangażował dziewczynę w to emocjonalnie (rozbawił ją).

2. Rozmawiaj z pasją i entuzjazmem oraz czuj się swobodnie opowiadając o czymś
Wiele osób ma problemy z wypowiadaniem swoich myśli, bo po prostu zbyt rzadko to robi. Jeśli chcesz ciekawie rozmawiać z ludźmi, to musisz potrafić wyrażać swoje myśli, a nie dukać i ciągle stękać yyyyy po każdym słowie.

Po za tym kobiety bardzo cenią sobie jeśli mężczyzna mówi o czymś z pasją. Praktycznie bez różnicy o czym mówi dopóki mówi o tym z pasją widać jego entuzjazm oraz mówi ciekawie. Uważaj jednak aby się nie zaangażować za bardzo, bo co za dużo to nie zdrowo i możesz zacząć niekończący, nudny monolog.

3. Pokaż że jesteś inteligentny
Kobiety uwielbiają inteligentnych facetów. Nie bój się opowiedzieć dziewczynie o swojej pasji jaką jest fizyka jądrowa lub antymateria, jeśli potrafisz powiedzieć kilka ciekawostek o tym.
Nie ma też nic złego w tym, że interesujesz się polityką, jeśli też potrafisz powiedzieć coś ciekawego na ten temat i podyskutować z kobietą. Uważaj jednak aby nie przesadzać i nie uprawiać politycznej agitki czy spierać się na temat poglądów politycznych. Pamiętaj tutaj głównie chodzi o zabawę, a nie jakieś przekonywanie i pouczanie. Kobiety uwielbiają inteligentnych mężczyzn, ale nie lubią aroganckich, przechwalających się swoją wiedzą i nudziarzy.

Dodatkowo zyskasz sobie duże plusy u dziewczyny, jeśli wytłumaczysz jej coś „naukowego” i jeśli dzięki Tobie nauczy się czegoś nowego.
xxx
Źródło: PoRysunki
4. Poszukaj i pokaż jej podobieństwa między wami
Nie chodzi oto, że masz udawać i naśladować ją w stylu: lubisz xx ja też, lubisz yyy ja też. Dziewczyny nie lubią swoich kopii, które lubią wszystko to samo co one, ale lubią jeśli macie jakieś wspólny punkt „połączenia”, gdzie macie coś wspólnego.

_____________________________
Jeśli chciałbyś szybko nauczyć się prostych i skutecznych sposobów na prowadzenie ciekawych rozmów, które wywołają iskrzenie między Wami to koniecznie zajrzyj do mojego najnowszego zestawu. Przygotowałem pełne szkolenie dotyczące rozmowy oraz używaniu humoru przy kobiecie.

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:
“Humor i Rozmowa Które Oczarują Kobietę”
(kliknij na obrazek lub link)
_____________________________

Dodatkowo jeśli okaże się, że razem coś lubicie nie zapomnij przybić jej piątki albo żółwia, żeby pokazać jej, że jesteście teraz bliżej.
Przykładowo może to być w sytuacji gdzie rozmawiając o muzyce narzekacie na to jak zmieniło się brzmienie jakiegoś zespołu. Ona mówi, Ci o tym, a Ty mówisz: Wiesz co tak samo myślałem. A już się bałem, że jestem jakimś głupkiem, który nic nie kuma w muzyce. Przybij piątkę jest nas co najmniej dwoje znawców muzyki.

5. Zrozum ją
Jest to jeden z kluczy do tego, aby nawiązać porozumienie z kobietą i żeby ona poczuła się przy Tobie dobrze. Wielu facetów rozmawia z kobietą i tak naprawdę odpowiadają tylko o sobie i wydają się wręcz rozmawiać z samymi sobą, a nie rzeczywiście uczestniczyć w dialogu. Przyglądaj się dziewczynie, obserwuj jak reaguje.
Jeśli oczy zaczynają się jej świecić rozmawiając o czymś, jeśli ona zaczyna się ożywiać, kiedy mówicie na jakiś temat, to kontynuuj to, bo oznacza to, że dziewczyna lubi ten temat i rozmowa o tym sprawia jej przyjemności i angażuje ją.

Tak samo i w sytuacji
, kiedy schodzicie na jakieś cięższe tematy. Jeśli zobaczysz, że martwi ją dany temat i sprawia, że jest przygaszona, to lepiej od razu z niego uciekać. Dziewczyny są bardzo emocjonalne i szybko zmienia się im nastrój, jeśli maja do czynienia z czymś negatywnym. Po prostu zmień temat i przeżuć się na coś weselszego mówiąc: „Hej nie ma co gadać o tym, słyszałaś ostatnio, że…”

To tyle na dzisiaj. Niedługo reszta rad, które pomogą Ci prowadzić interesujące rozmowy z dziewczyną.