bad boy

Cześć
Mam takie pytanko. Interesuję się zmianą w atrakcyjnego faceta od jakiegoś czasu. Traktuję to bardziej jako rozwój osobisty, niż zmianę w jakiegoś Casanovę. Przeczytałem sporo Twoich artykułów i raportów, i to już bardzo dużo mi dało. Przeglądałem też inne strony i ściągnąłem sobie kilka ebooków zagranicznych guru.

Z tego, co tam jest napisane (i po części u Ciebie) bardzo ważne jest, aby być tak zwanym Bad Bojem, jeśli chce się przyciągać kobiety do siebie.
Problem w tym, że ja wcale nie chcę być żadnym Bad Bojem ani typem faceta, który jest chamski, oszukuje kobiety czy traktuje je przedmiotowo. Nie chcę takiego sposobu bycia. Wychowałem się w normalnej rodzinie. Nauczono mnie kultury i tego, że trzeba szanować innych i chcę się trzymać tych zasad.

ALE – W związku z tym wychowaniem trochę też mam myślenie, że nie do końca zasługuję na szacunek innych ludzi i wydaje mi się, że ja powinienem najpierw robić jakieś przysługi, żeby zdobyć sympatię innych. Parę razy już się na tym przejechałem. Tak samo jest z kobietami.

Nigdy nie podobała mi się myśl, że miałbym się zmienić w Bad boja, który obraża kobiety, jest chamski i nie szanuje ich, nawet jeśli miałoby mi to dać jakąś „super moc” uwodzenia. Tak naprawdę to zawsze chciałem i chcę być miłym facetem, który daje od siebie, ale który nie jest wykorzystywany i który ciesz się szacunkiem innych.
I tutaj moje pytanie. Co robić, żeby podobać się kobietom, będąc dobrym facetem, słuchając ich, dzieląc się emocjami, problemami i nie zakończyć relacji jako kolejny przyjaciel. W końcu czy takie cechy nie powinny być podstawą zdrowego związku?

 

Dobre pytanie:
A więc jak przyciągnąć do siebie dziewczynę bez bycia dupkiem?

W Polsce powstał chyba trochę taki trend w „społeczności”, że każdy, powinien być tzw. Bad bojem. Rozpowszechniły się materiały Davida X  i samego Bad Boja i wszyscy zaczęli się na nim wzorować. Jak wiadomo mają oni bardzo specyficzne podejście do relacji damsko-męskich. Wielu trenerów nawet opiera swoje metody szkoleniowe ściśle na byciu i naśladowaniu Bad Boja.

Owszem w pewnym sensie mają rację i rzeczywiście to działa na niektóre kobiety. Każdy z nas zna fajne dziewczyny, które są w toksycznych związkach z  facetami, którzy je wykorzystują. Pija, ćpają, zdradzają, nawet okradają (znam takie przypadki), a one wciąż z nim są i wydają się uwielbiać te całe gówno, w jakim pływają.

Wiele kobiet nawet samemu przyznaje, że pociągają je tylko niegrzecznie chłopcy, a zwykli faceci całkowicie nudzą i nie widzą w nich nic pociągającego.
I teraz pojawia się pytanie. Jakie kobiety pociągają niegrzeczni faceci. Jaki typ dziewczyny leci na faceta, który ją poniża, nie szanuje, obraża? Czy jest to typ pewnej siebie inteligentnej kobiety, która posiada własne poczucie wartości i nie pozwala, aby ktoś ją źle traktował, bo wie, że na to nie zasługuje?

Czy może jest to typ kobiety, która jest w pewnym sensie emocjonalnym wrakiem, który ma tak niskie poczucie własnej wartości (mimo urody, seksapilu) że przyciąga ją jedynie negatywne zachowanie wobec niej.

Jeśli dobrze się przyjrzysz, to zauważysz, że na tzw. niegrzecznych chłopaków „leci” w główniej mierze (nie zawsze) ten typ kobiet. Wiele z nich po raz kolejny pakuje się w takie toksyczne związki i mimo ostrzeżeń wielokrotnego sparzenia się ona wciąż w to brnie. Leci jak ćma w ogień.
Pomyśl o tym. Jaki typ kobiet przyciąga tzw. Bad Boj i jakie kobiety uważają za atrakcyjne te negatywne zachowania.

_____________________________
Jeśli chcesz być bardziej pewnym siebie i wyrobić w sobie wysokie poczucie własnej wartości (nie arogancję), to zajrzyj do mojej książki na strony 26-50, dogłębnie poruszam tam te temat:

“Potężna Pewność Siebie Alfa”

_____________________________

Czy Bad Boje przyciągają tylko wraki emocjonalne i niestabilne kobiety?

Jasne, że nie. W ogóle trzeba powiedzieć sobie jasno, że wiele z cechy, które mają „niegrzeczni chłopcy” jest bardzo atrakcyjnych dla wszystkich kobiet:
– Nieprzewidywalność,
– Dominacja,
– Niestawianie kobiety na pierwszym miejscu,
– Wymagania,
– Pewność siebie

to wszystko podoba się kobietą i jest dal nich atrakcyjne.

Z drugiej strony są też cechy wyjątkowo nieatrakcyjne dla kobiet, które są domeną tzw. miłych facetów:
– nuda
– brak wyzwania dla kobiety
– niezdecydowanie i brak inicjatywy
– bycie needy i brak poczucia własnej wartości
jak widać są one przeciwnością cech „niegrzecznych chłopców”.

Cechy tzw. Bad Boja, które są atrakcyjne kobiety, nie koniecznie muszą (i nie mogą), wiązać się z byciem chamski, nieuprzejmym wobec kobiety i innymi negatywnymi zachowaniami.  To że facet jest nieprzewidywalny nie oznacza nic negatywnego, jeśli potrafi kobietę po prostu zaskakiwać np. pomysłami na randkę itp.
Chodzi mi oto, że:

Wcale nie musisz być jakimś tam Bad Bojem, tylko żeby mieć te same interesujące dla kobiet cechy charakteru w sobie. Ja wręcz odradzam Ci naśladowanie tej “filozofii” i zachowania.

Jasne, że bycie dupkiem może się opłacić i pomoże Ci przyciągnąć (niektóre) dziewczyny do siebie, ale pomyśl kogo, to do Ciebie przyciągnie. Czy normalna zdrowa, dojrzała, inteligentna i ładna dziewczyna pozwoli się traktować w taki sposób?

Czy bycie chamskim, nieszanowanie kobiety, oszukiwanie ich, kłamanie, wykorzystywanie do czegoś Cię prowadzi? Może i doprowadzi do podbudowania ego kilkoma łóżkowymi przygodami (czego ja NIE popieram), ale na pewno niczego pozytywnego nie wprowadza w Twoim życiu.
niegrzeczyn chłopak
Z bycia Bad Bojem powinieneś korzystać tylko w ograniczonym stopniu.

Pomyśl jaka dziewczynę przyciągniesz zachowując się w dany sposób. Czy będąc normalnym chłopakiem, który jest pewny siebie, uczciwy, zabawny, mający poukładane rzeczy w życiu (praca, szkoła itp.) będziesz przyciągał dziewczyny, które szukają sponsora i myślą tylko o pieniądzach?

Czy będąc normalnym zdrowym mężczyzną, którym jesteś , bez żadnego „BadBoizmu” będziesz przyciągał kobiety, które są emocjonalnymi wrakami i które muszą czuć się wiecznie krzywdzone i poniewierane?

Czy może będziesz przyciągał fajne, zdrowe dziewczyny, które też mają poukładane w głowie i są świetnym materiałem na to, żeby być z nimi i znaleźć tę najlepszą?
Pomyśl nad tym.

Nie wiem czy też masz tak, ale większość fajnych dziewczyn, które znam, przeważnie jest w  związkach z fajnymi facetami. Poznaję chłopaków moich koleżanek ich i widzę, że są w porządku (bardziej lub mniej). Jasne, że każdy coś tak ma w sobie negatywnego, ktoś jest bardziej zazdrosny,a  ktoś bardziej łajzowaty, ale suma sumarum, kobiety są ze swoimi odzwierciedleniami.

Fajna dziewczyna trzyma się z fajnym chłopakiem. Jeśli nie jest on na „jej poziomie”, to kwestią czasu jest, kiedy to wszystko się spieprzy.

Co teraz?
Użyj wybranych cech “bad boja” na swoją korzyść.

1. Następnym razem, kiedy ktoś zacznie prosić Cię o przysługi, zastanów się. Czy robisz to, żeby zdobyć jego akceptację, przypodobać mu się, czy robisz to bo chcesz. Jeśli robisz, bo chcesz (ale nie oszukujesz się, że chcesz) to jeśli wciąż taka osoba Cię wykorzysta, to ją olej. Taki ktoś jest po prostu dupkiem i bez sensu się z nim zadawać.

2. Jeśli robisz to, żeby przypodobać się komuś, to przestań. Nie da się zdobyć przyjaciół przysługami ani nie da się przekupić ich czymkolwiek, bo oni będą lubić to, co im dajesz, a nie Ciebie.

3. W kontaktach z kobietami stosuje te cechy charakteru, które wymieniłem. Staraj się być: nieprzewidywalny, miej wobec kobiety pewne wymagania (ale bez przesady) i nie zgadzaj się ciągle na wszystko. Koniecznie też wyrób w sobie pewność siebie. Będąc pewnym siebie mężczyzną i dodając do tego jeszcze normalne kulturalne zachowanie o wiele bardziej plusujesz u kobiety, niż gdybyś miał udawać nie wiadomo kogo.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności