Można powiedzieć, że jestem przeciętnie przystojnym facetem
. Jedyne co mnie wyróżnia z tłumu, to wzrost. Jestem całkiem wysoki (mam 190 cm). Jeśli mi zazdrościsz wzrostu, bo myślisz, że dziewczyny lecą na wysokich, to muszę Cię rozczarować.

Dziewczyny owszem lubią wysokich facetów, ale tylko wtedy, kiedy ze wzrostem idzie charyzma, pewność siebie i inne cechy prawdziwego mężczyzny. Wtedy wzrost jest kolejnym “dodatkiem” do układanki.

Ja niestety przez długi czas
nie miałem tych cech. Raczej trudno mi było się odnaleźć w nowym środowisku, gdzie nikogo nie znałem, a w sprawach damsko-męskich… no cóż byłem beznadziejny. Przez długi czas w swoim życiu, w ogóle nie nawiązywałem przyjaźni z kobietami, bo po prostu nie miałem pojęcia co z nimi robić, o czym rozmawiać itd.

Tak minęła mi podstawówka, liceum i studia. Łącznie przez ten czas maiłem trzy dziewczyny.

Zadziwiające było to, że kobiety wcale mnie jakoś nie odpychały od siebie. Nie unikały one mojego towarzystwa. Mam całkiem niezłe poczucie humoru (kilka kobiet mi o tym mówiło) i potrafię rozbawić i zainteresować dziewczyny. Moim problemem jednak była maksymalna wręcz nieśmiałość i niskie poczucie własnej wartości – brak pewności siebie szczególnie dawał mi się we znaki. Niestety to była moja pięta achillesowa.

Nie tyle byłem typem odludka, bo w swoim towarzystwie świetnie się czułem i dawałem sobie radę, po prostu wśród kobiet jakoś się nie odnajdywałem i nie maiłem śmiałości do nich.

Z trudem przychodziło mi chociaż zagadanie do dziewczyny, która mi się podoba i… której ja się podobam. Tak to prawda miałem tak mało odwagi w sobie i byłem tak beznadziejny w relacjach z kobietami, że kiedy pojawiła się atrakcyjna dziewczyna, która jakimś sposobem była mną zainteresowana – dałem ciała i nie zrobiłem nic, żeby ją zdobyć.

Niestety tak kiedyś było.

Nie oznacza, to jednak, że tak musiało być. Gdybym trafił na kogoś, kto potrafiłby mi wytłumaczyć nie tyle, czego chcą kobiety, a raczej co przyciąga kobiety. Sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej.

Niestety nie miałem tyle szczęścia i dopiero, jakiś czas temu zacząłem poznawać i rozumieć, jak stać sie mężczyzną, który przyciąga do siebie atrakcyjne kobiety. Bez milionów na koncie i bez wyglądu Antonio Banderasa. Po prostu będąc magnesem na kobiety.

Ty dziś trafiłeś na kogoś, kto Ci w tym pomoże.
Trafiłeś na kogoś, kto pomoże Ci zbudować potężną pewność siebie (nie arogancję) i stać się interesującym, pociągającym mężczyzną. Typem faceta, na którego czekają kobiety.

Zostań zemną, przygoda się dopiero zaczyna.

Pozdrawiam
Uncle Uwo

P.S. Jak widzisz posługuję się pseudonimem – Uncle Uwo,a le tak naprawdę mam na imię Piotrek i mieszkam w… województwie pomorskim:). To tyle z poufnych danych o mnie. Czekam na informacje o Tobie i konkretne pytania, jaką wiedzę najbardziej chciałbyś dostać o uwodzeniu kobiet.

Wyślij mi teraz mail z pytaniem “Chciałbym dowiedzieć się o uwodzeniu kobiet…” na adres:
UncleUwo@gmail.comŚciągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności